Wejdź
Soraya Kolagen
Pielęgnacja

Seria Soraya Kolagen rozszerzona o 3 nowe kosmetyki!

Kosmetyki z kolagenem Soraya od 30 lat dbają o młody, atrakcyjny wygląd i komfortową pielęgnację skóry kobiet. Poznaj 3 nowości do twarzy, które łączą w sobie działanie kolagenu z elastyną, ceramidami oraz arganem.
Magdalena Borucińska
październik 21, 2014
Soraya Kolagen

Soraya Kolagen to kosmetyki polecane kobietom po 30. roku życia, dla każdego typu skóry, która potrzebuje ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek. Formuły produktów oparte zostały na hitach światowej kosmetologii, czyli składnikach aktywnych znanych ze skuteczności i doskonałego działania na skórę. 

Każdy z nowych kosmetyków Soraya kosztuje 9,99zł:

  • Kolagen+Elastyna Nawilżający płyn micelarny
  • Kolagen+Ceramidy Odżywczy krem regenerujący
  • Kolagen+Argan Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy
Komentarze
Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk
Pielęgnacja Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk z kwasem hialuronowym
Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk to linia zaawansowanych kosmetyków opartych na transdermalnej technologii wypełniania zmarszczek i odmładzania wyglądu skóry kwasem hialuronowym.
Magdalena Borucińska
grudzień 18, 2013

W linii Hialuronowy mikrozastrzyk marka Soraya zastosowała 2 technologie: transdermalna technologia wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym – transdermalny kwas hialuronowy to „wypełniacz” w formie liofilizowanej, o odpowiednim rozmiarze cząsteczki, który wnika do naskórka, gdzie wiążąc wodę, zwiększa wielokrotnie swoją objętość. Efektem takiego działania jest spektakularne wygładzenie i wypełnienie zmarszczek od wewnątrz. epidermalna technologia natychmiastowego wygładzania naskórka – skoncentrowany kwas hialuronowy w formie wielkocząsteczkowej, niczym wilgotny kompres otula powierzchnię naskórka, utrzymując wodę. Zapewnia intensywne nawilżenie oraz natychmiastowe odczucie satynowo gładkiej skóry. W skład linii Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk wchodzi 5 produktów: Przeciwzmarszczkowy koncentrat kwasu hialuronowego na dzień i na noc (serum 100%) Wygładzający krem na dzień i na noc 30+ Regenerujący krem na dzień i na noc 40+ Ujędrniający krem na dzień i na noc 50+ Odbudowujący krem na dzień i na noc 60+ Produkty z linii Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk  - cena: 19,99zł

Przeczytaj

Nasze akcje