klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
niezwykłe zdjęcia instagram
Styl życia

5 kont na Instagramie z niezwykłymi zdjęciami

Jeśli uważacie, że już wszystko widziałyście na Instagramie, ten przegląd jest dla Was. Zobaczcie profile prowadzone w bardzo oryginalny sposób i obfitujące w niezwykłe zdjęcia!
Katarzyna Mordalska
styczeń 04, 2016

Instagram to nie tylko zdjęcia z filtrem wykonane przez fotografów-amatorów (choć często i takim fotografiom trudno odmówić uroku). Istnieją także w pełni profesjonalnie prowadzone profile, które zachwycają z jednej strony oryginalnością, a z drugiej – prostotą. Bo teoretycznie, co ciekawego może być w fotografowaniu butów na tle podłogi? Niewiele. Chyba, że dodamy, iż podłoga to piękne paryskie mozaiki, które urzekają kompozycją i kolorami. Zobaczcie ten i inne profile na Instagramie, które warto śledzić!

Zapraszamy także na nasz Instagram: @wizazpl

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Znacie więcej inspirujących profili?

Zdjęcia: Instagram

1 z 5

@dailyoverview

@dailyoverview

Profil daje okazję zobaczenia zdjęć najciekawszych miejsc świata z perspektywy lotu ptaka. Zaprezentowana obok fotografia przedstawia Plaza del Ejecutivo w dzielnicy Venustiano Carranza w Meksyku.

2 z 5

@5ftinf

@5ftinf

W tym profilu dominują urocze kompozycje kwiatowe, skonstruowane w bardzo przemyślany i artystyczny sposób. Znakiem rozpoznawczym fotografii jest często kubek herbaty, stąd też motto autorki "tea and sitting".

3 z 5

@parisianfloors

@parisianfloors

Już sama nazwa profilu zdradza, co znajdziemy w środku... A naprawdę warto zajrzeć! Sama konwencja, niezwykle prosta i oryginalna - "jeden facet, jedno miasto, jedna perspektywa" i, dodajmy, niejedne buty. ;) Piękne paryskie mozaiki to coś, na czym warto zawiesić oko.

4 z 5

@raminnasibov

@raminnasibov

Oryginalne pomysły to coś, co zdecydowanie wyróżnia profil projektanta i dyrektora artystycznego Ramina Nasibova. Fotografie w niezwykły sposób ukazują przedmioty codziennego użytku, na których da się zaobserwować artystyczne zacięcie autora.  

5 z 5

@sophlog

@sophlog

Kolorowo-cukierkowo to najlepsze podsumowanie stylistyki prezentowanej w tym profilu. Jednocześnie nigdzie też nie znajdziemy tyle optymizmu, co tutaj. Fotografie to w przewadze zdjęcia niezwykłych i kolorowych domów, ale nie tylko. Uwaga! Wszystkie zdjęcia wywołują uśmiech!

Komentarze