Jeśli się zastanawiacie, jak powinna wyglądać wasza codzienna rutyna pielęgnacyjna, którą warto stosować niezależnie od pory roku, to mamy dla was podpowiedź.

Reklama

Redaktorka Zosia zdradziła, jakie 2 produkty na stałe zagościły w jej kosmetyczce. To: Revitalift Clinical Serum do twarzy z wit C i Revitalift Clinical krem na dzień z witaminą C i SPF50+. Stanowią one duet idealny. Dlaczego? Witamina C w połączeniu z SPF wzmacnia ochronę przeciwsłoneczną.

Content Studio

Co jeszcze warto wiedzieć o tych dwóch produktach?

Revitalift Clinical Serum do twarzy z wit C pozostawia skórę 2x bardziej rozświetloną i 3x gładszą już po miesiącu stosowania*

W jego składzie zastosowano:

  • 12% czystej witaminy C (kwas L-askorbinowy) - silny antyoksydant, który pomaga nadać cerze blasku i zredukować oznaki starzenia;
  • kwas salicylowy - działa złuszczająco, pomaga zmniejszyć widoczność porów i wygładzić teksturę skóry;
  • witaminę E - antyoksydant, który wraz z witaminą C pomaga chronić skórę przed stresem oksydacyjnym.

*Badanie kliniczne na 63 osobach, po 4 tygodniach.

Content Studio

L'Oréal Paris Revitalift Clinical Rozświetlający krem na dzień z witaminą C* i SPF50+ codziennie wspiera ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, pomaga zapobiec pojawieniu się pierwszych oznak starzenia się skóry oraz redukuje przebarwienia i drobne zmarszczki. W jego formule zastosowano:

  • witaminę C* - antyoksydant, który poprawia rozświetlenie skóry i nadaje jej młodzieńczy wygląd,
  • SPF50+ - filtr przeciwsłoneczny zapewniający bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

*Pochodna witaminy C.

Content Studio

Reklama

To jednak nie wszystko! Codzienną rutynę pielęgnacyjną warto uzupełnić o masaż twarzy. Zobaczcie w naszym materiale, jak poprawnie go wykonać. Dzięki niemu stosowane kosmetyki przyniosą jeszcze lepsze efekty.

Reklama
Reklama
Reklama