Wejdź
Pielęgnacja

Test redakcji: Zabieg ONDA redukujący cellulit. Dzięki niemu jeszcze w tym roku założę szorty!

Pomarańczowa skórka i niechciany tłuszczyk w okolicy ud - wszystkie to znamy. Bardzo ciężko jest się pozbyć tego problemu samą dietą i ćwiczeniami. Z pomocą przychodzi rewolucyjny zabieg ONDA w SkinClinic.
Laura Osakowicz
lipiec 08, 2019

Od kiedy mam w pełni siedzącą pracę, zauważam na swoich udach nieestetyczny cellulit. Pomimo tego, że należę do osób aktywnych fizycznie i zwracających uwagę na to co jem, problem ten z roku na rok się powiększa. W końcu doszło do momentu, kiedy zwyczajnie zaczęłam wstydzić się chodzić w ubraniach odsłaniających uda. Dlatego właśnie zdecydowałam się na zabieg redukujący cellulit o nazwie ONDA.

Zobacz także: Test redakcji - Geneo+ w SkinClinic, czyli jak dzięki zabiegowi w godzinę odmłodniałam o 5 lat

ONDA – przełomowy zabieg na ciało

Pierwszą rzeczą, która zachęciła mnie, była deklaracja producenta, że aparatura, którą wykonywany jest zabieg to techniczny skok w dziedzinie redukcji cellulitu. Wcześniej nie wierzyłam w tego typu zabiegi na ciało ale postanowiłam spróbować.  ONDA wykorzystuje mikrofale, które pozwalają na rozbicie komórek tłuszczowych z konkretnego miejsca bez naruszenia otaczających tkanek.

Co ważne, zabieg jest nieinwazyjny i nie trzeba się specjalnie do niego przygotowywać. ONDA to przede wszystkim redukcja cellulitu, ale to także zmniejszenie tkanki tłuszczowej – dzięki temu, że mikrofale działają na membrany komórek tłuszczowych, zostają one rozbite i usunięte z organizmu. Jest to zabieg dla wszystkich – tych z mniejszym lub większym cellulitem, jak również dla osób, które po prostu pragną wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni! Przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest wywiad z pacjentem, jednakże nie ma większych przeciwwskazań do jego wykonywania.

Przebieg zabiegu ONDA

Zabieg wykonuje się z użyciem dwóch specjalnych głowic. Na wybraną partię ciała nakładana jest gliceryna. Następnie kosmetolog wybiera większą głowicę, która dociera do głębszych warstw skóry, redukując tkankę tłuszczową. Przejeżdża nią po skórze masując ją. Całość jest bezbolesna – odczuwalne jest jedynie przyjemne zimno. Następnie kosmetolog zmienia końcówkę na mniejszą – przeznaczoną specjalnie do pozbywania się cellulitu. Ta część zabiegu również jest bezbolesna, jednak bardziej wyczuwalna przez to, że działa na płytszych warstwach skóry.

Zobacz także: Zobacz jak wygląda termolifting ZAFFIRO

Efekty zabiegu ONDA

Cała wizyta trwa około 40 minut. W tym czasie wykonywany jest zabieg na wybraną partię ciała, na przykład- tak jak w moim przypadku- na tył ud. Nie zaleca się wykonywania zabiegu na więcej niż jedną partię podczas jednej wizyty ze względu na to, że organizm musi poradzić sobie z metabolizowaniem całego rozbitego tłuszczu i wody. Docelowy efekt w pełni widoczny jest po około dwóch tygodniach, można się wtedy spodziewać zmniejszenia obwodu nawet o 3 cm. Jednak pierwsze zmiany widać od razu po zabiegu – powierzchnia skóry jest dużo gładsza, lepiej ukrwiona i jędrniejsza.

Teraz bez skrępowania będę chodzić w krótkich, odsłaniających uda sukienkach i spodniach!

ONDA w SkinClinic

W SkinClinic z zabiegu Onda korzystają osoby w każdym wieku. I choć ten zabieg to nowość, ma już swoje wierne fanki. Został okrzyknięty najlepszym tego typu zabiegiem do usuwania cellulitu. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, najlepiej jest wykonać od 2 do 4 zabiegów w dwutygodniowych odstępach. Cena jednego obszaru rozpoczyna się od 1200 zł.  

Nie żałuję, że zdecydowałam się na aparaturowy zabieg Onda, bo z każdym dniem widzę coraz większe efekty i.. coraz mniej pomarańczowej skórki!

Tekst powstał we współpracy z:

SkinClinic

Ul. Stawki 4B

Tel. 224244646

www.skinclinic.pl

Komentarze
materiały PR
Pielęgnacja Ciało w Klinice Ambroziak - poznaj wyjątkowe zabiegi!
W dążeniu do idealnej sylwetki dermatologia estetyczna, chirurgia plastyczna i kosmetologia są nierozerwalnie połączone. Dopiero efekty takiej współpracy są spektakularne i trwałe. Klinika Ambroziak oferuje bezpieczne i skuteczne zabiegi, które wymodelują nasze ciało w wymarzony sposób.
Materiał partnera
czerwiec 20, 2015

MedContour Medical   To urządzenie łączące działanie ultradźwięków i drenażu limfatycznego. Zabieg jest nieinwazyjny i bezboleśnie zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej, lecząc cellulit i pozbawiając obrzęków. Rezultat widoczny już po pierwszej sesji i kumuluje się wraz z każdym następnym zabiegiem. Obszary poddawane zabiegowi to brzuch, biodra, pośladki, ramiona, uda, „boczki” i fałd podłopatkowy. Zeltiq   Urządzenie wykorzystuje technologię kriolipolizy czyli wrażliwości komórek tłuszczowych na niską temperaturę. Zabieg jest bezpieczny i całkowicie nieinwazyjny, modeluje sylwetkę. Jest alternatywą dla liposukcji. Obszary poddawane zabiegowi to „boczki”, brzuch, podbrzusze, uda i sutki u mężczyzn. Końcówka Coolfit precyzyjnie wymodeluje najtrudniej dostępne do tej pory miejsca jak: nogi, ramiona i wewnętrzna strona ud a także plecy i brzuch. Cellulaze To szybki i  bezpieczny zabieg, który umożliwia pozbycie się pomarańczowej skórki na długi czas. Jedyny, dostępny na rynku małoinwazyjny zabieg chirurgiczny do terapii cellulitu. W ciągu kolejnych tygodni i miesięcy po zabiegu, odbudowują się zwłókniałe przegrody, a nowo wyprodukowany kolagen przyczynia się do ujędrnienia i uelastycznienia skóry. Te czynniki wpływają na ujednolicenie i wygładzenie powierzchni skóry i w znacznym stopniu redukują cellulit. Zabieg jest jednorazowy, rezultaty pojawiają się stopniowo, w okresie od 3 miesięcy po wizycie.  Innowacyjna liposukcja infradźwiękowa-nutacyjna N.I.L. Precyzyjne odsysanie tkanki tłuszczowej bez nierówności na powierzchni skóry. Oprócz usuwania tkanki tłuszczowej dochodzi również do jej rozbicia, co pozwala skrócić czas operacji. Można dzięki temu odsysać duże ilości tkanki tłuszczowej. Mniejsza inwazyjność zabiegu oznacza ograniczenie dyskomfortu pacjenta a szybki powrót do pracy i normalnego życia to najlepsza...

Przeczytaj

Nasze akcje