klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Nadynadhira-Instagram
Przepisy

Zobacz, jak słodycze stały się inspiracją do stworzenia zabawnych ilustracji!

Dla niektórych malownicze krajobrazy, sławne osobistości czy zabytkowe posągi są źródłem natchnienia do dalszej pracy. Czy myślałyście kiedyś, że Wasze ulubione słodkości mogą stać się inspiracją do stworzenia zabawnych i niecodziennych ilustracji? Sprawdźcie, jak artystka dopełnia swe dzieła, nadając im słodkiego charakteru!
Sylwia Kazimierczuk
październik 29, 2015
Pamiętacie Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? Dziś ma 53 lata i dwoje dzieci. Przybyło jej zmarszczek, ale nadal jest przepiękna!

Słodkie ilustracje galeria zdjęć

Cechą każdego artysty jest indywidualność i niezmierzona wyobraźnia. Malajska artystka Nady Nadhira nadała swym poobiednim smakołykom nowego, głębszego znaczenia. Wiele z jej prac nawiązuje do tego, co miłe i przyjemne dla oka. Dodatkowo postacie ze znanych kreskówek świetnie współgrają z kruchymi herbatnikami, czekoladowymi drażetkami czy kukurydzianymi chrupkami. Poznajcie dziecięce wizje idealnego, fantastycznego świata, który pokazuje nam swoje smakowite oblicze!

Które z ilustracji podobają Wam się najbardziej?

Zdjęcia: Nady Nadhira

1 z 6

Latający dom

Latający dom

Praca inspirowana filmem Disney'a "Odlot" wygląda smakowicie, dzięki użyciu kolorowych drażetek M&M's. Słodkie baloniki unoszą dom w poszukiwaniu nowych, ciekawych przygód!

2 z 6

Chrupkowe okulary

Chrupkowe okulary

"Cokolwiek zadecydujesz, upewnij się, że to Cię uszczęśliwi" - to przesłanie, jakie towarzyszy tej ilustracji, skłania do pozytywnych przemyśleń i wywołuje uśmiech na twarzy zwłaszcza, gdy na świat patrzymy przez chrupiące okulary!

3 z 6

Pączkowy potwór

Pączkowy potwór

Nie taki straszny jak go malują? Ten drożdżowy potwór, w znacznej części wykonany z pączka pokrytego lukrem i cukrową posypką, sprawia wrażenie przerażającego, lecz - jak twierdzi autorka - to troskliwy i sympatyczny stwór o słodkim wnętrzu!

4 z 6

Retro rower

Retro rower

Taka odsłona pysznych herbatników nie tylko cieszy oko, ale też skutecznie zachęca do schrupania!

5 z 6

Słodkie żółwie

Słodkie żółwie

Prosty pomysł autorki na słodkie aranżacje zaskarbił sobie wielu sympatyków. W ciągu kilku miesięcy od umieszczenia zdjęć na koncie Instagram, jej obrazy stały się bardzo popularne wśród ponad 3500 obserwujących.

6 z 6

Kosmos z gwiazdkami

Kosmos z gwiazdkami

Niecodzienne wykorzystanie przekąsek i słodyczy sprawiło, że młoda artystka Nadhira Nady zyskała sympatię internautów z całego świata!

Komentarze