Wejdź
razowy kwas chlebowy
Przepisy

Nowość: Razowy Kwas Chlebowy w trzech smakach

Gazowany ale zdrowy? To możliwe! Poznaj Razowy Kwas Chlebowy. To zdrowy napój dla całej rodziny przygotowany na bazie zbóż, dzięki którym ma charakterystyczny posmak chleba i karmelu. Dostępny jest w trzech wersjach smakowych: klasycznej, z sokiem z żurawiny i sokiem ze śliwki.
Katarzyna Mordalska
październik 03, 2013

razowy kwas chlebowy

Razowy Kwas Chlebowy to naturalny, bezalkoholowy napój gazowany. Przygotowywany na bazie zbóż i w 100% z naturalnych składników zaskakuje smakiem i zdobywa zwolenników wśród dzieci i dorosłych. To właśnie dzięki zawartości zbóż ma charakterystyczny, lekki posmak chleba ze słodką i kuszącą nutą karmelu.

Napój nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników i aromatów, dlatego jest wartościowy dla naszego organizmu. Ale przede wszystkim - jest smaczny! Nie tylko doskonale orzeźwia i gasi pragnienie, jest także alternatywą dla konsumentów szukających doskonałego i naturalnie gazowanego napoju dla całej rodziny.

Produkt dostępny w 3 wariantach smakowych: klasyczny, żurawinowy i śliwkowy. Wersje smakowe powstały na bazie naturalnych soków z owoców.

Cena: 3,80zł /szt.

Komentarze
belvita
materiały PR
Przepisy belVita Owoce Leśne - smaki lata na śniadanie
Spróbuj nowych, pysznych ciastek belVita z owocami leśnymi. Wyjątkowy smak kruchego zbożowego ciasteczka w połączeniu z jagodą i z jeżyną sprawi, że z uśmiechem rozpoczniesz dzień. Wykorzystaj letnie, ciepłe i słoneczne dni, by urozmaicić swój jadłospis i jeść proste w przygotowaniu, zbilansowane śniadanie.
Katarzyna Mordalska
czerwiec 07, 2013

Nowy, letni wariant ciastek belVita Owoce Leśne, to propozycja dla wszystkich, którzy lubią owoce leśne. Smak kruchego ciasteczka z pełnego ziarna aż 5 rodzajów zbóż i jagody z jeżyną sprawi, że poczujemy ochotę na pyszne letnie śniadanie i zainspiruje nas do wielu pomysłów na poranny posiłek. Śniadanie nie musi zawsze wyglądać tak samo i składać się z kanapki z serem lub wędliną popijanej herbatą. Śniadanie powinno być przede wszystkim urozmaicone, a więc zawierać produkty ze wszystkich grup żywności zawartych w piramidzie zdrowego żywienia, w ilościach dostosowanych do indywidualnych potrzeb konsumentów. Skomponowanie takiego posiłku wcale nie musi być trudne. Wystarczy owoc i jogurt lub szklanka mleka, dodane do ciastek belVita, by stworzyć zbilansowane śniadanie i możliwość różnych wersji – z jabłkiem, morelą, mandarynką, czereśniami, śliwką i wielu innych. Ciastka zawierają 62% zbóż, w tym 24% pełnego ziarna. 4 ciastka pokrywają ponad 25% zalecanego dziennego spożycia witaminy B2, B3 oraz kwasu foliowego. belVita Owoce Leśne cena: ok. 6,99 zł/ 300g

Przeczytaj

Nasze akcje