klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pielęgnacja

To ulubione płyny do higieny intymnej Wizażanek, czyli kosmetyki 4organic przetestowane!

"Po raz pierwszy spotkałam się z tak delikatnym produktem do higieny intymnej". Co jeszcze wynika z testu, przeprowadzonego przez nasze czytelniczki?
Materiał partnera
styczeń 29, 2020

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważna jest prawidłowa higiena okolic intymnych. Aby uniknąć poważnych problemów zdrowotnych, warto wybierać produkty naturalne, nieuczulające, pozbawione szkodliwych konserwantów, składników zapachowych, barwników i substancji zaburzających gospodarkę hormonalną. Tylko czy tego typu kosmetyki istnieją na rynku? Postanowiłyśmy to sprawdzić.

Tym razem Wizażanki miały okazję przetestować naturalne, bezzapachowe i nieuczulające płyny do higieny intymnej nowej polskiej marki 4organic. Mogły wybrać spośród:

  • Płynu do higieny intymnej 4organic Care
  • Płynów do mycia ciała i higieny intymnej 4organic dla dzieci w wersji dla chłopca lub dziewczynki

Czy produkty zdobyły zaufanie naszych Testerek i ich dzieci? Sprawdź wyniki naszego testu!

Płyny do higieny intymnej 4organic

Producent zapewnia, że płyny do higieny intymnej Care od marki 4organic są naturalne, hipoalergiczne, pozbawione składników zapachowych i barwników. Zawierają aż 98,5% składników pochodzenia naturalnego. Dodano do nich oczyszczony aloes, który ma właściwości kojące i nawilżające, a także kwas mlekowy, który pomaga utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej. Certyfikat AllergyCertified gwarantuje, że produkt jest wolny od alergenów, substancji kancerogennych i zmieniających gospodarkę hormonalną. Płyn polecany jest osobom wrażliwym na substancje alergizujące i dbających o zdrowie. Co niezwykle ważne produkt minimalizuje ryzyko podrażnień i infekcji, ponieważ najsilniejszymi alergenami, które mogą podrażnić nasze delikatne miejsca intymne są składniki zapachowe, barwniki, silne detergenty i niektóre uczulające konserwanty. Płyny 4organic są tych wszystkich niedobrych substancji pozbawione! Płyny są wegańskie, certyfikowane przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva.

Za to płyny do mycia ciała i higieny intymnej 4organic dla dzieci dostępne są w dwóch wersjach "dla dziewczynek i dla chłopców". Naturalne kosmetyki 4organic nie zawierają składników zapachowych i barwników. Certyfikat AllergyCertified gwarantuje, że produkty są hipoalergiczne, bezpieczne dla zdrowia, pozbawione substancji zmieniających gospodarkę hormonalną. Płyny do mycia ciała i higieny intymnej 4organic dla dzieci przeznaczone są do mycia ciała i higieny okolic intymnych dla dzieci powyżej 3 roku życia. Stworzono je w ponad 99% z substancji pochodzenia naturalnego. Zawarty w nich oczyszczony aloes łagodzi i nawilża. Płyny są wegańskie, certyfikowane przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva. Dodatkowo to pierwsze polskie, kosmetyki zapakowane w buteleczki, które w 100% pochodzą z recyklingu. Dzięki temu plastikowe opakowania zyskują drugie życie, a marka dba o środowisko. 

Czy płyny do higieny intymnej 4organic spełniły oczekiwania kobiet i ich dzieci?

Nasze jury było wyjątkowo wymagające. W końcu Wizażanki testowały płyny do higieny intymnej dla siebie i dla swoich pociech. Poprzeczka niewątpliwie została podniesiona bardzo wysoko. Jak się jednak okazuje, wszystkie Testerki przyznały, że płyny do higieny intymnej 4organic spełniły ich oczekiwania!

Bardzo dobry płyn do higieny intymnej. Bardzo cenię to, że jest to kosmetyk naturalny. Dużym plusem jest to, że po stosowaniu tego płynu zmniejszyła się podatność na podrażnienia, a okolice intymne zostały nawilżone 
- mówi pani Agnieszka. 

