klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR
Styl życia

4 sposoby na tańsze zakupy

Coraz więcej Polek robiąc zakupy korzysta z internetu i technologii mobilnych. Kupują ubrania i kosmetyki znanych marek jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze. Sprawdź 4 proste sposoby, dzięki którym twoje zakupy staną się tańsze!
Agata Kufel
luty 16, 2016

Czym jest SmartShopping?

Smart Shopping w obecnej formie powstał w Stanach Zjednoczonych. W Europie podobno zapoczątkowały go Niemki a przejęły Brytyjki. Wraz z rosnącą popularnością zakupów online sprzedawcy uruchomili system kodów rabatowych na wzór kuponów drukowanych w gazetkach.

Moda na Smart Shopping i internetowe kody rabatowe opanowuje Polskę! Smart Shopping to w wolnym tłumaczeniu “Sprytne Zakupy”. Ta idea od dawna znana jest na Zachodzie. Spryt polega na kupowaniu z głową - tanio i bezpiecznie. To także korzystanie z technologii smart oraz kodów rabatowych aby być na bieżąco z najnowszymi okazjami i kupować taniej. Nie ma co do tego wątpliwości, Smart Shopping będzie najważniejszym trendem 2016!

1 z 4

Korzystaj z kodów rabatowych

Korzystaj z kodów rabatowych

Nie lubisz przepłacać? Skorzystaj ze specjalnych kodów rabatowych, dzięki którym obniżysz cenę wybranych przez siebie rzeczy! To bardzo proste - znajdujesz kod na stronie, wpisujesz go w specjalne okienko i kupujesz taniej! Wypróbuj już teraz na naszej stronie z kodami rabatowymi - kodyrabatowe.wizaz.pl.

 

2 z 4

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Niemal każdy sklep on-line oferuje rabat na pierwsze zakupy. Dodatkowo poinformuje ciebie jako pierwszą o super zniżkach, wyprzedażach i specjalnych promocjach! Także użytkowniczki kodów rabatowych i aplikacji z kuponami otrzymują powiadomienia, kiedy tylko pojawi się nowa okazja.

3 z 4

Na zakupy tylko ze smartfonem

Na zakupy tylko ze smartfonem

Smart zakupy to nie tylko sklepy online. Bardzo modne na całym świecie staje się używanie kuponów na telefonie – już nie musisz drukować ani wycinać papierowych kuponów z gazet. To takie kody rabatowe w aplikacji mobilnej. Elektroniczny kupon zniżkowy pokazujesz na swoim telefonie przy kasie w sklepie.

4 z 4

Czytaj recenzje na blogach i naszym forum

Czytaj recenzje na blogach i naszym forum

Sprytne zakupowiczki korzystają także z innych pomocy jakie oferuje internet. Przed wydaniem pieniędzy porównują ceny i sprawdzają opinie o sklepach. Czytają blogi z recenzjami produktów, udzielają się na forach oraz portalach społecznościowych w grupach o promocjach.

Komentarze