Wejdź
Żelowa henna do brwi Delia
Pielęgnacja

Żelowa henna do brwi Delia

Chcąc uzyskać ciemne, ale naturalnie wyglądające brwi warto sięgnąć po wyjątkową nowość od Delia Cosmetics – żelową hennę do brwi.
Magdalena Borucińska
styczeń 02, 2015
Żelowa henna do brwi Delia

Specjalny aplikator oraz żelowa konsystencja umożliwiają precyzyjne i proste nakładanie Żelowej henny do brwi Delia. Efekt koloryzacji jest naturalny i utrzymuje się nawet 3 do 4 tygodni, co pozwala zapomnieć o konieczności używania kredki do brwi. Bezpieczna w stosowaniu formuła została przebadana dermatologicznie i jest zgodna z Rozporządzeniem UE. Efekt koloryzacji jest widoczny już po 5 minutach, a wysoka wydajność produktu pozwala na wykonanie nawet do 15 zabiegów. Kosmetyk polecany dla kobiet o czarnych i ciemno brązowych włosach.

Żelowa henna do brwi Delia - cena: 11zł

Komentarze
Henna do brwi i rzęs Delia
materiały PR
Makijaż Zaczaruj spojrzeniem! – henna do brwi i rzęs Delia Cosmetics
Przeciemniona oprawa oczu sprawia, że stają się wyraziste i podkreślone. Z henną do brwi i rzęs firmy Delia Cosmetics Twoje oczy zyskają głębię spojrzenia na dłuższy czas.
Anna Jastrzębska
styczeń 10, 2014

Henna do brwi i rzęs Delia Cosmetics pozwala na szybką i wygodną koloryzację w warunkach domowych. Kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Zabarwione w ten sposób włoski naturalnie podkreślają oprawę oka. Makijaż wykonany henną jest trwały, odporny na wodę i wysoką temperaturę. Dostępna jest również tradycyjna henna w proszku. Oba produkty występują w trzech wariantach kolorystycznych: czarna, brązowa, grafitowa. Henna do brwi i rzęs Delia Cosmetics cena - 8,55zł/15ml

Przeczytaj

Nasze akcje