Borykasz się z przesuszającą się skórą, a szkodliwe czynniki zewnętrzne tylko nasilają problem? Jeśli jakimś cudem jeszcze tego nie zrobiłaś, to sprawdź słynny Booster wzmacniająco-nawilżający MINÉRAL 89 od Vichy. To kosmetyk, który skutecznie łagodzi podrażnienia i działa nawilżająco, a także wzmacnia barierę ochronną skóry, sprawiając, że jest bardziej odporna na takie czynniki, jak warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia czy nawet stres oksydacyjny. Jego sekretem jest minimalistyczny skład, który bazuje na połączeniu wody wulkanicznej Vichy (w stężeniu 89%) i kwasu hialuronowego pochodzenia naturalnego.

Reklama

W kompleksowym zadbaniu o cerę z pewnością pomoże ci też nowy Krem nawilżająco-odbudowujący z tej samej linii. Dzięki kombinacji specjalistycznych składników aktywnych (minerałów Vichy, kwasu hialuronowego, witaminy E, nacynamidu i skawalanu) produkt zapewnia skórze nawilżenie (do - uwaga - 3 dni) i wspomaga jej barierę ochronną oraz łagodzi uczucie ściągnięcia i zaczerwienienia. Jakby tego było mało, stosowany regularnie sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Krem MINÉRAL 89 dostępny jest w dwóch wersjach, które różnią się między sobą konsystencją i przeznaczeniem - lekkiej, odpowiedniej do każdego typu cery, oraz bogatej, dedykowanej posiadaczom cery suchej i bardzo suchej.

Obie wersje kremu, a także booster, przetestowały już użytkowniczki Wizaz.pl. Dowiedz się, jak oceniły produkty!

Booster wzmacniająco-nawilżający MINÉRAL 89 - opinie

mat. prasowe

Aż 95% dziewczyn zadeklarowało, że booster MINÉRAL 89 spełnił ich oczekiwania!

Niemal wszystkie Wizażanki (98%) potwierdziły, że nawilża skórę.

9 na 10 Recenzentek przyznało, że działa wzmacniająco.

Ponadto aż 96% Wizażanek oceniło, że dzięki stosowaniu boostera MINÉRAL 89 skóra jest sprężysta.

Lekki krem nawilżająco-odbudowujący MINÉRAL 89 - opinie

mat. prasowe

Większość dziewczyn biorących udział w teście zadeklarowała, że lekki krem:

- spełnił ich oczekiwania,
- długotrwale nawilża skórę,
- wspomaga jej regenerację,
- uelastycznia,
- koi.

Bogaty krem nawilżająco-odbudowujący MINÉRAL 89 – opinie

mat. prasowe

Wszystkie Wizażanki, które wzięły udział w teście, zadeklarowały, że bogaty krem:

- spełnił ich oczekiwania,
- intensywnie i długotrwale nawilża skórę,
- wspomaga jej regenerację,
- uelastycznia,
- koi.

Linia MINÉRAL 89 od Vichy - mamy do czynienia z hitem!

AdobeStock

Większość Recenzentek, które zakwalifikowały się do testu, sięgnie po kosmetyki MINÉRAL 89 ponownie i poleci je swoim przyjaciółkom.

Vichy to klasa sama w sobie, tym bardziej ucieszyłam się, kiedy otrzymałam wiadomość, że będę mogła przetestować produkty MINÉRAL 89. Są dość lekkie, idealne na wiosnę i lato, nie robią krzywdy nawet bardzo wrażliwej skórze. Poprawiają jej wygląd, nawilżają i nawadniają na długo. Sprawdzą się także jako ukojenie i regeneracja podczas kuracji kwasami lub przy stosowaniu retinoidów - aniyam.
Te kosmetyki są moim odkryciem. Nawilżają, odżywiają i rozświetlają skórę. Mają niesamowicie lekką konsystencję, szybko się wchłaniają i nie pozostawiają tłustego filmu. Są po prostu świetne - Marcela185.
Jestem mile zaskoczona produktami MINÉRAL 89, zdecydowanie kupię je ponownie, gdy tylko aktualne opakowania się skończą. Moja skóra odżyła i jest w pełni nawilżona. Zniknęły suche skórki w okolicach nosa czy brody - Mnkjoca.
Reklama

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 97 kobiet na przełomie maja i czerwca 2023 r.

Reklama
Reklama
Reklama