Wejdź
Pielęgnacja

Wizażanki oceniły nową formułę odżywki numer 1 w Polsce. Sprawdź!

Masz osłabione, łamliwe i rozdwajające się paznokcie? Dzięki nowym odżywkom Eveline Cosmetics odzyskają zdrowy wygląd! Poznaj wyniki testu.
Materiał partnera
grudzień 20, 2019

Trendy w stylizacji paznokci zmieniają się co sezon, ale jedno pozostaje takie samo – powinny być przede wszystkim zadbane. Dlatego bez względu na to, jaki manicure wybierzemy, warto dodatkowo stosować różnego rodzaju kosmetyki pielęgnacyjne. Do tych najważniejszych należy bez wątpienia odżywka, której zadaniem jest odbudowa płytki i jej wzmocnienie. Nie wiesz, na którą się zdecydować? Przychodzimy z pomocą!

Wybrane użytkowniczki Wizaz.pl miały możliwość wypróbowania najnowszych odżywek marki Eveline Cosmetics: Skoncentrowanej odżywki 8w1 ULTRA-KERATIN™ i Odżywki z diamentami ULTRA-KERATIN™ & MICRO-DIAMOND 2000™ (ma w składzie prawdziwe cząsteczki diamentów!). Obie posiadają formułę stymulującą produkcję „twardych” keratyn, głównych białek budulcowych płytki. Produkty regenerują nawet bardzo zniszczone paznokcie oraz zapobiegają ich łamaniu i rozdwajaniu. Sprawiają, że są twardsze i mniej podatne na uszkodzenia, a oprócz tego gładkie i lśniące. Dodatkowo, odżywki nie zawierają formaldehydu – to świetna wiadomość dla wszystkich uczulonych na ten składnik!  

Jak myślisz, czy sprostały wymaganiom Wizażanek?

Skoncentrowana odżywka 8w1 ULTRA-KERATIN™ Eveline Cosmetics – wyniki testu

9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl uważa, że Skoncentrowana odżywka 8w1 ULTRA-KERATIN™ regeneruje i wzmacnia paznokcie.

Tyle samo Wizażanek potwierdza, że za sprawą odżywki są mniej łamliwe i mniej się rozdwajają.

Większość dziewczyn biorących udział w teście, bo aż 95% z nich, uznała także, że kosmetyk wzmacnia płytkę.

Ponadto, 9 na 10 Recenzentek zadeklarowało, że testowany produkt zastąpi odżywki, których używały do tej pory.

Nowa wersja tej odżywki o wiele bardziej przypadła mi do gustu. Można stosować ją po wykonywaniu manicure hybrydowego, co jest dla mnie idealnym rozwiązaniem, gdyż co kilka miesięcy staram się robić przerwę, aby moje paznokcie się zregenerowały – _mimisia.

Odżywka z diamentami ULTRA-KERATIN™ & MICRO-DIAMOND 2000™ Eveline Cosmetics – wyniki testu

Jak w teście wypadła druga nowość Eveline Cosmetics? Użytkowniczki Wizaz.pl uznały, że to „prawdziwy diament wśród odżywek do paznokci”.

Według 9 na 10 z nich Odżywka z diamentami ULTRA-KERATIN™ & MICRO-DIAMOND 2000™ dobrze utwardza paznokcie i powoduje, że są bardziej odporne na uszkodzenia.

Aż 89% Wizażanek twierdzi, że dzięki kosmetykowi paznokcie nie łamią się, nie kruszą i nie pękają.

Tyle samo dziewczyn uważa, że testowany produkt pozostawia je gładkie i lśniące.

Nie zaskoczył nas więc fakt, że 8 na 10 Recenzentek wymieni swoje dotychczasowe odżywki na Odżywkę z diamentami ULTRA-KERATIN™ & MICRO-DIAMOND 2000™.

Odżywka Eveline Cosmetics jak najbardziej spełniła moje oczekiwania. (…) Po dwóch tygodniach używania od razu można zauważyć zmiany. Moje paznokcie stały się przede wszystkim twardsze, nie łamią się, nie wyginają, a do tego bardzo ładnie błyszczą. Ta odżywka na pewno zostanie że mną na dłużej – Ejmiiiii.

Odżywki do paznokci Eveline Cosmetics – marka jak zwykle nie zawiodła!

Obie odżywki Eveline Cosmetics spełniły oczekiwania aż 94% użytkowniczek Wizaz.pl!

Tyle samo Wizażanek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyki i poleci je swojej przyjaciółce.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 95 kobiet na przełomie października i listopada 2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki Eveline Cosmetics

zdjęcia: mat. prasowe

Komentarze

Nasze akcje