klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pielęgnacja

„Rzęsy są dłuższe, gęstsze i w wyraźnie lepszym stanie”. Nowość Eveline Cosmetics już przetestowana!

„Po paru tygodniach stosowania efekt jest już porównywalny do przedłużania rzęs 1:1”. Takich recenzji jest więcej! Poznaj wyniki testu nowego serum do rzęs od Eveline Cosmetics.
Materiał partnera
grudzień 12, 2019

Rzęsy powiększają oczy i przyczyniają się do tego, że czujemy się bardziej atrakcyjne. Jak więc o nie dbać, żeby były długie i gęste? Na pewno należy zainwestować w dobry kosmetyk do pielęgnacji, który zarówno odżywia, jak i wzmacnia. Nasze poszukiwania czegoś skutecznego nie trwały krótko, ale na szczęście zakończyły się sukcesem! Razem z biorącymi udział w teście Wizażankami odkryłyśmy ReveLASH, czyli nowe serum do rzęs od Eveline Cosmetics.

Innowacyjna formuła ReveLASH zawiera bimatoprost, biotinoyl tripeptide oraz ekstrakt z granatu, które współdziałają, by pobudzić wzrost rzęs. Serum bardzo szybko poprawia ich stan – już po kilku tygodniach stosowania produktu stają się dłuższe i gęstsze, a ich kolor bardziej nasycony.

Zastanawiasz się, jak serum ReveLASH oceniły testujące je użytkowniczki Wizaz.pl? Wyniki nie budzą wątpliwości!

Serum do rzęs ReveLASH od Eveline Cosmetics – wyniki testu

9 na 10 testujących serum ReveLASH w Klubie Recenzentki zadeklarowało, że spełniło ich oczekiwania!

Aż 94%  Wizażanek recenzujących kosmetyk potwierdza, że widocznie stymuluje wzrost rzęs i poprawia ich kondycję.

9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl testujących produkt uważa, że wydłuża rzęsy, a według aż 86% zwiększa ich gęstość.

Większość dziewczyn recenzujących serum ReveLASH – 8 na 10 – oceniło je jako najlepsze z dotychczas stosowanych!

Serum ReveLASH od Eveline Cosmetics – hit na porost rzęs!

84% testujących kosmetyk w Klubie Recenzentki zadeklarowało, że sięgnie po niego ponownie, a aż 90% poleci go swojej przyjaciółce.

Na koniec warto dodać, że 9 na 10 Wizażanek recenzujących produkt uznało, że jest przez nie dobrze tolerowany.   

Odżywka jest świetna. Łatwa w aplikacji, a co najważniejsze działa. Po 4 tygodniach stosowania efekt jest zadowalający. Rzęsy są dłuższe i gęstsze. Wyglądają jak sztuczne. Produkt nie podrażnia oczu, więc jestem jak najbardziej na tak – Imperfectbeauty.

(…) Już po kilku dniach stosowania zauważyłam, że moje rzęsy zaczynają ciemnieć, zagęszczać się, wyglądają dosłownie jakby były 2 razy grubsze (…) Aplikator też jest niczego sobie, wystarczy raz przejechać po linii rzęs i to wszystko! Nic prostszego. A jakie rezultaty! – kasia13052000.

Serum jest bardzo wydajne i przez okres stosowania znacząco poprawiło kondycję moich rzęs, które stały się dłuższe, gęstsze i mniej wypadają – Marlena930210.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 70 kobiet na przełomie października i listopada 2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki Eveline Cosmetics.

zdjęcia: mat. prasowe

Komentarze