Twoja cera jest ziemista, matowa i pokryta przebarwieniami? To oznacza, że potrzebuje solidnej dawki witaminy C!

Reklama

W dostarczeniu jej pomogą ci dwa kosmetyki Garnier z linii Vitamin C, o których skuteczności przekonały się już wybrane członkinie Klubu Recenzentki. Testowany przez dziewczyny zestaw obejmował nowość, czyli rozświetlające serum na noc, oraz serum na przebarwienia.

Pierwszy produkt, obok 10% czystej witaminy C, zawiera kwas hialuronowy, z kolei w drugim zastosowano stabilną formę witaminy C, niacynamid, kwas salicylowy oraz ekstrakt z owoców yuzu i cytryny. A jak działają? Tego dowiesz się od użytkowniczek Wizaz.pl, które sprawdziły je na własnej skórze - poznaj wyniki testu!

Rozświetlające serum na noc Vitamin C od Garnier - opinie

mat. prasowe

Większość Recenzentek oceniła, że serum już po 1 nocy sprawia, że skóra jest bardziej gładka (87%) i jędrniejsza (83%).

Na tym jednak nie koniec! 92% dziewczyn biorących udział w teście zauważyło, że po 3 nocach stosowania kosmetyku cera jest rozświetlona, a aż 95% - że wygląda zdrowiej.

A jak było po 2 miesiącach? Większość Wizażanek po takim czasie zaobserwowała u siebie redukcję drobnych linii (84%) i przebarwień (90%).

Aż 95% użytkowniczek Wizaz.pl uznało także, że po 2 miesiącach stosowania produktu skóra jest pełna blasku.

Tyle samo Recenzentek stwierdziło, że serum wyrównuje jej koloryt.

Czy dziewczyny sięgną po testowany kosmetyk ponownie? 9 na 10 z nich zadeklarowało, że tak.

A czy polecą serum swoim przyjaciółkom? Odpowiedzi twierdzącej udzieliło aż 95% Wizażanek.

Serum na przebarwienia Vitamin C od Garnier - opinie

mat. prasowe

Jakie efekty po 3 dniach stosowania daje serum na przebarwienia? Według większości użytkowniczek Wizaz.pl sprawia, że skóra jest bardziej jednolita (87%) i gładka (90%).

Czy Recenzentki potwierdziły, że produkt radzi sobie z przebarwieniami? Większość z nich zauważyła, że po 6 dniach są mniej widoczne (82%), a po 2 miesiącach - znacznie zredukowane.

Dodatkowo aż 97% dziewczyn uznało, że po 2 miesiącach stosowania kosmetyku skóra jest rozświetlona i wygląda zdrowo.

Wyniki testu mówią same za siebie! Nic dziwnego, że większość Wizażanek sięgnie po serum ponownie (91%) i poleci je swoim przyjaciółkom (94%).

Sera Vitamin C od Garnier - duet idealny

mat. prasowe

Czy według użytkowniczek Wizaz.pl sera Vitamin C uzupełniają się nawzajem? Jak oceniły cały zestaw?

Zdecydowana większość Recenzentek uznała, że produkty:
- pomagają pozbyć się przebarwień (90%),
- sprawiają, że cera jest bardziej gładka i rozświetlona (97%),
- wyrównują koloryt skóry (95%).

Reklama

Czy dziewczyny sięgną po duet Vitamin C ponownie? 9 na 10 testerek zadeklarowało, że tak. Ponadto większość Wizażanek (93%) poleci go swoim przyjaciółkom.

Bardzo polubiłam oba produkty. Zauważyłam wyraźne poprawienie stanu cery, jest rozjaśniona, a jej koloryt wyrównany. Ten zestaw ma moc. Jest wart zakupu. Polecam - Michell72.
Sera Vitamin C świetnie się uzupełniają, dzięki czemu mogę kompleksowo zadbać o swoją skórę. Po kilku tygodniach stosowania kosmetyków jest bardziej rozświetlona i pełna życia. Przebarwienia stały się mniej widoczne, koloryt skóry został wyrównany (...). Chętnie więc będę kontynuować stosowanie tych produktów - annatp.
Jestem zachwycona testowanymi serami od Garnier. Już po kilku dniach regularnego stosowania moja skóra wyraźnie odżyła, stała się pełna blasku, a jej koloryt jednolity, przebarwienia zostały wyraźnie zredukowane. Oba sera są wygodne w aplikacji, a ich konsystencja sprawia, że łatwo się wchłaniają. Myślę, że w przyszłości na pewno nieraz sięgnę po ten zestaw - olusssiAA28.
Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie daje ten zestaw! Już po pierwszym użyciu skóra była nawilżona i rozświetlona. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że przebarwienia robią się bledsze, a cera zyskała zdrowy wygląd. Opakowania są bardzo estetyczne, prezentują się elegancko. Zdecydowanie mogę polecić ten duet - gosia2409.
Niesamowity duet! Przerósł moje najśmielsze oczekiwania pod względem wyrównania kolorytu skóry i rozświetlenia. Od teraz nie muszę używać podkładu. Wystarczy jedynie korektor pod oczy, a moja cera emanuje blaskiem - jadzix_xD.
Zestaw rozświetlających serów od Garnier świetnie uzupełniał się w walce z przebarwieniami. Po dwóch miesiącach stosowania koloryt skóry został widocznie wyrównany. Jest bardziej promienna i gładka. Serum na dzień o lekkiej, mlecznej konsystencji dobrze współgrał z kremem, a podkład się nie rolował. Produkt na noc z nieco większym stężeniem witaminy C równie szybko się wchłaniał. Nie zauważyłam podrażnienia ani ściągnięcia. Bardzo ciekawy i skuteczny zestaw, a przy tym niedrogi i dostępny w każdej drogerii - storczyk_86.
Reklama
Reklama
Reklama