Wejdź
brokuły bonduelle
materiały PR
Przepisy

Już przygotowane na parze - Bonduelle

Bonduelle prezentuje wyjątkową innowację - mrożone warzywa „Już przygotowane na parze”. Dzięki wykorzystaniu najlepszego sposobu obróbki termicznej, są one najbliższe smaku i konsystencji świeżych warzyw, a przy tym gotowe w zaledwie 3 - 5 minut.
marzec 27, 2014
brokuły bonduelle

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich entuzjastów warzyw, poszukujących zimą i wczesną wiosną chrupiącej fasolki, brokułów, groszku, czy dobrze dobranych mieszanek warzywnych. Marka Bonduelle wprowadza na rynek innowacyjną gamę warzyw „Już przygotowane na parze”, pochodzące w większości z polskich upraw na Kujawach.

Dzięki zastosowaniu najlepszego sposobu obróbki termicznej: blanszowaniu przy użyciu pary, warzywa zachowują wszystko to, co najlepsze - naturalny smak, zapach, witaminy i wartości odżywcze.

Już przygotowane na parzenajbliższe smaku i konsystencji świeżych warzyw. Produkt zawiera np. aż o 76% więcej witamin, potasu i minerałów, niż warzywa leżące przez 5 dni w lodówce i o 20% więcej niż zwykła mrożonka.

Produkty z gamy Już przygotowane na parze pozwalają na znaczną oszczędność czasu. Możemy się cieszyć warzywami już po 3 - 5 minutach.  Wystarczy zdecydować jak dużą porcję potrzebujemy, podgrzać i... gotowe. Mamy wiele możliwości przygotowania warzyw - możemy je podgrzać w wodzie w garnku, na patelni, czy w mikrofali lub zostawić do rozmrożenia i wykorzystać na zimno – np. do sałatek.

Szeroki wybór warzyw Już przygotowanych na parze sprawia, że każdy z nas znajdzie coś dla siebie wśród 9 nowych produktów pochodzących w większości prosto z kujawskich upraw.

Cena:

  • mieszanki warzywne Już przygotowane na parze – cena od 4,59zł do 5,49zł
  • mono warzywa Już przygotowane na parze - cena od 4,80zł do 5,69zł
Komentarze
gotowanie na parze jan niezbędny
materiały PR
Przepisy Nowość od Jana Niezbędnego - torebki do gotowania na parze w mikrofali!
Torebki Jana Niezbędnego do gotowania na parze w mikrofali to sposób na smaczny, ale i przede wszystkim zdrowy posiłek dla całej rodziny!
Katarzyna Mordalska
październik 11, 2012

W Torebkach do gotowania na parze Jana Niezbędnego można ugotować praktycznie każdy produkt – od świeżych warzyw i owoców po ryby, również mrożone. Tak przygotowane produkty posiadają więcej wartości odżywczych niż te gotowane w tradycyjny sposób. Do tego zachowują swój naturalny kolor i aromat. Wszystko to w niezwykle krótkim czasie – w zależności od rodzaju produktu w 2 do 8 minut . Torebki Jana Niezbędnego doskonale sprawdzą się w każdej kuchni, zwłaszcza gdy brakuje czasu na gotowanie, a chcesz się zdrowo odżywiać. Cena torebek Jan Niezbędny do gotowania na parze w mikrofali: 8zł / 10szt.

Przeczytaj

Nasze akcje