klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
100 lat fitnessu
Styl życia

100 Years of Fitness: tak zmieniały się trendy w fitnessie

100 Years of Fitness in 100 Seconds, który w niespełna dwie minuty ukazuje historię fitnessu. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniały się trendy w ćwiczeniach!
Katarzyna Mordalska
lipiec 07, 2015

Zobaczcie także, jak zmieniały się trendy urodowe na świecie: 100 Years Of Beauty: India oraz 100 Years of Beauty: Korea, a także 7 porannych trików dla urody.

Komentarze
100 Years Of Beauty Filipiny
materiały PR
Makijaż 100 Years Of Beauty: trendy urodowe na Filipinach
Pamiętacie cykl filmów 100 Years of Beauty? Zobaczcie, jak na przestrzeni 100 lat zmieniały się makijaże i fryzury Filipinek!
Anna Jastrzębska
maj 28, 2015

Tak zmieniały się trendy urodowe na Filipinach na przestrzeni 100 lat: Zobaczcie też trendy w Korei , trendy w Iranie i trend: metaliczne tatuaże

Przeczytaj
100% for MEN Dermika
Pielęgnacja Kosmetyki Dermika dla mężczyzn 100% for MEN
Specjalnie dla mężczyzn świadomych potrzeb swojej skóry w laboratoriach DERMIKI powstała seria kosmetyków 100% for MEN skoncentrowana na spełnianiu ich wyjątkowych oczekiwań.
Magdalena Borucińska
sierpień 26, 2014

Kremy 100% for MEN Dermika zapewniają efektywną pielęgnację przeciwstarzeniową mężczyzn 30+, 40+, 50+. Mają lekkie, przyjazne konsystencje, łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają. Ich charakter został dopasowany do potrzeb skóry w różnym wieku tak, aby zapewniać 100% satysfakcji z użycia. W skład linii 100% for MEN Dermika wchodzą: Silnie nawilżający krem rewitalizujący 30+ - 49zł Wygładzający skórę krem przeciw zmarszczkom dzień/noc 40+ - 52zł Krem przeciw zmarszczkom i bruzdom 50+ dzień/noc - 59zł Krem przeciw zmarszczkom wokół oczu - 39zł Przywracający komfort balsam po goleniu - 48zł

Przeczytaj
Trendy urodowe w Polsce - 100 lat
materiały PR
Makijaż Tak zmieniały się makijaże i fryzury Polek!
Po wielu krajach przyszedł czas na Polskę! Jeśli jesteście ciekawe, jak zmieniały się trendy urodowe mieszkanek naszego kraju na przestrzeni 100 lat, to koniecznie obejrzyjcie ten filmik!
Anna Jastrzębska
grudzień 18, 2015

Duży sukces cyklu 100 Years Of Beauty zainspirował również rodzimych twórców do stworzenia filmów o trendach urodowych w Polsce. Zobaczcie, jak przez ostatnie 100 lat zmieniały się fryzury i makijaże Polek!

Przeczytaj
Fotolia
Moda Jak się zmieniały trendy w torebkach na przestrzeni lat?
Nie wystarcza wam jedna torebka i ciągle dokupujecie nowe? Sprawdźcie, jak się zmieniały trendy w torebkach przez ostatnie 100 lat. Czy któraś jest ponadczasowa?
Agnieszka Pulikowska
czerwiec 30, 2016

Filmiki o trendach na przestrzeni 100 ostatnich lat stały się hitem. Mogliśmy oglądać m.in. suknie ślubne, stroje kąpielowe , manicure. Teraz pod lupę wzięto damskie torebki. Zwrócono uwagę nie tylko na modele, ale także na ich zawartość. Łatwo zauważyć, że wraz z upływem czasu, sięgamy po coraz większe torebki. Nie trudno też się domyślić, że kobiety teraz noszą ze sobą coraz więcej rzeczy.  Zobaczcie także:   Przegląd modnych kapeluszy z rondem Dawniej potrzebowałyśmy głównie wachlarza, lusterka, chusteczki,  drobnych kosmetyków , ale z czasem zaczęłyśmy nosić ze sobą także książeczki czekowe, papierośnice, notesy, okulary przeciwsłoneczne , a teraz do tego jeszcze pakujemy perfumy, klucze do domu, samochodu, odtwarzacz mp3 , telefon, kij do selfie.  Trzeba jednak przyznać, że część z nas posiada umiejętność ograniczania noszonych przy sobie rzeczy i doskonale radzi sobie z małymi torebkami. Do jakiej grupy wy należycie? Czytajcie też: Co Maffashion zabiera na Open'er Festival? Sprawdźcie, jak dokładnie zmieniały się trendy w torebkach na przestrzeni ostatnich 100 lat.  Oto kosmetyki, które zazwyczaj mamy w torebce: 

Przeczytaj