Za co Wizażanki najbardziej polubiły płyny do higieny intymnej 4organic?

Obietnice producenta zostały pokryte i to dosłownie w 100%! Wszystkie osoby, które wzięły udział w teście doceniły to, że płyny do higieny intymnej 4organic są naturalne, hipoalergiczne i nie zawierają substancji zapachowych.

Produkt ma bardzo ładne opakowanie, a także posiada funkcjonalną pompkę, która ułatwia dozowanie produktów. Kosmetyk jest bezzapachowy. Bardzo łatwo się go rozprowadza, dobrze myje i nie ma problemu ze spłukiwaniem. Do tego nie uczula i nie podrażnia
- ocenia pani Paulina.

Czy Wizażanki zaufały marce 4organic?

Nie ma chyba lepszej rekomendacji, niż zadowolone użytkowniczki, które deklarują, że jeszcze nie raz sięgną po dany produkt. I tak jest właśnie z marką 4organic.

  • 100% Wizażanek testujących płyny do higieny intymnej tej marki stwierdziło, że po zakończeniu testu dalej będzie stosować płyny 4organic.
  • Co więcej - tyle samo z nich deklaruje, że poleci produkty swojej przyjaciółce!

W końcu trafiłam na idealny płyn do higieny intymnej. Kosmetyk doskonale nawilża miejsca intymne, dając uczucie świeżości i czystości. Płyn fajnie się pieni. Nie podrażania miejsc intymnych
- ocenia pani Marzena.

Czy kosmetyki 4organic są bezpieczne?

  • 100% kobiet testujących 4organic Care przyznaje, że płyn jest bezpieczny dla zdrowia i nie uczula.
  • 98% Wizażanek tak samo ocenia płyny do mycia ciała i higieny intymnej 4organic dla dzieci.

Używałam płynu do mycia ciała u syna. Płyn jest delikatny, nie podrażniał, jest wygodny w użyciu dzięki pompce. Dodatkowe plusy to naturalny skład i to, że kosmetyk nie jest testowany na zwierzętach
- mówi pani Beata.

Czy płyny do higieny intymnej 4organic Care i płyny do mycia ciała i higieny intymnej 4organic dla dzieci działają prawidłowo?

  • 99% Testerek przyznaje, że zarówno płyn do higieny intymnej 4organic Care, jak i płyny do mycia ciała i higieny intymnej 4organic dla dzieci dobrze odświeżają i nawilżają okolice intymne.
  • Za to aż 100% kobiet potwierdza, że po zastosowaniu płynów do higieny intymnej 4organic Care okolice intymne są mniej podatne na podrażnienia.
  • 99% kobiet to samo powiedziało o działaniu płynów do mycia ciała i higieny intymnej 4organic dla dzieci. 

Bardzo podoba mi się naturalny skład. Plusem jest też to, że kosmetyk zawiera kwas mlekowy, a nie wszystkie produkty go posiadają. Dla mnie to jeden z podstawowych składników, jakich szukam. Nie mam podrażnionej skóry w okolicach intymnych, płyn sprawdza się świetnie, oczyszcza i odświeża bardzo dobrze. Sprawdził się nawet po depilacji. W moim przypadku nie wystąpiła żadna alergia. Bardzo podoba mi się też to, że płyn jest bezzapachowy i ma odpowiednie opakowanie z pompką, dzięki czemu kosmetyk jest wydajny. Czy jest jakiś minus ? Nie!
- dodaje pani Monika.

Bardzo fajny produkt dla dziewczynek. Córeczka ucieszyła się, że ma już swój płyn. Kosmetyk nie uczula, nie podrażnia, delikatnie się pieni. Funkcjonalne opakowanie, wygodne przy użytkowaniu
- komentuje pani Justyna.

A ty, czy już testowałaś płyny do higieny intymnej 4organic?

*Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 102 kobiet w terminie grudzień 2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki 4organic

zdjęcia: Adobe Stock i materiały prasowe 

Komentarze