klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
dekoracje z lampek
Styl życia

10 pomysłów na przepiękne świąteczne dekoracje z lampek

Świąteczne dekoracje z lampek to najlepszy (i najprostszy!) sposób na stworzenie w domu magicznego klimatu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenie. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia inspirujących dekoracji, które możecie odtworzyć w domu!
Ewelina Błeszyńska
grudzień 21, 2015

Ścienna choinka z lampek, białe gałązki oplecione światełkami, a może wyjątkowe lampiony? Jest wiele pomysłów na nadanie każdemu pomieszczeniu wyjątkowej atmosfery Świąt jedynie za pomocą lampek. Większość z nich jest prosta i nie wymaga dużego nakładu pracy. Zobaczcie inspirujące zdjęcia w naszej galerii!

Impreza świąteczna w firmie z Batidą i historia pewnego zakładu...

Który sposób na udekorowanie domu jest Waszym ulubionym?

1 z 10

Lampki oplatające gałązki

Lampki oplatające gałązki

Piękne gałązki oplecione delikatnymi lampkami nadają pomieszczeniu niezwykły klimat. Taka dekoracja z pewnością umili oczekiwanie na Boże Narodzenie, a także same Święta!

2 z 10

Wiszące lampki w oknie

Wiszące lampki w oknie

Światełka zawieszone w oknie to najprostszy, ale także bardzo efektowny sposób na dekorację świąteczną. Piękne lampki dające ciepłe światło razem z tiulem wyglądają magicznie!

3 z 10

Wiszące lampki w korytarzu

Wiszące lampki w korytarzu

Zawieszone na suficie lampki to doskonały pomysł na udekorowanie korytarza. Najlepiej sprawdzą się te długie, które nadadzą pomieszczeniu wyjątkowy klimat.

4 z 10

Lampki + baldachim

Lampki + baldachim

Kiedy zobaczyłyśmy to zdjęcie, aż zapragnęłyśmy mieć łóżko z baldachimem. Lampki i romantyczny materiał tworzą idealną atmosferę!

5 z 10

Dekoracyjne lampki na ścianie

Dekoracyjne lampki na ścianie

Okazuje się, że nawet zwyczajne zawieszenie lampek na ścianie może wyglądać przepięknie. Każdy pokój w ten sposób zyska niepowtarzalną atmosferę nadchodzących Świąt!

6 z 10

Lampki ukryte w słoiku lub lampionie

Lampki ukryte w słoiku lub lampionie

Lampki zamknięte w wyjątkowym lampionie, a nawet w zwyczajnym słoiku prezentują się wprost magicznie i dają niepowtarzalny efekt!

7 z 10

Choinka na ścianie

Choinka na ścianie

Choinka ścienna stworzona z lampek to doskonały pomysł na świąteczną dekorację w małym mieszkaniu.

8 z 10

Gwiazdki z lampek

Gwiazdki z lampek

Gwiazdka opleciona lampkami to piękna i wyjątkowa dekoracja ścienna. Jej przygotowanie jest bardzo proste - wystarczy jedynie patyczki lub druciki połączyć w kształt gwiazdki, a następnie owinąć go drobnymi lampkami.

9 z 10

Lampki na toaletce

Lampki na toaletce

Świetny sposób na świąteczne udekorowanie toaletki. Choć naszym zdaniem takie lampki będą prezentować się efektownie przez cały rok!

10 z 10

Ściana z lampkami i zdjęciami

Ściana z lampkami i zdjęciami

Dekoracja ścienna z lampkami i fotografiami doskonale sprawdzi się przez całą zimę. W okresie przedświątecznym możemy normalne fotografie zamienić na te w związane z Bożym Narodzeniem.

Komentarze