Wejdź
ketchup heinz
Przepisy

Ketchup Heinz w dwóch nowych odsłonach i smakach!

Ketchup Heinz wprowadza nowość w słoiczkach: Heinz Culinair z dodatkiem octu balsamicznego, bazylii i oregano oraz Heinz Culinair z pieczonym czosnkiem, tymiankiem i miodem. Wypróbuj je i wybierz swój ulubiony smak!
Katarzyna Mordalska
październik 08, 2013

heinz

Heinz Culinair to innowacyjny, wyjątkowy ketchup z rodziny ponadczasowych produktów Heinz dla wszystkich, którzy pragną dodatkowych doznań – smakowych i estetycznych. Dwa odważne smaki, z dodatkiem octu balsamicznego, bazylii i oregano oraz z pieczonym czosnkiem, tymiankiem i miodem, zamknięto w stylowym opakowaniu.

heinz

Dzięki zdobionemu słoiczkowi oraz zdejmowanej etykiecie, Heinz Culinair może trafić wprost na nawet najbardziej elegancki stół. Szeroka zakrętka umożliwi nabieranie Heinz Culinair łyżeczką czy zanurzanie w nim przekąsek. A dyskretne tłoczenia na słoiczku nawiązując do kultowego ketchupu Heinz w szklanej butelce, nie pozwalając zapomnieć o tym bohaterze naszych lodówek.

Większa niż w innych sosach zawartość pomidorów – aż 207g na 100g produktu i brak konserwantów czy sztucznych dodatków, to gwarancja najwyższej jakości i pomidorowego wykończenia każdego dania. 

Cena: 6,99zł.

Komentarze
Te słowa umacniają związek
Styl życia Naukowcy nie mają wątpliwości, mówienie TEGO wzmacnia związek.
Wcale nie chodzi o „zależy mi na tobie”, czy „kocham cię”. Naukowcy dowodzą, że używanie specyficznych zwrotów sprawi, że związek będzie dłuższy i trwalszy.

Czy relacja międzyludzka może być zależna od sposobu wyrażania się danych osób? Najnowsze badania dowodzą, że bez wątpienia nasz styl wypowiadania się dostosowany do odpowiedniej osoby ma bezpośredni wpływ na to, czy nasza relacja będzie szczęśliwa, długa i trwała . Odnosi się to w szczególności do związków partnerskich, gdzie poza flirtem, podtekstami seksualnymi, przekazywaniem prostych komunikatów, czy okazywaniem dominacji w określonych sytuacjach, ważny jest również aspekt emocjonalny, spajający związek. Oczywiście ważne jest mówienie o swoich uczuciach, jak „zależy mi na tobie” , „jesteś dla mnie ważny”, czy „kocham cię”, jednak jak dowodzą najnowsze badania przeprowadzone przez serwis Superdrug Online Doctor, to nadawanie sobie specyficznych przydomków najbardziej wzmacnia związek. Przeczytaj także:  Czy cena pierścionka zaręczynowego sugeruje, czy małżeństwo będzie trwałe? Słodkie ksywki wzmacniają związek. Zapewne nie raz słyszeliście, jak zakochani mówią do siebie „kotku”, „misiu”, „żabko”, czy „kochanie”. Być może sami zwracacie się do swojej drugiej połówki w podobny sposób? Mamy dla was dobrą wiadomość. Używanie najróżniejszych przesłodkich ksywek zastępujących imiona naszych wybranków, umacnia związek. Choć dla wielu taki sposób komunikacji może wydawać się infantylny, bądź po prostu sztuczny , a przesłodzone ksywki w ich mniemaniu powodowane są jedynie wstępnym etapem zauroczenia, to nawet w długotrwałych relacjach dojrzałych partnerów możemy zaobserwować spieszczone zwroty osobowe jak „dziubku”, czy „kochanieńka”. Przeczytaj także:  Pary które piją razem alkohol są szczęśliwsze? Poznaj wyniki najnowszych badań Jak wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez serwis Superdrug Online Doctor, pary, które nadają sobie czułe ksywki, deklarowały większy poziom satysfakcji ze...

Przeczytaj

Nasze akcje