adidas Active Skin&Mind
Wyniki testu
Radical Farmona szampon i peeling trychologiczny
Wyniki testu
Bioderma Sensibio Micellar Oil
Chcę testować
Elseve Bond Repair
Chcę testować
Kosmetyki Maybelline
Chcę testować
Oceanic bazy
Chcę testować
Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Chcę testować
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Laureaci
Orientana hello daktyl
Laureaci
 lekki balsam regenerujący Lipikar Baume Light AP+M od La Roche-Posay
Wyniki testu
MICA Niacinamide Glow
Laureaci
kosmetyki douglas skin focus tonik i peeling enzymatyczny
Wyniki testu
Maybelline kosmetyki do makijażu
Chcę testować
Neutrogena Retinol Boost
Laureaci
GLYCOLIC BRIGHT
Wyniki testu
 FaceBoom, Mix Me Up
Laureaci
antyperspiranty NIVEA Black&White Invisible
Wyniki testu
Neonail - zestaw do manicure hybrydowego
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Wyniki testu
Eucerin_Dermopure
Laureaci
znaki zodiaku - humorzatsa kobieta
iStock
Styl życia

3 najbardziej humorzaste znaki zodiaku - dają się ponieść emocjom i trudno wygrać z nimi w kłótni

Znaki zodiaku, którymi targają emocje, nie zaprzeczamy, że czasem sprzeczne, często wdają się w ogniste kłótnie. To zawodnicy, z którymi trudno wygrać. Bywają jednak też kapryśne. Każdy z nich ma jednak swoje mocne strony.

Nastrój bywa zmienny - to normalne. Każdy z nas daje ponieść się emocjom i ma do tego prawo. Nikt nie jest wulkanem pozytywnej energii, który tętni szczęściem przez całą dobę i każdego dnia roku. Łzy, zwątpienie też są potrzebne. Istnieją znaki zodiaku, którym jednak łatwiej przychodzi zmienność nastrojów, a dokładniej ulotność emocji. W przypadku tej trójki, zdarza się, że nie zdążą ich zarejestrować, a już jest po wszystkim. Coż, któż nie bywa kapryśny?

Zobacz także: 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury

Modny i trwały makijaż ust - jak wykonać? Sposób powiększający usta

Rak 

Rak odczuwa wszystko głębiej. Kiedy jest więc szczęśliwy, potrafi wyrzucać z siebie pozytywną energię, że trudno nad nią nadążyć. Popada jednak w silne wahania nastrojów. Kiedy jest zły wybucha jak dynamit. W takiej sytuacji trudno przegadać go w dyskusji. Na każdy argument reaguje wtedy kontrą. Co więcej, nawet w furii rzadko się myli. Potrafi jednak panować i kontrolować się na tyle, żeby myśleć trzeźwo, a przy tym szybko zmienić nastawianie i nie obarczać innych swoimi emocjami. Kiedy jest zły po prostu usuwa się w cień, żeby nie zarażać negatywnym myśleniem. A naprawdę potrafiłby to zrobić!

zmienny nastrój - uśmiech i złość
Unsplash/ OSPAN ALI

Ryby 

Ryby to jeden z tych znaków zodiaku, które potrafią być silnie emocjonalne. Uznawane są za jedne z najbardziej kapryśnych. To wszystko dlatego, że zdarza się, że nastrój przysłania im fakty. Trzymają się emocji tak mocno, że trudno przekonać je w kłótni do naszego punktu widzenia, nawet jeśli jest ono prawdziwe. Nie radzą sobie również zbyt dobrze z konfliktami, ale za każdym razem starają się przepracować to, co się wydarzyło. To również ten znak zodiaku, który zmienia emocje jak w kalejdoskopie. To czyni go niezwykle interesującym. W gorszym momencie może też czerpać dla sobie korzyści w postaci inspiracji - nie tylko w odniesieniu do kreatywnej strony osobowości, ale też do podejmowania życiowych decyzji. Warto pamiętać, że nawet drobnostka może wywołać u niego pasmo smutku, gniewu, ale i co ważne - euforii!

