klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
dzbanek dafi
materiały PR
Przepisy

Szklany dzbanek filtrujący Dafi

Teraz dzbanek filtrujący Dafi dostępny jest również w szklanej wersji - jego ergonomiczny, nowoczesny kształt sprawia, że urządzenie idealnie pasuje do każdej kuchni!
Katarzyna Mordalska
lipiec 14, 2014
Kim jest Dominic D'Angelica, skazany za seks z nieletnią, finalista „Top Model”? Przeżył sporo dramatów w swoim życiu

Szklany dzbanek filtrujący

dzbanek dafi

Nowoczesny szklany dzbanek filtrujący Dafi to funkcjonalne urządzenie, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Opływowy i delikatny kształt wraz z wysokiej jakości technologią działania tworzą produkt, który w kuchni jest przydatnym wyposażeniem, a także prawdziwą ozdobą. Ergonomiczny dzbanek z wysokiej jakości szkła z powodzeniem spełnia funkcję eleganckiej karafki.

Dzbanek wyposażony jest w praktyczny ledowy wskaźnik informujący o konieczności wymiany filtra.

Każdy produkt marki Dafi przechodzi przez kilkustopniowy system kontroli jakości, także laboratoryjny. Spełnia normy unijne i posiada atesty (PZH, LGA oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka) dopuszczające do kontaktu z żywnością.

Cena: ok. 79zł /poj. 2l

Wymienny filtr: 15 zł (ok. 150 l wody)

Komentarze
materiały PR
Styl życia Konkurs! Wygraj nowoczesny dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper i 34-stronicową Encyklopedię Urody!
Marzysz o pięknej, promiennej skórze? Chcesz wzmocnić swoje włosy i paznokcie? Poznaj szereg korzyści, jakie wiążą się z piciem krystalicznie czystej wody! Weź udział w konkursie – wygraj 1 z 10 dzbanków filtrujących Aquaphor Jasper z serii limitowanej, który trafi do Ciebie w duecie z wyjątkową książką, po brzegi wypełnioną poradami urodowymi.
Materiał partnera
kwiecień 06, 2017

KONKURS! Zadbaj o swoje zdrowie i urodę! 1. Wykonaj zadanie konkursowe: Podziel się z nami swoimi sposobami na dobry nastrój na wiosnę. Uzasadnij, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper oraz 34-stronicową Encyklopedię Urody, w której znajdziesz sprawdzone przepisy na domowe maski, odżywki i peelingi. 2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. 3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem. NAGRODY 10 x dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper + Encyklopedia Urody Co wyróżnia dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper? Dzbanek wyposażony jest w elektroniczny licznik zużycia wody , który zlicza czas i ilość przefiltrowanej wody. Jest to bardzo przydatna funkcja pozwalająca w pełni wykorzystać żywotność wkładu oraz wymieniać go tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. Pokrywka dzbanka posiada wbudowany wygodny system otwierania „FLIP-TOP” , który umożliwia napełnianie dzbanka wodą bez zdejmowania jego górnej części. Aquaphor Jasper jest bardzo prosty w obsłudze, idealnie dopasowuje się do ludzkiej dłoni, przez co korzystanie z niego jest jeszcze bardziej wygodne. W dzbanku Aquaphor Jasper znajduje się wkład magnezowy B100-25 MAXFOR Mg 2+ , który skutecznie zmiękcza wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia, a jednocześnie wzbogaca ją w niezbędny do prawidłowej pracy serca i układu nerwowego magnez. Zastosowanie w dzbanku opatentowanego przez Aquaphor włókna Aqualen pozwala usunąć z wody chlor, pestycydy, żelazo, metale ciężkie i inne zanieczyszczenia, niwelując tym samym nieprzyjemny posmak i zapach wody. Lista nagrodzonych: 1. Karolina M. , Chrostkowo 2. Ewelina R. , Wieliczka 3. Andżelika B. , Głogów 4. Żaneta K. , Łódź 5. Wioleta M. , Szczerbice 6. Karolina L. , Gryfice 7. Dominika M. , Kraków 8. Katarzyna S. , Wrocław 9. Natalia F. , Nowy Dwór...

Przeczytaj
Styl życia KONKURS! Wygraj dzbanek filtrujący Aquaphor Diamond!
Weź udział w konkursie i skorzystaj z szansy zdobycia najnowszego modelu dzbanka filtrującego marki Aquaphor. Mamy do rozdania aż 10 produktów!
Materiał partnera
październik 07, 2019

