klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pokaż mu, że lubisz seks!
Styl życia

5 sposobów, by on nigdy nie zapomniał tych Walentynek:)

Zdradzamy kilka sposobów na Dzień Zakochanych, dzięki którym to naprawdę będzie najgorętszy dzień w roku...
Anna Konieczyńska
luty 10, 2017

Jak spędzacie Walentynki? On ci przynosi różę, ty jemu dajesz czekoladki? Planujecie seks, ale po ciężkim dniu padacie do łóżka z obietnicą „Może jutro?".

Spróbujcie zamienić ten dzień w prawdziwe święto zakochanych i seksu. Nie ma nic gorszego niż rutyna w związku! Potraktuj Walentynki jako pretekst, by zrobić wielką rewolucję w swoim seksualnym życiu! A jeśli to twoje pierwsze walentynki z nowym partnerem, przeczytaj, jak je spędzić, by chciał przeżyć wszystkie następne właśnie z Tobą. Możesz wypróbować starej sprawdzonej metody i dać mu to, o czym marzy każdy mężczyzna - czyli zaspokoić go ustami. 

Ale to nie wszystko! W naszej galerii zobacz, czym jeszcze możesz go zaskoczyć.

1 z 5

Striptiz czy przebieranki?

Striptiz czy przebieranki?

Jeżeli to wasze pierwsze wspólne Walentynki, na pewno masz już przygotowany nowy zestaw seksownej bielizny i... właściwie to wystarczy:) Ale po kilku latach związku kobiety często bardziej myślą o wygodzie niż uwodzeniu. Zakładają w domu powyciągane swetry, spodnie dresowe, rezygnują z makijażu. Wygodniej? No pewnie! Tylko że twój facet może się zacząć na serio o ciebie martwić, a nawet może mu przyjść do głowy coś głupiego. Dlatego zaskocz go w te Walentynki - pomyśl, co poczuje, gdy zobaczy, że przygotowujesz kolację w seksownej sukience i... bez bielizny! Striptiz dla ukochanego też zawsze działa bez pudła. Wyobraź też sobie jego minę, gdy po uśpieniu dzieci wejdziesz do sypialni w ciepłym szlafroku i papuciach - tylko po to, by po chwili okazało się, że pod spodem masz tylko... przewiązaną w pasie wstążkę z kokardką. Uwierz - to będzie najpiękniejszy prezent, jaki dostał ostatnio.

2 z 5

Szalona randka

Szalona randka

Faceci często narzekają, że kobiety wykazują się znikomą inicjatywą – w całości relacji, nie tylko w łóżku. Zatem jeśli chcesz, by ten wieczór walentynkowy był niezapomniany, zaproponuj coś, co go zaskoczy – wyjdźcie z domu, zróbcie coś szalonego i nowego, czego nigdy wcześniej nie próbowaliście. Paintball? Podwójny masaż w salonie spa? Wieczór autorski ulubionego pisarza? Na pewno wymyślisz coś, co sprawi przyjemność wam obojgu. On też z pewnością doceni, jeśli zainteresujesz się jego pasją. A może wynajmij pokój w hotelu? Zostaw mu liścik w domu z krótkim komunikatem „Dziś, hotel XXX, pokój 103, godz. 19". I czekaj na niego nago na łóżku. 

3 z 5

Erotyczny Festiwal Filmowy

Erotyczny Festiwal Filmowy

Pamiętasz, że w kinach jest już nowa część podniecających przygód Anastasii i Christiana Greya? Na pewno:) Ale założymy się, że w wieczór walentynkowy kina będą pełne fanów tego filmu. Więc może wypożyczycie kilka erotycznych pewniaków, kupicie butelkę wina i urządzicie sobie domowy seans? Jest duże prawdopodobieństwo, że w trakcie seansu zajmiecie się czymś zupełnie innym... Ale chyba o to chodzi:)

4 z 5

Uczta dla zmysłów

Uczta dla zmysłów

Pamiętasz, jak Samantha w „Seksie w wielkim mieście" przygotowała sushi dla swojego ukochanego? Leżała nago na stole, a sushi było rozłożone na jej ciele w miejscach, w które każda z nas chciałaby być całowana. Jesteśmy pewne, że twój chłopak nie oglądał „Seksu..." więc spokojnie możesz skopiować tę taktykę:) Facetów zawsze też podnieca, gdy mogą potraktować nasz pępek jako kieliszek i napić się z niego shota na początku randki. Oczywiście jedzenie to nie wszystko. Jeśli lubicie tańczyć, idźcie do klubu i uwiedź go w tańcu. 

5 z 5

Talk dirty to him:)

Talk dirty to him:)

Remont łazienki, awantura z sąsiadem, kłopoty w pracy - to tematy ZAKAZANE w Walentynki. To jest dzień gorących słów, podniecających obietnic. Nie bądź zbyt poważna – flirtuj, posługuj się niedomówieniami czy ironią. Zabierz go na kolację do restauracji i już w trakcie przystawek zacznij mu opowiadać, co mu dzisiaj zrobisz w łóżku. Jest szansa, że na deser nie będzie już chciał czekać...

Komentarze