Skorpion 

Któż nie zna temperamentu Skorpiona? Bywa nerwowy jak żaden inny i nie zapomina łatwo. Jest nastrojowy, kapryśny na swój specyficzny sposób. Żyje i robi wszystko z ogromną pasją, a to sprawia, że odczuwane przez niego nastroje są równie silne. Emocje przekształca w działanie. To jednak ten ze znaków, któremu trudno ukryć emocje. Można je często odczytać, jak z otwartej księgi. Prawdą jednak jest, że tajemnicą zwykle pozostaje, co jest powodem tych uczuć.

Zgadzacie się z tymi opisami?

znaki zodiaku, które przewidują problemy
iStock@laflor
Styl życia
Te 3 znaki zodiaku wyczuwają złe wieści, zanim te zdążą się wydarzyć
Każdy z nas zna kogoś, kto często mówi, że ma przeczucia odnośnie cudzych zachowań, konsekwencji lub sytuacji, które mają nadejść. Te znaki zodiaku potrafią jednak zwietrzyć problemy, zanim jeszcze dadzą o sobie znać.

Te znaki zodiaku potrafią przepowiedzieć sobie, ale też innym nadciągające problemy. Ściągają je na siebie negatywnymi myślami, a może mają tak dobrą intuicję? Niezależnie od przyczyny, są jak radar na kłopoty. Ryby Ryby mają wrodzoną intuicję. Dotyczy to nie tylko kwestii przewidywania nadchodzących złych chwil. One po prostu wiedzą. Mają tak silną świadomość otoczenia, że często wychodzą w przyszłość, wiedząc, że muszą przygotować się na cios - i robią to. Na kilometr wyczuwają, że pojawi się coś, co będzie miało na nich negatywne oddziaływanie. Najczęściej nie analizują. Po prostu pojawia się to małe uczucie niepokoju, kiedy w ich głowie rodzi się ta myśl o nadchodzących wydarzeniach. Skorpion Ten znak zodiaku jest bardzo wyrazisty, ale też często surowy i zamknięty w swojej skorupie. To sprawia, że wydaje się być często niedostępny. Prawdą jednak jest, że jest bardzo czuły i uczuciowy. Bywa też onieśmielający. Ma też ten niezwykły dar do wykrywania problemów, zanim te jeszcze będą miały okazję dać o sobie pierwsze sygnały. Jest jak radar na złe wiadomości. To bywa wręcz czasem przerażające, jak wnikliwie Skorpion potrafi ocenić sytuację. Ma to związek również z tym, że ten znak zodiaku bardzo stara się wejść w uczucia drugiej osoby - co dla niektórych może być uciążliwe. Zawsze stara się odkryć prawdę. Jeśli ktoś mówi mu więc, że "wszystko jest w porządku", on i tak stara się sprawdzić, czy jest to prawdą. Nie zdziwcie się więc, że często pyta też, czy druga osoba jest zła. Wyczuje nawet każdą, najmniejszą, negatywną emocję.  Zobacz także:  3 najbardziej humorzaste znaki zodiaku - dają się ponieść emocjom i trudno wygrać z nimi w kłótni Rak Jeśli masz zamiar powiedzieć coś złego Rakowi, nie musisz się z tym kryć. On już wie, że to, co masz do powiedzenia nie...

Horoskop - okrutne znaki zodiaku
Newsy
3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury
Te znaki zodiaku mają swoją mroczną stronę. Choć wgłębi duszy są cudownymi ludźmi, to kiedy ktoś nadepnie im na odcisk, sieją spustoszenie.

