klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

5 prezentów dla miłośników kawy

Święta lada moment, ale jeszcze nie jest przecież za późno, by postarać się o wyjątkowe prezenty. Propozycje w mojej galerii to tak naprawdę pomysły na prezenty... dla każdego. No bo czy ktoś nie lubi kawy? ;) Oto 5 większych i mniejszych prezentów (na każdą kieszeń), które ucieszą kawoszy.
Agata Olejniczak
grudzień 11, 2016

Ten aromat, ten smak i przede wszystkim te pobudzające właściwości... Tak, tak, wiem, że nie wszyscy przepadają za kawą, choć mi każdego dnia jest bardzo trudno w to uwierzyć. Niemniej jednak przygotowałam dla Was galerię z pięcioma pomysłami na prezent dla osób, które lubią pić ten aromatyczny, czarny napój. Satysfakcja osoby obdarowanej gwarantowana. Potwierdzone info :) Zapraszam do klikania :)

1 z 5

Czaszka - łyżeczka do kawy lub herbaty

Czaszka - łyżeczka do kawy lub herbaty

Kto powiedział, że sypanie kawy lub jej słodzenie musi być nudne i takie jak zwykle? Ta łyżeczka udowadnia, że sypanie czegokolwiek do kubka czy filiżanki może być niezwykle ekscytującym przeżyciem, by nie powiedzieć... strasznie ekscytującym ;) Do kupienia za 32,90 zł. na prezenty.pl.

2 z 5

Zestaw szablonów do dekoracji kawy

Zestaw szablonów do dekoracji kawy

Nie musisz być super wyszkolonym baristą, by na swoim ulubionym, porannym latte stworzyć niemal dzieło sztuki. Te szablony ułatwią cały proces, który stanie się nie tylko przyjemnością, ale i codziennym rytuałem :) Do kupienia za 29 zł na 4gift.pl. 

3 z 5

Kubek Miłośnika Ciastek

Kubek Miłośnika Ciastek

Kawa kawą, ale czasem rytuał jej picia trzeba wzbogacić jakimś smakołykiem. Jedno przepyszne ciasteczko jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Ba! Tylko polepszyło jego nastrój. Jeśli osoba obdarowywana przez Ciebie kocha kawę i ciasteczka, to jest to idealny gadżet! :) Do kupienia na 4gift.pl za 49 zł. 

4 z 5

Designerska kawiarka

Designerska kawiarka

Każdy kawosz ma swoje ulubione urządzenie, w którym przygotowuje swój codzienny "Napój bogów". A jeśli nie urządzenie, to sposób (nawet nie wiecie, ilu jest fanów typowej zasypywanej "fusiary" :)). Uważam, że każdy prawdziwy miłośnik kawy powinien posiadać w swojej kuchni kawiarkę. Szczególnie jeśli wygląda bardzo oryginalnie i designersko. Np. ta, którą wybrałam do zestawienia. Super, prawda? Do kupienia za ok. 85 zł. na tommycaffe.pl. 

5 z 5

handspresso

handspresso

To już opcja wysokobudżetowa. Jeżeli jednak macie te parę stówek, które możecie i chcecie zainwestować w prezent dla kawosza - zapewniam, że będzie to strzał w dziesiątkę! To taki przenośny ekspress. Dzięki niemu można wykonać kawę w dowolnym miejscu, np. w samochodzie. To super opcja dla osób, które spędzają dużo czasu poza domem. Cena ok. 700 zł. Ten model do kupienia na cafemax.pl. 

Komentarze