klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR, iStock
Pielęgnacja

Poznajcie innowacyjny dezodorant adipure od adidas, który dba o skórę

Koniec z nieprzyjemnym zapachem i podrażnionymi pachami. Sprawdźcie, po który dezodorant warto sięgnąć.
maj 08, 2017

adidas, jako marka wspierająca sportowców, z wielką pasją wspomaga wyniki osiągane przez nich zarówno na sportowych arenach jak też i poza nimi. U podstaw wielkich osiągnięć leży swoboda ruchów, dlatego adidas oferuje linię odzieży sportowej adipure, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić lekkość, komfort oraz możliwość niczym nieskrępowanego poruszania się. Funkcjonalność ta była inspiracją dla kosmetycznej marki adidas, aby wykorzystać znak towarowy adidas adipure, wprowadzając na rynek dezodorant o wyjątkowej formule dbającej o kondycję skóry.

Skąd Dagmara z „Królowych życia” ma tyle pieniędzy? Tych rzeczy nie dowiecie się z programu!

adipure: formuła dbająca o skórę i zawierająca opatentowaną technologię cotton-tech™, 0% alkoholu oraz 0% soli aluminium

W wyniku 10 lat badań oraz nieustannego dążenia do innowacyjności, marka adidas opracowała w ramach kategorii dezodorantów wyjątkowy produkt, który wykorzystuje całkowitą nowość - dbającą o kondycję skóry opatentowaną technologię cotton-tech™. Ta bezalkoholowa i wolna od soli aluminium formuła to kolejny krok w ramach dbania o skórę, ponieważ nie wpływa ona negatywnie na jej pH.

Testowany przez sportowców dezodorant adipure zapewnia natychmiastowe poczucie komfortu i świeżości oraz skuteczność działania. Oferuje optymalną kontrolę nad zapachem, a także 24-godzinną ochronę jednocześnie pozwalając skórze oddychać w naturalny sposób.

Formuła adipure zawiera dyskretny, lecz efektywny zapach wzmacniający całodzienne odczucie świeżości. Wariant dezodorantu adipure dla mężczyzn to kompozycja, która posiada czysty i orzeźwiający aromat, łączący skórki cytrusów i jaśmin z aromatycznym drzewem piżmowca. Kompozycja wariantu dla kobiet, to zestawienie świeżości zielonych cytrusów i słodkości kwiatowych pyłków, które tworzą piękny i zwiewny zapach, przywodzący na myśl lekkość poruszania się.

Projekt opakowania dezodorantu adidas adipure

Dotrzymując kroku swojej zaawansowanej technologicznie formule, projekt opakowania dezodorantu adipure jest bardzo nowoczesny. Eleganckie, srebrne opakowanie wariantu adipure dla mężczyzn uosabia czystość oraz skuteczność działania, podczas gdy w wersji dla kobiet spokojna, fioletowa paleta kolorystyczna, symbolizuje niezwykłą dbałość o skórę Dynamiczna szata graficzna na obydwu opakowaniach nawiązuje do technologii cotton-tech™. Odważna i wyraźna czcionka oraz charakterystyczne trzy paski uzupełniają całość i pokazują jej siłę.

Dezodorant adipure jest teraz dostępny od czerwca 2016 roku w wersji dla mężczyzn i kobiet w sprayu oraz roll-onie.

Cena spray: 14,49 zł/ 150 ml
Cena roll-on: 14,49 zł / 50 ml