Te chusteczki niwelujące pocenie się uwielbia moja mama. Kupiła je na próbę, a teraz bez przerwy uzupełnia zapasy
Chusteczki ograniczające pocenie się to sposób mojej mamy na radzenie sobie z uderzeniami gorąca w trakcie menopauzy. Są być uciążliwie zwłaszcza latem, ponieważ znacząco zwiększają potliwość. Te chusteczki "ratują" w trakcie dnia, dając natychmiastowe uczucie odświeżenia.

Chusteczki ograniczające pocenie się to naprawdę wszechstronny kosmetyk. Przydadzą się w torebce kobiet, które przechodzą menopauzę i mają problemy z uderzeniami gorąca, ale nie tylko. W trakcie większych wyjść, a nawet zwykłego dnia możemy nimi przetrzeć pachy lub stopy dla odświeżenia i przywrócenia poczucia komfortu. Są dyskretne i można je mieć zawsze przy sobie.
Działanie chusteczek ograniczających pocenie się
Chusteczki antyperspiracyjne Medispirant poznałam dzięki mojej mamie, która w trakcie menopauzy ma ogromne problemy z uderzeniami gorąca. Nadmierna potliwość szybko stała się jej zmorą, która jest jeszcze bardziej nieznośna w trakcie lata. Ten produkt ma jednak znacznie szersze zastosowanie - jest jak łagodny antyperspirant, którym możemy odświeżyć pachy, stopy, okolice pod biustem czy przetrzeć mocno pocącą się buzię lub kark w ciągu dnia.
Wygodna forma chusteczek umożliwia zabranie ich ze sobą wszędzie. Wystarczy je wrzucić do torebki i w dowolnej chwili, w dyskretny sposób, możemy przywrócić uczucie komfortu nawet w najbardziej upalne dni. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ nie tylko odświeżają, lecz także blokują wydzielanie potu, tworząc na skórze barierę antybakteryjną. Dzięki temu przeciwdziałają także powstawaniu przykrego zapachu. W chusteczkach zawarto panthenol, który ma działanie łagodzące, więc po przetarciu skóry nie musimy obawiać się o podrażnienie czy nieprzyjemne uczucie ściągnięcia.

Opinie i zalety chusteczek antyperspiracyjnych
W naszym KWC znajdziesz kilka opinii o chusteczkach. Ich działanie potwierdzam nie tylko ja i moja mama, ale również Wizażanki. Mają perfekcyjną ocenę 5/5 gwiazdek!
Mój niezbędnik w torebce na lato. Noszę zawsze przy sobie, pomagają w wielu sytuacjach. Chusteczki są bardzo wydajne, jedna starczy nawet na kilka razy, nie są dość nawilżone, ale efekt jest. Wygodniej mi używać właśnie ich, niż nosić ze sobą dezodorant. Są bardzo dyskretne, mogę polecić każdemu, kto ma jakikolwiek problem z poceniem. Cena jest fajna, w aptece można kupić do 20 zł. Kto kupi raz, na pewno kupi je ponownie. Nie podrażniają. A zapach jest taki delikatny, prawie niewyczuwalny
napisała o nich louissth.
Rozdajemy kosmetyki! Napisz recenzję i zgarnij nagrodę. Co tydzień super produkty ZA DARMO

W produkcie, który jest tak wysoko oceniany, trudno dopatrywać się wad, natomiast zalet jest naprawdę dużo. Do najczęściej wymienianych należą:
- poręczna forma chusteczek, które mieszczą się w torebce,
- natychmiastowe odświeżenie,
- przywrócenie komfortu,
- ograniczenie pocenia,
- dyskretność w użyciu,
- subtelny zapach, który nadaje się również do aplikacji na twarz,
- niezawodność,
- nie podrażniają.
Poniżej znajdziesz zestawienie innych produktów ograniczających pocenie się. Warto je przetestować właśnie teraz, gdy wysokie temperatury potrafią dać w kość!

