Wejdź
Pielęgnacja

„Świetne kosmetyki dla osób ze skórą suchą i wrażliwą”. Dermokosmetyki Cetaphil już przetestowane!

„Delikatne, ale jednocześnie skuteczne w działaniu” – tak Wizażanki oceniły emulsję micelarną Cetaphil EM i balsam nawilżający Cetaphil MD Dermoprotektor. Poznaj wyniki testu, w którym wzięły udział!
Materiał partnera
listopad 28, 2019

Prognozy pogody nie budzą wątpliwości – nadchodzi zima! Oprócz opadów deszczu, w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się mrozu i śniegu, więc pora wyciągnąć z szafy grubsze szaliki i rękawiczki. Zimą zmieniają się także potrzeby skóry, której częstymi reakcjami na spadek temperatury są np. suchość i podrażnienia – i wbrew pozorom nie występują tylko u posiadaczek skóry wrażliwej.

Testując kosmetyki dermatologiczne, które sprawdziłyby się przy tego typu problemach, po raz kolejny bezkonkurencyjne okazały się produkty marki Cetaphil. Użytkowniczki Wizaz.pl miały możliwość wypróbowania emulsji micelarnej Cetaphil EM i balsamu nawilżającego Cetaphil MD Dermoprotektor. Są rekomendowane do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, atopowej, trądzikowej oraz po zabiegach dermatologicznych. Oba nie posiadają substancji drażniących i alergizujących, a stosować je można od pierwszego roku życia. Dermokosmetyki Cetaphil oceniane są jako jedne z najbardziej skutecznych i bezpiecznych w stosowaniu produktów na rynku – już kilkakrotnie nagrodzono je m.in. Perłą Dermatologii Estetycznej!

Emulsja micelarna Cetaphil EM – wyniki testu

Aż 96% użytkowniczek Wizaz.pl zadeklarowało, że emulsja micelarna Cetaphil EM spełniła ich oczekiwania!

Tyle samo Wizażanek przyznaje, że kosmetyk skutecznie oczyszcza twarz i ciało.

Dodatkowo, 9 na 10 Recenzentek uważa, że emulsja Cetaphil EM zapewnia uczucie świeżości.

Według aż 99% dziewczyn biorących udział w teście produkt jest delikatny dla skóry, a niemal tyle samo, bo aż 98%, twierdzi, że jest odpowiedni dla skóry wrażliwej.

Balsam nawilżający Cetaphil MD Dermoprotektor – wyniki testu

Równie wysoko Wizażanki oceniają drugi z testowanych kosmetyków, który spełnił oczekiwania 9 na 10 z nich!

Aż 98% Recenzentek jest zdania, że dzięki balsamowi Cetaphil MD skóra jest odczuwalnie nawilżona.

Tyle samo testujących zgadza się ze stwierdzeniem, że kosmetyk nie powoduje podrażnień.

Większość użytkowniczek Wizaz.pl – 9 na 10 – doceniła także, że balsam Cetaphil MD łatwo się rozprowadza i nie pozostawia na skórze tłustego filmu.

Podobnie jak emulsja, balsam jest odpowiedni dla skóry suchej i wrażliwej – potwierdza to aż 99% Wizażanek.

Dermokosmetyki Cetaphil hitem Recenzentek!

9 na 10 dziewczyn, które wzięły udział w teście, zadeklarowało, że po jego zakończeniu ponownie sięgnie po produkty marki Cetaphil i poleci je swojej przyjaciółce.

(...) Kosmetyki z pewnością sprawdzą się u osób mających problemy ze skórą suchą i wrażliwą. Emulsja w widoczny sposób oczyszcza, co jest bardzo na plus przy moich problemach z trądzikiem, natomiast balsam rewelacyjnie nawilża. Na pewno będę korzystać z nich regularnie – raissana.

Nie sądziłam, że oczyszczanie skóry wrażliwej i reaktywnej może być takie proste – emulsja micelarna świetnie radzi sobie z oczyszczaniem ciała i twarzy, doskonale usuwa resztki makijażu, pozostawiając skórę czystą i świeżą, zaś balsam nawilża i regeneruje bez uczucia lepkości czy zatykania porów. Nareszcie mam idealny duet oczyszczająco-nawilżający i przy tym uniwersalny, bo wystarczą te dwa produkty, by skóra była czysta, miękka, nawilżona i dopieszczona (…) – MissYou00.

Rewelacyjne produkty! Jestem z nich bardzo zadowolona. Przede wszystkim spełniają swoje zadania – oczyszczają i nawilżają, a przy tym nie podrażniają mojej delikatnej skóry – trynosz.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 137 kobiet w dniach 10.10-31.10.2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki Cetaphil.

Fot: mat. prasowe

Komentarze

Nasze akcje