Nie bez powodu mówi się, że woda to życie. Poprawia funkcjonowanie wszystkich narządów wewnętrznych, pobudza metabolizm, jest przydatna przy problemach z pamięcią i koncentracją, poprawia kondycję skóry – to tylko niektóre z wielu argumentów przemawiających na jej korzyść. Jeżeli ty także jesteś w stanie wymienić co najmniej 3 korzyści wynikające z systematycznego spożywania wody, a przy okazji chciałabyś, żeby w twoje ręce trafił dzbanek filtrujący Aquaphor Diamond , to zapraszamy do udziału w konkursie! KONKURS 1. Wykonaj zdanie konkursowe: Wymień 3 zalety regularnego picia wody. Nagrodzimy najbardziej merytoryczne odpowiedzi. 2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. 3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem. NAGRODY 10 x dzbanek filtrujący Aquaphor Diamond Czym wyróżnia się dzbanek filtrujący Aquaphor Diamond? Dlaczego warto mieć najnowsze urządzenie marki Aquaphor? Powodów jest przynajmniej kilka: Najwyższy poziom oczyszczonej wod y jaki można uzyskać za pomocą dzbanka filtrującego , dzięki opatentowanemu przez Aquaphor włóknu o nazwie Aqualen , które wraz z węglem aktywnym i żywicą jonowymienną dba o jakość czystej wody, którą pijemy. Dzięki Aqualenowi z wody pozbywamy się do 99% metali ciężkich, które zatruwają nasz organizm. To patent firmy Aquaphor, dzięki któremu dzbanki wygrywają w badaniach porównawczych z innymi dzbankami. Dzbanek Aquaphor Diamond filtruje nawet do 200 litrów wody, usuwając z niej zanieczyszczenia i substancje chemiczne (m.in. chlor, metale ciężkie, fenole, pastycydy, produkty ropopochodne, sole wapnia i magnezu - zmiękcza wodę) Szybkość filtracji - cały proces trwa od 2 do 4 minut. Podnoszona pokrywka - umożliwia nalewanie wody bez konieczności jej zdejmowania. Elektroniczny licznik zużycia wkładu - przypomina o konieczności wymiany wkładu i pozwala w...

Przeczytaj
materiały PR
Styl życia Konkurs: Zdobądź wyjątkowy dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper i 34-stronicową Encyklopedię Urody!
Jeżeli cenisz sobie zdrowy tryb życia, z pewnością wiesz, jak wiele korzyści wiąże się z piciem krystalicznie czystej wody. Wymień trzy powody, dla których warto pić filtrowaną wodę i wygraj 1 z 10 dzbanków Aquaphor Jasper oraz 34-stronicową Encyklopedię Urody, w której znajdziesz m.in. sprawdzone przepisy na kosmetyki domowej roboty.
Materiał partnera
październik 09, 2017

KONKURS 1. Wykonaj zadanie konkursowe: Dlaczego warto pić filtrowaną wodę? Wymień trzy powody. Nagrodzimy najbardziej merytoryczne odpowiedzi. 2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. 3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem. NAGRODY 10 x dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper + Encyklopedia Urody Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper – w trosce o Twoje zdrowie i urodę Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper wyposażono w elektroniczny licznik zużycia wody , który zlicza czas i ilość przefiltrowanej wody. Jest to bardzo przydatna funkcja, która pozwala w pełni wykorzystać żywotność wkładu i wymieniać go tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. W pokrywkę wbudowano  system otwierania „FLIP-TOP” , dzięki któremu możliwe jest napełnianie dzbanka bez zdejmowania jego górnej części. Aquaphor Jasper jest bardzo prosty w obsłudze i idealnie dopasowuje się do ludzkiej dłoni, przez co korzystanie z niego jest jeszcze bardziej wygodne. W dzbanku Aquaphor Jasper znajduje się wkład magnezowy B100-25 MAXFOR Mg 2+ , który skutecznie zmiękcza wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia, a jednocześnie wzbogaca ją w niezbędny do prawidłowej pracy serca i układu nerwowego magnez. B100-25 MAXFOR Mg 2+ zawiera włókno Aqualen , które usuwa z wody m.in. chlor, pestycydy, żelazo i metale ciężkie, niwelując tym samym nieprzyjemny posmak i zapach wody.   Weź udział w konkursie! Lista laureatów 1. Agata Sz. , Lublin  2. Justyna G. , Częstochowa 3. Ewa S. , Ornontowice 4. Katarzyna K. , Olkusz 5. Justyna S. , Broszków, Kotuń 6. Klaudia M. , Starachowice 7. Michalina Ż. , Busko-Zdrój 8. Ewa G. , Wrocław 9. Karolina J. , Nowa Sól 10. Marcin J. , Terespol materiał sponsorowany

Przeczytaj
materiały PR
Styl życia Wygraj nowoczesny dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper!
Nie bez powodu mówi się, że woda jest w stanie zastąpić nawet najlepszy kosmetyk. Spożywana w odpowiednich ilościach opóźnia proces starzenia się skóry oraz widocznie poprawia kondycję naszych włosów i paznokci. Weź udział w konkursie i wygraj dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper, który otrzymasz w zestawie z herbatą Teekanne oraz wyjątkowym poradnikiem urodowym.
Materiał partnera
luty 16, 2018

KONKURS 1. Wykonaj zadanie konkursowe: Uzasadnij w jednym zdaniu, dlaczego warto filtrować wodę. 2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. 3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem. NAGRODY 10 x dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper + Encyklopedia Urody + herbata Teekanne Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper został wyposażony w elektroniczny licznik zużycia wody, który monitoruje czas i ilość przefiltrowanej wody. Funkcja ta pozwala w pełni wykorzystać żywotność wkładu i wymieniać go tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. W pokrywkę wbudowano system otwierania „FLIP-TOP” , dzięki któremu możliwe jest napełnianie dzbanka bez zdejmowania jego górnej części. Aquaphor Jasper idealnie dopasowuje się do ludzkiej dłoni, co powoduje, że korzystanie z niego jest jeszcze bardziej wygodne. W dzbanku znajduje się wkład magnezowy B100-25 MAXFOR Mg 2+ . Skutecznie zmiękcza on wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia, a jednocześnie wzbogaca ją w kluczowy dla pracy organizmu magnez. B100-25 MAXFOR Mg 2+ zawiera włókno Aqualen , które usuwa z wody zanieczyszczenia i szkodliwe substancje chemiczne, niwelując tym samym jej nieprzyjemny posmak oraz zapach. Weź udział w konkursie! materiał sponsorowany

Przeczytaj