klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR
Styl życia

5 powodów, dla których warto kupować online

Chcesz kupować taniej, szybciej i wygodniej? Kto by nie chciał? Zakupy online jeszcze do niedawna budziły wiele wątpliwości. Stają się jednak coraz bezpieczniejsze a sklepy internetowe coraz bardziej dbają o swoich klientów.
Magdalena Borucińska
luty 26, 2016

Kupowanie w internecie wygląda dzisiaj zupełnie inaczej niż jeszcze parę lat temu. Większość z nas podchodziła wtedy do tego typu zakupów sceptycznie. Pojawiały się historie o uszkodzonych przesyłkach i problemach ze zwrotem towarów. Zdarzały się także przypadki oszustw, bo prawo konsumenckie traktowało sprawę pobieżnie.

Dzisiaj coraz więcej Polek kupuje online. W ubiegłym roku sprzedaż internetowa osiągnęła rekordowe wyniki. Dlaczego? Przede wszystkim już się nie boimy. Od kilku lat mamy nowe przepisy chroniące konsumentów online. Zakupami internetowymi zainteresowały się również duże marki - dziś większość z nich ma swoje oddziały internetowe. Podniosły one standardy kupowania w sieci. Zachęcają też klientów specjalnymi kodami rabatowymi.

Niższe ceny, wygoda kupowania, bezpieczeństwo, dogodne prawo zwrotu. Zobacz, co sprawiło, że dziś już cała Polska kupuje online!

1 z 5

Od 14 do nawet 100 dni na bezpieczny zwrot

Od 14 do nawet 100 dni na bezpieczny zwrot

Nowe przepisy zapewniają prawo zwrotu towaru zakupionego w sieci bez podania powodu do 14 dni od jego otrzymania. Niektóre sklepy idą dalej - oferują nawet do 100 dni na zwrot towaru, który się nam nie spodoba. Za darmo!

2 z 5

W domu, w pracy, w autobusie

W domu, w pracy, w autobusie

Nowe technologie pozwalają robić bezpieczne zakupy online z urządzeń mobilnych. Zobaczyłaś na wystawie śliczną sukienkę? Włączasz aplikację w telefonie i może już być Twoja.

3 z 5

Nowa generacja zniżek

Nowa generacja zniżek

Zakupy w internecie pozwoliły na stworzenie nowego rodzaju zniżek. Sklepy udostępniają rabaty za pomocą specjalnych kodów rabatowych. Wpisujesz je na stronie sklepu i dostajesz zniżkę. Kody znajdziesz na takich stronach jak kodyrabatowe.wizaz.pl

4 z 5

Wszystkie promocje pod ręką

Wszystkie promocje pod ręką

Nie musisz już wędrować pomiędzy sklepami i szperać na półkach w poszukiwaniu zniżek. Kilka kliknięć wystarczy, że być na bieżąco ze wszystkimi promocjami.

5 z 5

Pewna dostawa

Pewna dostawa

Sklepy, szczególnie duże marki, nie mogą pozwolić sobie na uszkodzone lub niekompletne przesyłki. Dlatego standard i bezpieczeństwo dostawy są dla nich bardzo ważne.

Komentarze