klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
selena gomez
Styl życia

10 powodów, dla których Selena Gomez jest najchętniej obserwowaną gwiazdą na Instagramie

Selena Gomez pokonała swoją najlepszą przyjaciółkę Taylor Swift i królową selfie Kim Kardashian, awansując na najchętniej obserwowaną gwiazdę na Instagramie z imponującą liczbą prawie 70 milionów fanów na koncie. Jak ona to robi?
Magdalena Borucińska
marzec 21, 2016

Od Seleny Gomez, dziecięcej gwiazdy i byłej dziewczyny Justina Biebera, która została jedną z najpopularniejszych piosenkarek świata, ambasadorką marki Louis Vuitton i przyjaciółką pierwszej ligi Hollywood – Brada Pitta, Orlando Blooma i Jennifer Aniston – można się uczyć sztuki autopromocji. W przeciwieństwie do klanu Kardashianów nie robi kariery na skandalach, rzadko pokazuje ciało i nie wdaje się w kłótnie z innymi gwiazdami. Jak wziąć przykład z Seleny i zarządzić na Instagramie?

Autor: Ania Konieczyńska

1 z 10

1.

1.

Selena chętnie wrzuca na Instagrama zdjęcia dzieci. Choć jeszcze nie ma własnych, świetnie czuje się w towarzystwie maluchów ze swojej rodziny i pociech przyjaciółek. Za lajka ze słodką gromadką dostała już ponad milion lajków!

2 z 10

2.

2.

Selena Gomez z gwiazdki Disneya w różowych sukienkach wyrosła na prawdziwą ikonę stylu. Od kiedy pracuje z ulubioną stylistką Hollywood, Kate Young, można ją zobaczyć w kreacjach Louis Vuitton, Givenchy i Victorii Beckham. Razem z siostrami Jenner wyznacza też trendy mody streetowej, nosząc podarte dżinsy, proste T-shirty i skórę. Ostatnio bawiła na tygodniu mody w Paryżu, co dokumentują jej zdjęcia, które wyglądają jak robione z ukrycia.

3 z 10

3.

3.

Selena wie, jak zrobić udane selfie. Seksowny dekolt, mocno pomalowane usta, słodki uśmiech. Nie wrzuca ich jednak za często, najwyżej jedno na dwa tygodnie. To świadczy nie tylko o skromności Seleny, ale przede wszystkim o świetnym wyczuciu mediów społecznościowych, które nie znoszą, jak ktoś się powtarza. Świeży kontent to podstawa!

4 z 10

4.

4.

Gwiazda wie, że hasztagu #foodporn nie można nadużywać. Ostatnio zdecydowała się wrzucić zdjęcie swojej uczty na lotnisku w drodze na paryski tydzień mody. Comfort food z kieliszkiem wina? Czekamy na zaproszenie!

5 z 10

5.

5.

Odrobina nagości nie zaszkodzi. Zwłaszcza gdy pokazuje się ją tak dyskretnie, w biegu, jak gdyby nigdy nic. Selena na Istagramie wykorzystuje swoje atuty: godne pozazdroszczenia włosy, posągową sylwetkę i nieskazitelną cerę. Ale nie wzbudza zazdrości, nie epatuje seksem, nigdy nie jest wulgarna. Kim, czas na lekcję!

6 z 10

6.

6.

Selena otacza się it-girls z Hollywood. Na liście jej najsławniejszych przyjaciółek najwyżej plasuje się Taylor Swift, której nie zapomina chwalić w każdym poście. Zasada wzajemności działa – ty promujesz mnie, a ja poprę ciebie.

7 z 10

7.

7.

Do perfekcji opanowała hasztag #tbt. Zdjęcia z przeszłości, zwłaszcza z planu disnejowskiego serialu „Czarodzieje z Waverly Place” pozwalają zobaczyć gwiazdę jako małą, rozczulającą dziewczynkę. Ale tymi kadrami Selena podkreśla jednocześnie, że karierę robi od dawna i nigdzie się nie wybiera.

8 z 10

8.

8.

Słodkich chłopaków lubi każdy. Nawet taka gwiazda jak Selena. Chociaż nie pokazuje się już z Justinem Bieberem i mówi o sobie, że jest singielką, nie przeszkadza jej to zapraszać na plan teledysków (i swojego Instagrama!) gorących modeli. Nie dziwimy jej się wcale.

9 z 10

9.

9.

Selena jest przede wszystkim artystką, o czym przypominają zdjęcia ze sceny. Ale jako że kadry śpiewać nie mogą, wrażenie robi także kostium.

10 z 10

10.

10.

Selena na każdym kroku powtarza, że jest normalną dziewczyną. Taką, która najlepiej czuje się w szarej bluzie, bez makijażu i w koczku na głowie. Nawet jeśli nie do końca jej wierzymy, chciałybyśmy się z nią zaprzyjaźnić. A wy?

Komentarze