Wejdź
Klara Lewandowska pływa na otwartym morzu
Styl życia

2-letnia Klara Lewandowska pływa samodzielnie w… morzu! To nagranie robi wrażenie

Klara Lewandowska radzi sobie z pływaniem lepiej niż niejeden dorosły. To nagranie po prostu trzeba zobaczyć.
Urszula Jagłowska
lipiec 25, 2019

2-letnia Klara Lewandowska samodzielnie pływa w morzu! To było do przewidzenia, że Anna i Robert Lewandowscy, jak przystało na prawdziwych sportowców, będą zachęcać ukochaną córeczkę do ruchu od najmłodszych lat. Anna wielokrotnie chwaliła się na swoim instagramowym koncie, jak ćwiczy wspólnie z Klarą. Jednak to nie wspólny jogging, czy fitness budzi największe zainteresowanie wśród fanów Lewandowskich, lecz umiejętności pływackie małej Klary.

Niedawno na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił uroczy filmik pokazujący, jak zaledwie 2-letnia Klara przepływa pół basenu. Teraz trenerka milionów Polaków poszła o krok dalej i pochwaliła się, jak jej córeczka pływa w morzu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą małego Henia! Mają bardzo ważny powód!

Klara Lewandowska pływa na otwartym morzu

Anna Lewandowska jest na Majorce, gdzie łączy prace nad nowym projektem z odpoczynkiem. Na instagramowym koncie trenerki możemy podziwiać nie tylko zachwycające widoki z hiszpańskiej wyspy, wakacyjne stylizacje trenerki, ale również urocze zdjęcia w towarzystwie małej Klary. Jednak to nie one wzbudziły największe emocje wśród internautów, lecz filmik z otwartego morza, w którym… pływa 2-letnia Klara.

Nie wierzycie, a jednak! Na nagraniu widzimy, jak 2-latka ubrana w kostium kąpielowy i zaopatrzona w dmuchane dziecięce rękawki, samodzielnie pływa w ciepłych wodach Morza Balearskiego.

Moja mała pływaczka, seria nr 2. – napisała na swoim Instagramie Anna Lewandowska. Fascynujące uczucie móc obserwować progres na.. własnym dziecku. Czasami zastanawiam się, czy Klara woli metodę małych kroczków czy rzut na głęboką wodę – dodaje.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

2-latka, brawa dla rodziców, że dostarczają takie poczucie bezpieczeństwa, że może Wam zaufać i uczyć się w tak młodym wieku tylu rzeczy – komentuje zachwycona internautka.

Niesamowite, że ona tak pływa! Mam córcie w tym samym wieku i za nic w świecie nie chce, nie umie – dodaje inna.

Mała Twardzielka. Ma to po Rodzicach – komentuje inna.

Zasuwa jak motorówka – wtóruje kolejna.

Spodziewacie się komentarzy w stylu „ to niebezpieczne”, „jak tak można”? Nie tym razem! Filmik Anny Lewandowskiej nie tylko nie zraził internatów, ale wręcz wielu z nich zadeklarowało, że pójdzie w ślady Lewandowskich i również pośle swoje pociechy na lekcje pływania. 

Trenerzy pływania zalecają zresztą, by dzieci jak najwcześniej oswajać z wodą. Rodzice mogą zabierać na zajęcia na basenie już 3-miesięczne maluchy. Jesteśmy przekonane, że Klara "trenowała" na basenie juz jako niemowlak:)-+

Zdjęcie: Instagram

Komentarze
Anna Lewandowska urodzi bliźniaki?
Styl życia Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie: „Pięć bijących serduszek”
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski już niebawem zostaną rodzicami bliźniaków? Ta wypowiedź trenerki nie pozostawia wątpliwości.
Urszula Jagłowska
styczeń 27, 2020

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski należą do tych gwiazd, które bardzo cenią sobie prywatność. I choć na ich kontach w mediach społecznościowych znajdziemy wiele zdjęć i filmów nie tylko związanych z ich najnowszymi projektami zawodowymi, ale również rodzinne wspomnienia z wakacji czy zacisza domowego, to małżeństwo dotąd pozostawało bardzo powściągliwe w kwestii dzielenia się informacjami na temat swojej córeczki Klary i nienarodzonego jeszcze maleństwa. Lewandowscy do tego stopnia dbają o bezpieczeństwo swoich dzieci, że jak dotąd twarz małej Klary pozostaje dla mediów wielką zagadką. Czyżby teraz jedno z najbardziej medialnych polskich małżeństw postanowiło uchylić rąbka tajemnicy i ujawnić  zaskakującą informację o drugiej ciąży ? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) Gru 27, 2019 o 10:11 PST Po ostatnim InstaStories trenerki milionów Polaków, jej fani są przekonani, że Ania Lewandowska spodziewa się… bliźniaków . A jaka jest prawda? Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła długo nie czekać i odnieść się do krążących w internecie spekulacji. Jej wypowiedź nie pozostawia wątpliwości. Anna Lewandowska urodzi bliźniaki?                                                                                                     Ania Lewandowska jest już w szóstym miesiącu ciąży i niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Do tej pory sportsmenka, podobnie jak było to w przypadku poprzedniej ciąży , nie zdradziła ani imienia, ani nawet płci maleństwa , tymczasem fani trenerki są przekonani, że już niedługo na świecie pojawi się nie jedno, lecz dwoje nowych członków klanu Lewandowskich. A wszystko przez...

Przeczytaj

Nasze akcje