Nastrój bywa zmienny - to normalne. Każdy z nas daje ponieść się emocjom i ma do tego prawo. Nikt nie jest wulkanem pozytywnej energii, który tętni szczęściem przez całą dobę i każdego dnia roku. Łzy, zwątpienie też są potrzebne. Istnieją znaki zodiaku, którym jednak łatwiej przychodzi zmienność nastrojów, a dokładniej ulotność emocji. W przypadku tej trójki, zdarza się, że nie zdążą ich zarejestrować, a już jest po wszystkim. Coż, któż nie bywa kapryśny?

Reklama

Zobacz także: 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury

Rak

Rak odczuwa wszystko głębiej. Kiedy jest więc szczęśliwy, potrafi wyrzucać z siebie pozytywną energię, że trudno nad nią nadążyć. Popada jednak w silne wahania nastrojów. Kiedy jest zły wybucha jak dynamit. W takiej sytuacji trudno przegadać go w dyskusji. Na każdy argument reaguje wtedy kontrą. Co więcej, nawet w furii rzadko się myli. Potrafi jednak panować i kontrolować się na tyle, żeby myśleć trzeźwo, a przy tym szybko zmienić nastawianie i nie obarczać innych swoimi emocjami. Kiedy jest zły po prostu usuwa się w cień, żeby nie zarażać negatywnym myśleniem. A naprawdę potrafiłby to zrobić!

Unsplash/ OSPAN ALI

Ryby

Ryby to jeden z tych znaków zodiaku, które potrafią być silnie emocjonalne. Uznawane są za jedne z najbardziej kapryśnych. To wszystko dlatego, że zdarza się, że nastrój przysłania im fakty. Trzymają się emocji tak mocno, że trudno przekonać je w kłótni do naszego punktu widzenia, nawet jeśli jest ono prawdziwe. Nie radzą sobie również zbyt dobrze z konfliktami, ale za każdym razem starają się przepracować to, co się wydarzyło. To również ten znak zodiaku, który zmienia emocje jak w kalejdoskopie. To czyni go niezwykle interesującym. W gorszym momencie może też czerpać dla sobie korzyści w postaci inspiracji - nie tylko w odniesieniu do kreatywnej strony osobowości, ale też do podejmowania życiowych decyzji. Warto pamiętać, że nawet drobnostka może wywołać u niego pasmo smutku, gniewu, ale i co ważne - euforii!

Skorpion

Któż nie zna temperamentu Skorpiona? Bywa nerwowy jak żaden inny i nie zapomina łatwo. Jest nastrojowy, kapryśny na swój specyficzny sposób. Żyje i robi wszystko z ogromną pasją, a to sprawia, że odczuwane przez niego nastroje są równie silne. Emocje przekształca w działanie. To jednak ten ze znaków, któremu trudno ukryć emocje. Można je często odczytać, jak z otwartej księgi. Prawdą jednak jest, że tajemnicą zwykle pozostaje, co jest powodem tych uczuć.

Zobacz także
Reklama

Zgadzacie się z tymi opisami?

Reklama
Reklama
Reklama