Serum do twarzy Dermash Cosmetics z kurkuminą to produkt, który radzi sobie z wypryskami po maseczce ochronnej i zmianami skórnymi po lecie. Zamknięte w 15 ml butelce kosztuje 89,99 zł. Jest dostępne w wybranych aptekach internetowych, na stronie producenta, ale też drogeriach internetowych. Na Instagramie zbiera naprawdę dobre recenzje!

Reklama

Zobacz także: Najlepsze serum do twarzy [ranking]

Działanie serum do twarzy z kurkuminą Dermash Cosmetics

Serum do twarzy z kurkuminą Dermash Cosmetics to produkt o działaniu wygładzającym, który wpływa na zmniejszenie widoczności porów, a przy tym ich zwężenie. Działa antyoksydująco, dzięki czemu zwalcza wolne rodniki, a tym samym przyczynia się do spłycenia zmarszczek i hamuje procesy starzenia się skóry. Produkt ze względu na kurkuminę zawartą w składzie ma również właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne. Wpływa więc na zmniejszenie zmian trądzikowych, wyciszenie wyprysków, ale też zmniejsza ryzyko ich ponownego pojawienia się. Jako nośnik witaminy C, serum do twarzy dba również o jej równomierny koloryt, redukując przebarwienia. Chroni przy tym przed szkodliwym działaniem promieni UV, ale też niebieskim światłem monitorów.

mat. prasowe

Skład hitowego serum dostępnego w aptekach

Serum wodne do twarzy opiera swoje działanie na witaminie C, zamkniętej w zaawansowanym nośniku liposomowym. Oprócz tego ma w składzie kurkuminę, która ma wysoki poziom absorpcji, ale też przenikania przez naskórek. Dzięki temu dociera głębiej w skórę, ale też działa bezpośrednio uderzając w problem. Ze względu na stopniowe uwalnianie substancji czynnych, serum do twarzy zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień. Oprócz kurkuminy w serum znajdziemy również m.in. glicerynę i nawilżającą substancję hydrofilową.

archiwum prywatne

Stosowanie serum Dermash Cosmetics

Serum stosuje się jak klasyczny produkt uzupełniający pielęgnację. Nakłada się go opuszkami palców na oczyszczoną skórę twarzy, po czym wykonuje masaż, aż do całkowitego wchłonięcia serum. Dzięki temu, że ma ono lekką, nietłustą, a przy tym dość rzadką konsystencję, szybko się wchłania i nie zapycha porów.

Zobacz także
Reklama

Wypróbujecie?

Reklama
Reklama
Reklama