Szara, zmęczona skóra o nierównomiernym kolorycie dodaje nam lat i sprawia, że wyglądamy na wiecznie zmęczone. Z pomocą jednak przychodzą produkty Revitalift Clinical, które korzystają z dobroczynnego działania witaminy C. Wizażanki przetestowały:

Reklama
  • Revitalift Clinical Serum do twarzy z 12% czystej witaminy C, którego formuła zawiera aż 12% czystej witaminy C (kwas L-askorbinowy). Dzięki niej cera nabiera blasku, a oznaki starzenia zostają zredukowane. Ponadto, w składzie serum wykorzystano także działanie kwasu salicylowego, który pomaga zmniejszyć widoczność porów oraz wygładzić skórę, jak również witaminy E, która także chroni skórę przed stresem oksydacyjnym.
  • Revitalift Clinical Rozświetlający krem na dzień z witaminą C i SPF50+, w którym też wykorzystano Witaminę C (pochodną) oraz SPF50+, dzięki czemu skóra jest doskonale chroniona przed promieniowaniem UVA i UVB, a przez to także zmniejsza się ryzyko fotostarzenia. Krem redukuje więc drobne linie, zmarszczki i przebarwienia, nawilża skórę, sprawia, że jest miękka i odmłodzona.

Czy nie brzmi to jak idealny duet na wakacje? TAK! Jednak pamiętajcie, że z zalet witaminy C oraz z ochrony przeciwsłonecznej warto korzystać przez cały rok.

Jak Recenzentki oceniły L`Oréal Paris Revitalift Clinical Serum do twarzy z 12% czystej witaminy C?

mat. prasowe

98% Wizażanek potwierdziło, że dzięki temu kosmetykowi skóra jest rozświetlona i wygładzona.

95% testujących zauważyło też, że serum wyrównuje koloryt skóry.

92% kobiet biorących udział w teście stwierdziło, że zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Co więcej, 9 na 10 Recenzentek przyznało, że zmniejsza ono widoczność porów oraz drobnych linii i zmarszczek.

Wizażanki potwierdziły także, że serum nawilża skórę - zauważyło to 96%!

Nic zatem dziwnego, że 93% Recenzentek stwierdziło, że sięgnie po nie ponownie, a 95% poleci je swoim przyjaciółkom.

mat. prasowe
Skóra od razu jest bardziej napięta i promienna. Po kilku tygodniach widoczna poprawa kondycji skóry, wyrównany kolor i młodszy wygląd

- Agata1357

Zaraz po nałożeniu buzia jest gładsza, natomiast po dłuższym okresie użytkowania jest zdecydowanie rozświetlona, a przebarwienia delikatnie rozjaśnione

- Klaudiapog

L`Oréal Paris Revitalift Clinical Rozświetlający krem na dzień z witaminą C* i SPF50+ - opinie Wizażanek

mat. prasowe

99% testujących potwierdziło, że zapewnia on wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Z kolei 97% uznało, że skutecznie zapobiega powstawaniu pierwszych oznak starzenia się skóry.

95% Recenzentek zaznaczyło także, że pomaga w wyrównaniu kolorytu skóry, a 9 na 10 pań przyznało, że redukuje drobne zmarszczki.

Także konsystencja tego kremu została doceniona - 98% Wizażanek potwierdziło, ze jest ona lekka i nieklejąca.

Co ważne dla wielu kobiet, 96% testujących uznało, że nadaje się pod makijaż.

95% Recenzentek stwierdziło, że sięgnie po niego ponownie, a 97% poleci go swoim przyjaciółkom.

mat. prasowe
Moja cera mieszana ma skłonność do powstawania przebarwień słonecznych. Dzięki temu produktowi wygląda na wypoczęta i promienną

- Anjaa1103

Po aplikacji nie zostawia filmu na twarzy i bardzo dobrze się wchłania. Skóra nie jest ściągnięta. Z łatwością można nałożyć podkład lub po prostu cieszyć się z efektu rozświetlenia

- alienistka

Jak działanie tego duetu oceniły Wizażanki?

97% przyznało, że spełnił on ich oczekiwania.

98% pań zauważyło, że dzięki niemu skóra jest rozświetlona i wygładzona. Z kolei 94% Recenzentek zaobserwowało, że dzięki tym dwóm produktom koloryt ich skóry został wyrównany.

Regularne stosowanie obu kosmetyków sprawiło, że moja skóra jest w dużo lepszej kondycji. Zmniejszyły się przebarwienia posłoneczne oraz niedoskonałości skóry. Twarz wygląda promiennie i zdrowo. Dzięki wysokiej ochronie przeciwsłonecznej nie pojawiły się nowe przebarwienia. Skóra jest gładka, nawilżona i przyjemna w dotyku - ona24.
Po kilkutygodniowym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę w kolorycie skóry, mniej ziemistości i zdecydowanie więcej blasku. Przebarwienia, głównie posłoneczne zbladły, bardziej stapiają się ze skórą i są mniej widoczne. Ten duet sprawdza się więc w 100% - lilka1985.
Reklama

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 956 kobiet w okresie kwiecień-maj 2023 r.

Reklama
Reklama
Reklama