klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jak poznać, czy mu zależy?/iStock.com
Styl życia

5 sygnałów, po których poznasz, że naprawdę mu się podobasz

Słucha cię uważnie, nawet jeśli narzekasz na szefa? Patrzy z miłością, gdy malujesz się przed lustrem? Zaprasza na kolację, imprezy z przyjaciółmi i weekendowe wypady? To nieomylne sygnały, że naprawdę mu na tobie zależy. Sprawdź, czy dobrze interpretujesz jego zachowania.
Anna Konieczyńska
luty 23, 2017

Spotykacie się od kilku tygodni albo miesięcy, jeszcze nie padło wyznanie: „kocham cię”, ale czujesz, że związek zmierza w dobrym (czytaj: przyszłościowym) kierunku?

Jeśli chcesz mieć pewność, że warto inwestować uczucia w mężczyznę, który ci się podoba, sprawdź, czy on aby na pewno czuje to samo. Jeśli wysyła ci przeciągłe spojrzenia, wciąż chce cię przytulać i nie może nacieszyć się najbanalniejszą nawet rozmową, to niezbite dowody na to, że chce zaangażować się w tę relację.

Zobacz, na jakiej podstawie możesz sprawdzić stan jego uczuć. Zwłaszcza, jeśli zgrywa twardziela. Te sygnały zdradzą ci, że w środku jest czuły, kochający i wrażliwy.

Przeczytaj: Mężczyźni o tym marzą w łóżku! 

1 z 5

Bezinteresownie o ciebie dba

Bezinteresownie o ciebie dba

Niepytany kupuje ci twoje ulubione czekoladki. Czeka na ciebie na peronie (z bukietem róż!), gdy wracasz z podróży służbowej. Wysyła twoje listy, gdy nie masz czasu skoczyć na pocztę. Mężczyzna, któremu naprawdę na tobie zależy, nie traktuje drobnych uprzejmości, które ci wyświadcza, w kategoriach przysługi. Po prostu ma ochotę odciążyć cię, pomóc ci i wesprzeć cię w każdej sytuacji.

2 z 5

Uważnie cię słucha

Uważnie cię słucha

Patrzy ci w oczy, spija słowa z twoich ust, pyta cię o twoje dzieciństwo, przyjaciółki i pracę. Facet, który planuje z tobą przyszłość, chce wiedzieć o tobie jak najwięcej. Każda, nawet najbardziej błaha informacja, wydaje mu się fascynująca, bo przecież zbliża go do poznania fascynującej ciebie. Jeśli by mu nie zależało, po co angażowałby się w historię o twoim pierwszym psie, złośliwym szefie, czy przyjaciółce, którą zdradza chłopak?

3 z 5

Chce, żebyś poznała jego rodziców (i przyjaciół, i dziadków, i kumpli z pracy)

Chce, żebyś poznała jego rodziców (i przyjaciół, i dziadków, i kumpli z pracy)

Może nie od razu na pierwszej randce, ale już na trzeciej opowiada ci o cieście drożdżowym swojej mamy, kolekcji płyt, którą zgromadził tata i o tym, czego w dzieciństwie nauczył go dziadek. A gdy tylko nadarza się okazja, zaprasza cię na weekend do swojego rodzinnego miasta albo imprezę rodzinną na miejscu. To, że jest blisko ze swoimi rodzicami i szanuje ich opinie, samo w sobie dobrze o nim świadczy. A jeśli chce, żebyś też przekonała się, jacy są fajni, to znaczy, że już niedługo możesz też stać się członkiem jego rodziny.

4 z 5

Ma pełno planów i pomysłów

Ma pełno planów i pomysłów

Co piątek zaprasza cię na randkę-niespodziankę: w kręgielni, na lodowisku albo pod gwiazdami. W sobotę montuje spontaniczną wycieczkę nad morze. A z wyprzedzeniem planuje najbliższe długie weekendy w europejskich stolicach. Jeśli on wpisuje w kalendarz związane z tobą plany na kilka miesięcy naprzód, to znaczy, że naprawdę ma wobec ciebie poważne zamiary.

5 z 5

Jego język ciała mówi: „kocham cię”

Jego język ciała mówi: „kocham cię”

Gdy na ciebie patrzy, ma rozszerzone źrenice? Gdy z tobą rozmawia, całą swoją postawą manifestuje otwartość na kontakt? Szuka pretekstu, żeby cię dotknąć? W przeciwieństwie do słów, język ciała nie kłamie. Jeśli wszystkie wysyłane przez niego sygnały świadczą jednoznacznie o tym, że nie może się od ciebie oderwać, macie szansę stworzyć naprawdę trwały związek.

Komentarze