Wejdź
stovit do mięs i serów
materiały PR
Przepisy

Dodatki do mięs i serów marki Stovit

Tak jak prawdziwi koneserzy sztuki zachwycają się dziełami sztuki, tak prawdziwi koneserzy smaku docenią tylko najbardziej wykwintne kompozycje smaków. Dodatki do mięs i serów marki Stovit – Borówka Czerwona, Jarzębina oraz Żurawina – zostaną docenione przez najbardziej wymagające podniebienia.
Katarzyna Mordalska
grudzień 12, 2013

dodatki do mięs

Dodatki marki Stovit: Borówka, Jarzębina oraz Żurawina tworzą idealne trio smakowe w połączeniu ze szlachetnymi gatunkami serów, na przykład z serem camembert, gorgonzola czy też serami kozimi. Doskonale komponują się z daniami mięsnymi, szczególnie dziczyzną i domowymi pasztetami.

Podanie kolorowych dodatków w postaci Borówki Czerwonej, Jarzębiny i Żurawiny marki Stovit to, prócz uczty dla podniebienia, także uczta dla oka. Dodatki w postaci naczyń wypełnionych kolorowymi sosami będą fantastycznym, kolorowym, a zarazem smacznym uzupełnieniem dekoracji stołu.

Produkty marki Stovit to wspaniałe smaki dzikich owoców zamkniętych w oryginalnie zaprojektowanych słoiczkach. Na nakrętkach pojawiają się reprodukcje pejzaży polskich miast zaczerpnięte z przedwojennych pocztówek. Dodatkowo cieszą oko pięknymi, malowanymi owocami na etykietach.

Cena: 5,19zł/ słoiczek

Komentarze
tuba musli
materiały PR
Przepisy Musli takie jak chcesz na śniadanie
Lubisz musli? Teraz możesz skomponować dokładnie taką mieszankę, jaką lubisz i zamówić ją poprzez stronę internetową. Na klientów czeka ponad 50 zdrowych składników a ich liczba stale rośnie.
Katarzyna Mordalska
listopad 06, 2012

Aby stworzyć własną kompozycję wystarczy wybrać jedną z 15 mieszanek podstawowych, będących bazą musli, a następnie uzupełnić ją o dodatki. To w nich tkwi sekret indywidualnego musli - można wybierać nie tylko spośród owoców suszonych i liofilizowanych czy orzechów, ale także różnego rodzaju czekolad, zbóż i bakalii. Z myślą o dzieciach dostępne są także dodatki w postaci krówek, drażetek m&m’s czy misiowych żelek (BIO). Całość pakowana jest w szczelnie zamykane tuby o pojemności 1,7 l. Mieszanki musli są opracowywane wspólnie z dietetykiem. Można także kontrolować kalorie i wartości odżywcze zawarte w mieszankach. Musli można zamówić na stronie internetowej takjakchcesz.pl: ok. 20zł / gotowa mieszanka

Przeczytaj

Nasze akcje