Istnieją znaki zodiaku, które są łagodne niezależnie od okoliczności. Ich obecność wiąże się ze spokojem i ciepłem. Nigdy nie sprawiają innym bólu, bo doskonale wiedzą, jak on smakuje. Istnieje jednak zupełnie odmienna grupa znaków zodiaku, które potrafią być zimne jak lód, okrutne w swoim działaniu, choć nie zawsze robią to naumyślnie. Wiedzą dokładnie, jak wbić komuś przysłowiową szpilkę, bywają złośliwi i mściwi. Są przy tym niezwykle silni psychicznie. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty - chaos to ich drugi dom Rak Rak to znak zodiaku, który daje się ponieść emocjom. Jego okrucieństwo wymierzone w drugą osobę nie wynika więc ze złej woli, ale konieczności znalezienia ujścia dla złej energii. Ten znak jest również często zazdrośnikiem. Będąc w sytuacji zagrożenia, zwłaszcza w odniesieniu do ukochanej osoby, włącza mechanizmy obronne. Zawsze wie gdzie i kiedy uderzyć, by zadać ból. Kiedy tak się dzieje, Rak nie zwraca uwagi na konsekwencje. Wbrew pozorom, ten znak zodiaku jest dręczony wyrzutami sumienia. Zwykle następuje to jednak na długo po tym, jak zada cios. Źródło: iStock Skorpion Skorpion jest bardzo dobrym manipulantem. Potrafi sterować emocjami innych, sam będąc obojętny lub zimny jak lód. W ten sposób często uzyskuje to, czego chce. W środku w rzeczywistości jest bardzo wrażliwy i kochający. Jego okrucieństwo wynika ze skorupy, jaką posiada. Często działa na podstawie opinii, by ustrzec się przed zranieniem lub atakiem. Potrafi zrzucić winę na drugą osobę, choć będzie ona leżała po jego stronie. W starciu ze Skorpionem trudno się bronić.  Koziorożec Koziorożec ma swoją mroczną stronę. Kiedy już ktoś ją poruszy, ten znak zodiaku porzuca swoje zahamowania i balansuje na granicy zasad. Okrucieństwo w jego wydaniu to sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Wyrzucenie z siebie złych emocji...

Te 3 znaki zodiaku to najlepsi kłamcy
Taras Chernus/Unsplash
Styl życia
Te 3 znaki zodiaku to najlepsi kłamcy. Wciskają kit bez mrugnięcia okiem 
Te znaki zodiaku lubią naginać rzeczywistość. Kłamstwo przychodzi im naturalnie. Zwykle nie chcą źle dla innych, a po prostu polepszyć swoją sytuację... Zdarza im się nadużywać "białych kłamstewek".

Są znaki zodiaku, którym kłamstwo wychodzi nieco lepiej niż innym. Choć żadne z nich nie jest urodzonym łgarzem, to po prostu nawet niewinne kłamstewka uchodzą im na sucho, ale też łatwo w nie uwierzyć. Mają dar przekonywania, a wymyślanie wymówek i wykrętów nie stanowi dla nich problemu. W większości przypadków nie robią tego celowo i z premedytacją - po prostu są w tym rewelacyjni, czy tego chcą czy nie. Baran Spotykając Barana trudno od razu odczytać, że jest dobrym kłamcą. Po prostu ten znak zodiaku wydaje się być uczciwy. W końcu jest nie tylko bardzo czuły i wrażliwy, ale też ekspresyjny. Jedno jednak jest pewne, oprócz tego Baran jest nerwowy i niecierpliwy, a często przez to zdarza mu się również brak konsekwencji w działaniu. To właśnie to sprawia, że można przyłapać go na kłamstwie. Jednego dnia mówi coś, drugiego już myśli inaczej i postępuje odmiennie do tego, co deklarował. Nie robi tego po złości - po prostu często nie trzyma się swoich słów.  Rak  Znak zodiaku, jakim jest Rak to mały manipulator. Najczęściej kłamie, kiedy czuje się zagrożony, jest w sytuacji stresowej, ale też nie chce wykonywać jakiejś czynności i jest mu z nią niewygodnie. Powodem takiego działanie jest jego nastrojowość i to, że ten znak zodiaku nie należy do najbardziej ufnych. Często zdarza się, że nadwyręża tym relacje z bliskimi. Chcąc uniknąć kłopotów pląta się w sieć małych kłamstw, które utkane, tworzą często nierozplątywane historie, z których trudno wyjść cało. Rak ma jednak wrodzona zdolność do pokonywania trudności, których sam sobie przysporzył.  Zobacz także:  3 najbardziej humorzaste znaki zodiaku - dają się ponieść emocjom i trudno wygrać z nimi w kłótni Lew  Lew lubi kłamać, żeby wypaść lepiej w oczach innych. Raczej nie należy do manipulantów, ale potrafi wykreować swój...

te 5 par znaków zodiaku tworzy najgorsze możliwe związki
Unsplash/ Crystal Shaw
Styl życia
Te 5 par znaków zodiaku tworzy najgorsze możliwe związki. Tu miłość nie wystarczy 
Te pary znaków zodiaku mogą tworzyć związki pełne miłości, ale też... tych złych emocji. Ich relacja wypełniona jest sprzecznościami nie brakuje w niej codziennych dramatów. Tutaj drobnostka może stać się powodem do wielkiej awantury.

