Wejdź
kubek bolek i lolek spod lady
Przepisy

Spod Lady: kubki z Bolkiem i Lolkiem na Dzień Chłopaka i nie tylko!

30 września to Dzień Chłopaka. Specjalnie na tę okazję Spod Lady stworzyło serię dedykowanych kubków z wizerunkiem kultowych postaci Bolka i Lolka. Kubki z autorską grafiką to idealny pomysł na prezent dla każdego wielbiciela bajki „Bolek i Lolek”!
Katarzyna Mordalska
wrzesień 30, 2013
bolek i lolek

Zakup fajnego, a zarazem niedrogiego, upominku na Dzień Chłopaka to nie lada wyzwanie dla wielu kobiet, szczególnie kiedy nie chcą kupować pretensjonalnych i tandetnych gadżetów. Kubek Spod Lady oprócz swoich oczywistych właściwości, wzbudza przyjemne uczucia nostalgii wśród wszystkich, którzy w młodości oglądali kreskówki z Bolkiem i Lolkiem.

Kubek ma pojemność 330ml i jest wykonany z porcelitu. Grafika stworzona została przez Spod Lady na oficjalnej licencji. Kubki z Bolkiem i Lolkiem dostępne są w czterech różnych wersjach.

Cena: 22zł/szt.

Komentarze
pojemniki spod lady
materiały PR
Przepisy Ceramiczne pojemniki kuchenne Spod Lady
Nie wiesz gdzie przechowywać kawę, herbatę, sól, cukier, a może ciastka czy mąkę? Firma Spod Lady stworzyła unikalną kolekcję pojemników ceramicznych do przechowywania artykułów spożywczych - to idealny pomysł na oryginalny prezent!
Katarzyna Mordalska
grudzień 10, 2013

Spod Lady stworzyło unikalną serię sześciu ceramicznych pojemników kuchennych z napisami: kawa, herbata, sól, cukier, mąka i ciasta . Pojemniki są wykonywane w Polsce przez renomowaną firmę Lubiana z wysokiej jakości porcelany. Każdy z pojemników posiada drewnianą pokrywkę z uszczelnieniem gumowym. Autorem grafik jest Spod Lady. Pojemniki mają objętość 1000 ml. Cena: 39zł

Przeczytaj

Nasze akcje