klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Sexy przebieranki/fot. iStock.com
Styl życia

5 seksownych przebieranek, które doprowadzą go do szaleństwa

Pamiętasz tę scenę z „Przyjaciół”, w której Rachel spełnia fantazję erotyczną Rossa, przebierając się za księżniczkę Leię w złotym bikini? Wasi faceci też na pewno skrycie marzą o seksownych przebierankach. Spytajcie ich wprost albo… zaskoczcie inwencją! Oto pięć propozycji, które w każdym mężczyźnie rozbudzą demona seksu.
Anna Konieczyńska
grudzień 16, 2016

Poczułaś już atmosferę Świąt? Wybierz kostium Śnieżynki. Zawsze chciałaś włożyć mundur? Zabaw się w policjantkę.

Postaraj się wczuć w twojego faceta, wybierając strój, który pobudzi jego zmysły. Najważniejsza jest jednak nie precyzja w dobieraniu stroju, a twoje zaangażowanie. Wejdź w rolę w stu procentach, a może odkryjesz w sobie talent aktorski?

W naszej galerii sprawdź, o czym marzą faceci!

Zobacz także: Anoreksja seksualna - co to jest?

1 z 5

Pielęgniarka

Pielęgniarka

Wszystkie wiemy, jak faceci znoszą choroby – najzwyklejsze przeziębienie rodzi potrzebę niemal całodobowej opieki. Może dlatego seksowna pielęgniarka tak bardzo kręci mężczyzn niezależnie od wieku. Wszystkie potrzebne akcesoria znajdziesz pod ręką – biały fartuszek, spod którego prześwituje czerwony biustonosz, białe podwiązki, czepek na głowę. Jeśli masz w domu jakieś medyczne sprzęty typu słuchawki, aparat do mierzenia ciśnienia lub wielką strzykawkę, tym lepiej! Na pewno szybko pójdą w odstawkę, ale świetnie na początku podgrzeją atmosferę ;).

2 z 5

Cheerleaderka

Cheerleaderka

Masz w domu fana sportów wszelakich? Twój facet nie może się oderwać wzroku od transmisji sportowych? W każdy miesiącu śledzi co najmniej trzy nadzwyczaj ważne międzynarodowe rozgrywki? Czym się strułeś, tym się lecz! Włóż sportowe buty, białe podkolanówki i obcisły top. Jeśli dodatkowo pomalujesz twarz barwami jego ulubionej drużyny, to gwarantujemy, że odpuści sobie najbliższy mecz. Możecie nawet wspólnie skandować!

3 z 5

Nauczycielka

Nauczycielka

Każdy uczeń liceum fantazjuje na temat którejś ze swoich nauczycielek. Podpytaj swojego faceta, czy pamięta swoją panią od polskiego albo czy nie podobała mu się przypadkiem anglistka. A potem zaskocz go niegrzecznym strojem rodem z pokoju nauczycielskiego – okulary, żakiet założony na gołe ciało, krótka spódniczka, cienkie rajstopy, szpilki. Wykaż się przy tym inicjatywą – przepytaj ostrym tonem, z groźną miną wydawaj polecenia, na koniec wystaw ocenę. Nawet największego twardziela zmienisz w ten sposób w nieśmiałego uczniaka, co powinno dostarczyć wam obojgu niezapomnianych wrażeń.

4 z 5

Policjantka

Policjantka

Każdy facet przyzna, że jest coś niesłychanie podniecającego w kobietach z bronią i w mundurze. Zamiana ról, zabawa w dominację, wykonywanie rozkazów – to kręci mężczyzn bardziej niż się do tego przyznają. Spraw sobie kajdanki z futerkiem, pistolet-zabawkę i czapkę z daszkiem. Mundur możesz tylko zasugerować – podwiąż seksownie koszulę z pagonami, włóż cięższe, wiązane buty i kabaretki. Jeśli wykażesz się pewnością siebie i zdecydowaniem, to oboje będziecie się świetnie bawili. A może tym razem to przestępca będzie górą?

5 z 5

Śnieżynka

Śnieżynka

Gwiazdka za pasem – każdy mężczyzna chciałby dostać prezent (a może rózgę…?) od seksownej pomocnicy Świętego Mikołaja. Jeśli twój facet czuje ducha świąt, to włóż na głowę czerwoną czapkę z białym pomponem, kusą czerwoną spódniczkę podbitą białym futerkiem i wysokie czarne kozaki. Z miejsca będzie chciał być niegrzecznym chłopcem!

Komentarze