klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
5 rzeczy, których nie zauważa mężczyznab
Styl życia

5 rzeczy, którymi Ty się ciągle przejmujesz, a mężczyzna... nie zwraca na nie uwagi

Kobiety zwracają uwagę na każdy detal. Tymczasem mężczyzna widzi całokształt. Często nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, ile pracy musiałaś włożyć w to, jak teraz wyglądasz.
Milena Majak
październik 01, 2016

Nie zauważa zatem, że z serdecznego paznokcia odprysnął Ci lakier. Nie będzie widział też tego, że Twoje końcówki są rozdwojone. A już największy problem będą mieli z zaobserwowaniem zmiany koloru włosów z czekoladowego brązu na gorzką czekoladę.

No, chyba że wcześniej byłaś platynową blondynką. Jeśli to umknie jego uwadze, nie mamy dla niego żadnego usprawiedliwienia…

Poza tym, gdyby Twój partner wiedział o wszystkich kompleksach, z jakimi się zmagasz, otworzyłby szeroko oczy ze zdziwienia. Dla niego jesteś piękna nawet wtedy, gdy zapomnisz o wydepilowaniu nóg, kiedy masz pięciocentymetrowy odrost na włosach, ale też w momencie, gdy szykujesz się z nim na randkę i krzywo namalujesz sobie kreski na oku.

W naszej galerii znajdziesz pozostałe „mankamenty”, które Tobie spędzają sen z powiek, a mężczyzna tak naprawdę nie zwraca na nie uwagi.

1 z 5

Zbędne klogramy

Zbędne klogramy

Widzisz te 3 dodatkowego kilogramy. Przypomina Ci o nich nie tylko wskazówka na wadze, ale również trudno dopinające się ulubione spodnie. Kiedy Ty nie możesz przestać przeglądać z tego powodu w lustrze, Twój partner zachodzi w głowę, o co chodzi. On naprawdę nie widzi tego, że przytyłaś.

Zdjęcie: pixabay.com

2 z 5

Blizny, rozstępy i cellulit

Blizny, rozstępy i cellulit

Blizny, roztępy i cellulit to mankamenty ciała, które przeszkadzają chyba każdej kobiecie. Dla Ciebie nie wyglądają zbyt estetycznie, ale w gruncie rzeczy tylko Ty zwracasz na nie uwagę. Jeśli nie będziesz o tym ciągle przypominać swojemu partnerowi gwarantujemy, że nawet nie zauważy, że coś takiego spędza Ci sen z powiek.

Zdjęcie: pixabay.com

3 z 5

Włosy

Włosy

Rozdwojone końcówki to kolejny problem, z którym Ty starasz się usilnie walczyć. I kiedy wreszcie postanawiasz je obciąć, on tego nie zauważa. Nie masz się czym przejmować. Mężczyzna widzi tylko całokształt. Jeśli na długości kosmyków ubędzie Ci pięć centymetrów, to różnica będzie niezauważalna. No, chyba że nagle z włosów do pasa postanowisz zmienić je na fryzurę w stylu pixie.

Zdjęcie: pixabay.com

4 z 5

Bielizna

Bielizna

Bielizna potrafi rozpalić wyobraźnię mężczyzny. A koronki na ciele kobiety z pewnością wyglądają seksownie. Jednak w trakcie gry wstępnej jemu naprawdę nie będzie robiło różnicy, czy masz na sobie jego ulubione stringi czy też bokserki w pandy. Nie musisz się zatem przejmować tak bardzo tym, co nosisz pod ubraniem.

Zdjęcie: pixabay.com

5 z 5

Brwi

Brwi

Zapomniałaś wyrwać kilka włosków? Boisz się, że on to zauważy? Nic podobnego. Ten strach tkwi tylko w Twojej głowie. Mężczyzn hipnotyzuje Twoje spojrzenie, kolor oczu, a nie cała ich oprawa. Poza tym naturalny kształt brwi jest od dawna bardzo modny. Nie musisz zatem pilnować, aby Twój łuk wyglądał nieskazitelnie.

Zdjęcie: pixabay.com

Komentarze