Wejdź
musy owocowe produkty klasztorne
Przepisy

Produkty Klasztorne – wykwintne konfitury i musy owocowe

Jeśli tęsknisz za smakiem letnich owoców, a nie miałaś czasu na zrobienie domowych przetworów, wypróbuj Produkty Klasztorne – marka ta właśnie wprowadziła na rynek kolekcję produktów klasy premium. Są to: konfitura z pomarańczy, konfitura z malin i mus jabłkowy z miętą.
Katarzyna Mordalska
październik 24, 2013

Produkty Klasztorne wykonywane są ręcznie, domowym sposobem. Nie dodaje się do nich konserwantów, sztucznych barwników czy wzmacniaczy smaku. Robione są z wyłącznie polskich owoców pochodzących z gospodarstw objętych programem „Natura 2000”. W przypadku pomarańczy określone jest ściśle ich miejsce pochodzenia, owoce te są w odpowiedni sposób wyselekcjonowane i przetransportowane do producenta.

musy owocowe

Tajemnicą głębokiego smaku Produktów Klasztornych jest wysoka zawartość owoców – na każde 100 g przetworu użyto 65 g owoców. Nasycenie owocami sprawia, że produkty zaspokoją tęsknotę za świeżymi owocami w czasie nadchodzącej zimy.

Doskonale smakują z naleśnikami, musli, goframi czy jako dodatek do pieczywa i herbat. Zwarta, jedwabista konsystencja dżemu i musu sprawia, że łatwo i równomiernie rozsmarowuje się na pieczywie. Na zbliżające się święta okażą się niezastąpionym dodatkiem do domowych wypieków, na przykład tradycyjnego polskiego piernika.

Produkty są pasteryzowane i mogą być spożywane przez osoby na diecie wegetariańskiej, gdyż jako substancji zagęszczającej użyto naturalnych pektyn. 

Cena: 9,80zł/ 200g

Komentarze
galaretka multiwitamina Gellwe
materiały PR
Przepisy Multiwitamina - nowy smak galaretki Gellwe
Gellwe przedstawia pierwszą w Polsce galaretkę o smaku multiwitaminy.
Katarzyna Mordalska
listopad 05, 2012

Wybór nowego smaku galaretki Gellwe nie jest przypadkowy - multiwitamina jest bowiem jednym z najpopularniejszych wariantów soków i napojów. Galaretka multiwitamina, oprócz niepowtarzalnych walorów smakowych oraz wspaniałego koloru, zawiera witaminę C i B12 oraz kwas foliowy. Intensywny smak owoców egzotycznych sprawia, że galaretka smakuje doskonale bez dodatków, jak również w towarzystwie owoców oraz w duecie z bitą śmietaną. Lekka i smaczna idealnie sprawdzi się także na świątecznym stole jako uzupełnienie ciast i deserów. Cena galaretki multiwitamina Gellwe: 1,30zł

Przeczytaj

Nasze akcje