Natalia Siwiec słynie z odważnych stylizacji i nie boi się eksponować swojej perfekcyjnej figury. Tym razem jednak w sieci zawrzało, bo celebrytka wybrała się na wesele i założyła kreację, która przypomina suknię ślubną. Na Natalię Siwiec spadły mocne słowa krytyki, a teraz zabrała głos. Co napisała?

Reklama

Natalia Siwiec na ślubie w kreacji niczym panna młoda

Natalia Siwiec lubi zwracać uwagę swoimi stylizacjami i tym razem również jej się to udało. Celebrytka razem z mężem pojawiła się na weselu i mocno zaskoczyła swoje obserwatorki wyborem stylizacji. Natalia Siwiec założyła kreację marki Maverie i wzbudziła niemałą sensację, bo długa kreacja w jasnym kolorze wygląda niemal jak suknia ślubna.

Pani Natalio, czy to wypada wyglądać lepiej od Młodej? Zawsze MUSI pani być gwiazdą? Nawet w ten jeden dzień nie mogła pani się powstrzymać?
komentuje jedna z obserwatorek
Przyćmisz bez problemu każdą pannę młodą, nawet jeśli tego nie chcesz.
napisała wprost jedna z internautek.

Na reakcję Natalii Siwiec nie trzeba było długo czekać. Celebrytka napisała wprost, że też ma prawo wyglądać dobrze i wcale nie chodzi o to, aby przyćmić pannę młodą, która wyglądała spektakularnie, jak twierdzi Siwiec.

W sensie, że oczekujesz, że będę się pobrzydzać i ubierać worek na ziemniaki. No i dlaczego uważasz, że Panna młoda nie wyglądała lepiej? - zapytała Natalia Siwiec i dodała: Panna młoda w tym przypadku przyćmiła wszystkich

Pod obszerną relacją z wesela nie brakuje też komplementów pod adresem Natalii Siwiec. Jej fanki twierdzą, że wyglądała jak milion dolarów.

Cudownie. Ślub jak z bajki i Ty wyglądasz jak milion dolarów
No coś pięknego. Cudnie
Natalia Siwiec na weselu przyćmiła pannę młodą
Instagram @nataliasiwiec
Reklama

Sądzicie, że suknia, którą wybrała Natalia Siwiec faktycznie była nie do końca odpowiednia na tę okazję? Celebrytka tłumaczyła się, że obowiązywał dress code i jasne stroje.

Zobacz także
Natalia Siwiec na weselu przyćmiła pannę młodą
Instagram @nataliasiwiec
Reklama
Reklama
Reklama