Wejdź
Zestaw podarunkowy Gillette MACH3
Pielęgnacja

Zestaw prezentowy Gillette MACH3 dla mężczyzny

W tym roku wybierz najlepszy prezent dla swojego mężczyzny i podaruj mu zestaw świąteczny marki Gillette, który profesjonalnie zadba o jego zarost, abyś mogła cieszyć się jego gładką skórą.
Magdalena Borucińska
grudzień 09, 2014

Zestaw podarunkowy Gillette MACH3

Zestaw podarunkowy Gillette MACH3 zawiera niezbędne produkty do golenia dla mężczyzny:

  • maszynkę do golenia MACH3
  • żel do golenia MACH3 Irritation Defense
  • balsam nawilżający po goleniu MACH3 Irritation Defense
  • praktyczną kosmetyczkę

Zestaw podarunkowy Gillette MACH3 - cena: 45,99zł

Komentarze
Maszynka do golenia Fusion ProGlide Gillette
Pielęgnacja Maszynka do golenia dla mężczyzn Fusion ProGlide Gillette
Marka Gillette stworzyła maszynkę Fusion ProGlide, która jest nie tylko doskonała technologicznie, ale też zapewnia idealną precyzję golenia.
Magdalena Borucińska
listopad 04, 2014

W celu zapewnienia mężczyznom idealnej precyzji golenia, skutecznego nawet przy wrażliwej skórze, marka Gillette stworzyła innowacyjną, technologicznie zaawansowaną maszynkę Fusion ProGlide . ProGlide wyposażono w 5 cienkich i trwałych ostrzy z przodu oraz jedno z tyłu. Blisko rozstawione ostrza Power Glide z powłoką Anti-Friction redukują tarcie i minimalizują powstawanie ewentualnych podrażnień. Dodatkowo, maszynka posiada pasek nawilżający Lubrastrip nasączony olejkami mineralnymi oraz polimerami,który dostarcza odpowiednią dawkę nawilżenia i ułatwia golenie, co przyczynia się z kolei do znaczącej redukcji powstawania podrażnień. Maszynka posiada również zmodyfikowany i precyzyjny trymer , który zawiera ulepszone ostrze i specjalne wypustki ułatwiające spłukiwanie. Opływowa rączka o większej, bardziej ergonomicznej powierzchni uchwytu, zapewnia doskonałe prowadzenie maszynki między przednimi a tylnymi powierzchniami golącymi. Maszynka do golenia Fusion ProGlide Gillette - cena: 51,99zł

Przeczytaj

Nasze akcje