Wrażliwa skóra już nie musi dawać uczucia dyskomfortu. 98% recenzentek stwierdziło, że testowany przez nie duet kosmetyków od Eau Thermale Avène to dobry wybór dla skóry wrażliwej.

Z kolei 97% testujących uznało, że to doskonały wybór także dla osób ze skórą skłonną do zaczerwienienień. Tyle samo kobiet przyznało również, że polecą je swoim przyjaciółkom.

Co najbardziej je urzekło w tych kosmetykach?

Jak działa Koncentrat na utrwalone zaczerwienienia ANTIROUGEURS ROSAMED?

To kosmetyk, którego formuła została opracowana we współpracy z dermatologami. Jego zadaniem jest zmniejszanie istniejących zaczerwienień i przeciwdziałanie powstawaniu nowych. Łagodzi również uczucie przegrzania skóry twarzy i zapewnia nawilżenie.

imgnJS92R-122d5ed
mat. prasowe

Jego działanie potwierdziły Recenzentki!

97% stwierdziło, że spełnił on ich oczekiwania.

Również 97% kobiet przyznało, że koncentrat:

  • redukuje zaczerwienienia skóry,
  • jest dobrym wyborem dla skóry skłonnej do rozszerzania naczyń,
  • zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry.

Niewiele mniej, bo 96% Wizażanek zauważyło, że:

  • pomógł on ograniczyć ponowne pojawianie się zaczerwienień,
  • łagodzi odczucie ciepła na twarzy zaraz po zastosowaniu.

Nic więc dziwnego, że aż 94% Recenzentek stwierdziło, że ponownie sięgnie po Koncentrat na utrwalone zaczerwienienia ANTIROUGEURS ROSAMED, a 95% poleci go swoim przyjaciółkom.

imgGUBAq5-309c663
mat. prasowe
Moja buzia wzmocniła się, uodporniła na działanie bodźców zewnętrznych, takich jak dotyk, ucisk, wiatr, słońce itp. Zaczerwienienia już tak się nie ujawniają, drobne, popękane naczynka pod nosem zbledły. Cera jest dobrze nawilżona, nie piecze, jest bardziej spójna w kolorycie

- ursdow

Produkt zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry już po pierwszym użyciu! Na moje oko widocznie redukuje zaczerwienienia i nie zauważyłam też powstawania nowych - trzeba tylko być konsekwentnym :) Szybko się wchłania i przyjemnie rozprowadza, nie zapycha i nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy. Skóra po aplikacji jest miękka i delikatna, ukojona

- blaszok

Jak działa Żel balsam oczyszczający TOLÉRANCE?

To kosmetyk, który nie podrażnia i nie wysusza skóry, jednocześnie oczyszczając ją i usuwając makijaż. Posiada delikatną i bezzapachową formułę.

imgEopk8y-c1741d2
mat. prasowe

Czy Wizażanki są zadowolone z jego działania?

96% stwierdziło, że spełnił on ich oczekiwania.

98% podkreśliło przy tym, że formuła Żelu balsamu oczyszczającego TOLÉRANCE jest delikatna i nie podrażnia oraz nie wysusza skóry, a 97% uznało, że to dobry wybór dla skóry wrażliwej i reaktywnej.

Czy zatem dobrze oczyszcza i usuwa makijaż? Taki efekt zauważyło 90% testujących.

Co za tym idzie, 91% testujących stwierdziło, że sięgną po niego ponownie, a 95% poleci go swoim przyjaciółkom.

imgNQMks8-af3a3e1
mat. prasowe
Balsam przerósł moje oczekiwania. Jest bardzo lekki i przyjemny w konsystencji. Nie pozostawia lepkości. Skóra po użyciu jest bardzo miękka, ciągle chce się jej dotykać

- NataliaYaruta

Mam bardzo suchą, wrażliwą i naczynkową skórę twarzy, a ten żel balsam okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ spełnia swoje zadanie tzn. delikatnie oczyszcza skórę, a jednocześnie nie wysusza i nie podrażnia jej. Kremowa, dość rzadka konsystencja dobrze rozprowadza się na twarzy, a naturalny skład i bezzapachowa formuła delikatnie pielęgnuje skórę i nie powoduje uczucia ściągnięcia po zastosowaniu. Przy codziennym użyciu ładnie oczyszcza skórę i łagodzi zaczerwienie

- barbarella_la

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testowania w Klubie Recenzentki Wizaz.pl na grupie 115 kobiet w kwietniu 2024 r.

Materiał promocyjny marki Eau Thermale Avène.