Wyeksponowany dekolt, zdobiony gorset oraz krój syreny z pięknym koronkowym wykończeniem - tak właśnie wyglądała suknia ślubna Dody. Ceremonia była tajna i do tej pory wszyscy zachodzą w głowę, jak wokalistce udało się do ostatniej chwili zachować wszystko w tajemnicy.W rozmowie z magazynem "Party" wyjawiła, jak wyglądały jej przymiarki sukni ślubnej. Okazuje się, że musiała regularnie okłamywać panie z salonu sukien ślubnych.

Reklama

Doda opowiada o przymiarkach sukni ślubnej

Związek Dody z Emilem Stępniem długo był tajemnicą, a potem nikt nawet z bliższego grona znajomych pary nie miał pojęcia o tym, że się zaręczyli, a tym bardziej o tym, że data i miejsce ślubu zostały ustalone. Wszystko było tajne. Nawet na kilka godzin przed ceremonią i weselem nie puścili pary z ust.

Moi goście, oprócz rodziców, księdza i oczywiście pana młodego nawet nie wiedzieli, że jesteśmy z Emilem zaręczeni – mówi Doda.

Na ślubie Dody i Emila było 50 osób. Wszyscy lecieli opłaconym, wyczarterowanym samolotem na sekretną ceremonię i wesele. Oprócz rodziców pary młodej oraz księdza, pozostali myśleli, że są zaproszeni na domówkę do jej nowego domu w Hiszpanii w miejscowości Marbella.Najciekawszą historię ma jednak suknia ślubna Dody, która kosztowała fortunę! Była sprowadzana z Izraela i wymagała wielu przymiarek, ponieważ wokalistka po części sama ją zaprojektowała. Zjawiskowa kreacja marki Berta rzeczywiście zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie.

Pamiętam, że przez dwa miesiące oszukiwałam bezczelnie sprzedawczynie w butiku, że mam grać w filmie rolę uciekającej panny młodej. Zrobiłam z siebie straszną wariatkę, bo biegałam w sukni po korytarzu przed wszystkimi klientkami sklepu, by niby sprawdzić, czy wytrzyma ona sceny na planie. Na szczęście nawet jeśli sprzedawczynie się domyśliły, to profesjonalnie nie pisnęły nikomu ani słowa - opowiada gwiazda.

Suknię ślubną z sentymentu Doda trzyma w garderobie do dzisiaj. Mało kto wie, ale tego dnia miała jeszcze jednego weselnego asa w rękawie w postaci drugiej sukni ślubnej. Podczas zabawy przebrała się i ponownie oczarowała gości. Tę samą bogato zdobioną mini piosenkarka miała na sobie na Festiwalu w Cannes. Cóż za oszczędność!Podoba wam się suknia ślubna Dody? W pełnej okazałości możecie ją zobaczyć na poniższym nagraniu. To piosenka, a jednocześnie teledysk ślubny Emila i Doroty:

Zobacz także
Reklama

Zdjęcie główne: Instagram.com/dodaqueen

Reklama
Reklama
Reklama