Są znaki zodiaku, które można określić jako w pełni kompatybilne. Inne nie mają już tego szczęścia - łącząc się w pary tworzą mieszankę wybuchową i kombinację, która wróży nic innego, jak tylko kłopoty. Mogą kochać się bardzo mocno, ale na ich drodze stają problemy wynikające z ich odmiennej natury i podejścia do codziennych spraw. Te pięć par znaków zodiaków ma trudność w stworzeniu harmonijnego związku. Baran i Byk Te znaki zodiaku to uparciuchy. Trudno znaleźć porozumienie, kiedy każde z nich upiera się przy swoich racjach, nawet jeśli w głębi wie, że jej nie posiada. Żadne nie ustąpi, więc często pojawiają się łzy, ciche dni i frustracja. Co więcej, Byk jest tym ze znaków zodiaku, który potrzebuje mieć stabilność w związku i wciąż być jej pewnym. To nie do końca pasuje Baranowi, któremu łatwiej kończyć związki. W sytuacji, kiedy będzie więc chciał zakończenia relacji, Byk będzie drążył i domagał się wyjaśnień. To też znak, który walczy o przetrwanie relacji, nawet jeśli skazana jest na porażkę. Tutaj po prostu w grę wchodzi różnica charakterów, która jest nie do pogodzenia. Zobacz także:  Te 3 znaki zodiaku to najlepsi kłamcy. Wciskają kit bez mrugnięcia okiem Bliźnięta i Koziorożec Nic tak nie psuje sielanki w związku jak niedopasowanie pod względem spędzania wolnego czasu i sposobu bycia. W przypadku Bliźniąt i Koziorożca mamy katastrofę, na którą składają się skłonność do zabawy i spontaniczność kontra pracowitość i zamiłowanie do planowania każdego elementu życia, a w tym również dnia. Nic dziwnego więc, że te znaki zodiaku będąc w związku są wciąż sfrustrowane i próbują wpłynąć na zmianę zachowań drugiej strony. Choć z takiego połączenia może wyniknąć coś dobrego - jeśli każda ze stron pozwoli sobie na ustępstwa, Koziorożec na chwilę zapomnienia i szaleństwa, a Bliźnięta...

Nasze akcje
Bourjois Jak dopasować podkład
Makijaż
Jak dobrać podkład, aby odpowiadał na potrzeby skóry?
Współpraca reklamowa
tolpa acne
Pielęgnacja
Gdy cera płata nam figle. Jak skutecznie zapobiegać niedoskonałościom?
Współpraca reklamowa
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M La Roche-Posay
Pielęgnacja
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M od La Roche-Posay sprawdzony przez mamy i dzieci
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Promienna skóra i mocne włosy - zaufaj sprawdzonym formułom oraz składnikom aktywnym i ciesz się pięknym wyglądem na wiosnę
Współpraca reklamowa
Douglas-collection-skincare-skin-focus-vitamin-radiance-main-beauty
Pielęgnacja
„Skóra wygląda młodziej, bardzo zdrowo i jest pełna blasku”. Kosmetyki do pielęgnacji Douglas Collection przetestowane!
Współpraca reklamowa
Asus Zenbook 14 OLED
Styl życia
Moc możliwości, którą zmieścisz w torebce - poznaj idealnego laptopa do pracy i rozrywki od ASUS
Współpraca reklamowa
Przetestowałam serię maseczek KIMOCO Beauty
Pielęgnacja
Przetestowałam serię maseczek KIMOCO Beauty - teraz mogę cieszyć się piękną cerą i nawilżonymi ustami!
Współpraca reklamowa
modelka trzyma RETI AGE Sesderma
Pielęgnacja
Kosmetyki z tym składnikiem znakomicie niwelują oznaki starzenia
Współpraca reklamowa
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Grzelak Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Grzelak
Modne paznokcie 2023 trendy
Manicure
Modne paznokcie 2023: TOP 6 trendów, które będą hitem tego roku! [Kolory i wzory]
Aneta Zygmuntowicz
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost