klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jemu chodzi tylko o seks/fot. iStock
Styl życia

5 niezawodnych sygnałów, że jemu chodzi tylko o seks

Nie, nie chcemy cię straszyć, że wszystkim mężczyznom zawsze chodzi tylko o seks. Ale niektóre znajomości, które ty uważasz za miłość na całe życie, on traktuje zdecydowanie mniej poważnie. Jak sprawdzić, o co naprawdę mu chodzi?
Anna Konieczyńska
styczeń 13, 2017

Kobietom trudno czasami zrozumieć mężczyzn. I vice versa. Cóż, historia namiętności bywa komedią omyłek. Podczas gdy dziewczynie wydaje się, że spotkała tego jedynego i że będą razem na zawsze, on woli myśleć, że umawiają się bez zobowiązań. Wielu mężczyzn korzysta z tego nieporozumienia, żeby uciekać od stalych związków. 

Często zdarza się tak, że dopóki nie powiesz facetowi, z którym się spotykasz, że to coś więcej niż gorący romans, on będzie tkwił w wygodnym przekonaniu, że spotykacie się na przygodny seks,. Więcej, będzie miał poczucie, że nie przeszkadza ci, że umawia się z innymi. A łatwo to poznać - poznaj 5 sygnałów, że on cię zdradza. 

Zanim otworzysz serce przed mężczyzną, z którym sypiasz, sprawdź, jakie są jego intencje.

Jeśli chodzi mu tylko o seks i w jego planach nie ma poważnego związku, zobaczysz to po kilku łatwych do rozszyfrowania zachowaniach.

Zobacz, na jakie sygnały warto zwrocić uwagę.

1 z 5

Jest królem życia, a przynajmniej tak twierdzi

Jest królem życia, a przynajmniej tak twierdzi

Wmawia ci, że właśnie wrócił z trzymiesięcznych wakacji w tropikach. Na Facebooka wrzuca zdjęcia z szalonych imprez z roznegliżowanymi koleżankami, hostessami albo kuzynkami (to niejasne, pod którą z kategorii podpadają). Pije do rana, a potem świeżutki biegnie do biura (to jego wersja wydarzeń). Jeśli mężczyzna próbuje na siłę podkreślić, że jego życie bez ciebie jest najlepsze na świecie, nie łudź się – nie ma w nim dla ciebie stałego miejsca. Jedną noc w tygodniu może dla ciebie wykroić. Niedzielny obiad z rodziną? Przecież leci na weekend do Londynu. 

2 z 5

Nie patrzy ci w oczy

Nie patrzy ci w oczy

Podczas rozmowy jego wzrok błądzi po twoim ciele? Unika spojrzenia w oczy, bo boi się, że zobaczysz w nich jego prawdziwe zamiary? Bez przerwy komplementuje twój wygląd, ale nie interesuje się tym, gdzie pracujesz, skąd pochodzisz i co cię interesuje. Uwaga: czerwone światło! Ten facet nie chce poznać cię bliżej inaczej niż tylko w łóżku.

3 z 5

Chce się spotykać tylko po zmroku

Chce się spotykać tylko po zmroku

Poranna kawa przed pracą? Niedzielny brunch? Weekendowy wypad? Nie ma czasu, przecież szef trzyma go w pracy do późnych godzin wieczornych. A noce spędza z tobą. To ci nie wystarczy? Cóż, w jego napiętym harmonogramie wolne są tylko godziny od 22 do 24.

4 z 5

Spotykacie się tylko w czterech ścianach sypialni

Spotykacie się tylko w czterech ścianach sypialni

Gdy zapraszasz go na urodziny przyjaciółki, wymawia się pracą? Gdy proponujesz drinka, mówi, że to strata czasu, bo i tak wylądujecie w sypialni? Gdy wchodzi do mieszkania, pierwsze kroki kieruje do sypialni? Cóż, to niezawodny znak, że to jedyne pomieszczenie, w którym chce się z tobą spotykać. 

5 z 5

Nie słucha albo wybiera miejsca, w których słuchać nie musi

Nie słucha albo wybiera miejsca, w których słuchać nie musi

Nawet jeśli ruszacie się poza sypialnię, to zawsze tam, gdzie nie można porozmawiać. W dudniących muzyką klubach miłość raczej się nie rozwinie. A może złapałaś go na tym, że trzeci raz pyta, gdzie studiowałaś? Ewidentnie nie usłyszał (bo nie chciał!) za pierwszym i drugim razem. Daj sobie spokój. Po co ci facet, który chce być twoim kochankiem, ale nigdy nie będzie przyjacielem? Jeszcze jeden zdradziecki sygnał: chociaż spotykacie się już od jakiegoś czasu, wciąż nie znasz jego znajomych. Tłumaczy to tym, że chce mieć ciebie tylko dla siebie. Ale zastanów się, czy to aby na pewno brzmi szczerze.

Komentarze