klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

5 sygnałów, po których poznasz, że on jest zadowolony z seksu

Kochacie się regularnie, ale nie jesteś pewna, czy on jest w pełni usatysfakcjonowany? Zastanawiasz się, czy wciąż wzbudzasz w nim pożądanie? Boisz się, że rutyna w łóżku to pierwszy krok do katastrofy? Nie zadręczaj się dłużej – mężczyźni na każdym kroku wysyłają sygnały, które wskazują na to, czy kochają się z tobą... kochać. Musisz je tylko rozszyfrować!
Anna Konieczyńska
grudzień 09, 2016

Jeśli nie jesteś pewna, że temperatura waszego związku wciąż jest wrząca, sprawdź, jak twój mężczyzna odnosi się do ciebie nie tylko w łóżku, ale przede wszystkim poza nim. Okazuje ci czułość przy przyjaciołach? Zaraz po pracy biegnie do domu, bo się za tobą stęsknił? Bez przerwy cię komplementuje? To niechybne oznaki jego niesłabnącej pasji.

Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę. Obserwuj swojego mężczyznę uważnie, a wcześniej niż on sam dowiesz się, że wasza miłość usycha, a wtedy będziesz mogła znów podsycić namiętność. 

Zobacz także: 5 rzeczy, które odbierają mu ochotę na seks

Foto: iStock

1 z 5

Kiedy jest z tobą, nie może utrzymać rąk przy sobie

Kiedy jest z tobą, nie może utrzymać rąk przy sobie

Kiedy siedzicie na kanapie, jego dłoń bezwiednie błądzi po twoim ciele? Przytula cię często i czule, nawet w miejscach publicznych? Kiedy przechodzisz obok, łapie cię za rękę? Jeśli masz poczucie, że także poza sypialnią zmierza do kontaktu fizycznego, to znaczy, że wasz seks daje mu dużo satysfakcji. Dotyk to pewny sygnał zadowolenia!

2 z 5

Chce spędzać z tobą jak najwięcej czasu

Chce spędzać z tobą jak najwięcej czasu

Wiadomo, że bycie razem 24 godziny na dobę jest niemożliwe. Ale jeśli zależy mu na spędzaniu z tobą czasu również poza łóżkiem, to możesz być spokojna, że wasze igraszki sprawiają mu dużo radości. Nie musi to jednak być od razu rezygnacja z kibicowania ulubionej drużynie albo dwóch piwek z kumplami. Zwróć po prostu uwagę na to, czy on pilnuje, żeby nie wracać do domu, kiedy już śpisz i czy cieszy się na wasze wspólne aktywności.

3 z 5

Lubi twój zapach

Lubi twój zapach

Jeżeli on komplementuje zapach twojego ciała, stara się złapać twoją woń kiedy przechodzisz, ukradkiem przykłada do nosa twoje ubrania, to możesz odetchnąć z ulgą – na pewno go kręcisz. Odpowiada za to nerw O, którym wyczuwamy feromony – zaczyna się w nosie, a kończy w obszarze mózgu nazywanym centrum seksualnym. Węch to bardzo niedoceniany zmysł, warto zwracać na niego większą uwagę!

4 z 5

Tuż po kocha cię jeszcze bardziej

Tuż po kocha cię jeszcze bardziej

To, jak on zachowuje się tuż po seksie, może ci wiele powiedzieć tym, jak mu było przed chwilą. Przytula cię czule? A może flirtujecie i żartujecie? Albo snujecie plany na przyszłość? Ważne, żebyś czuła bliskość i intymność – jeśli poświęca ci uwagę tuż po tym, jak osiągnął zaspokojenie, to na pewno było mu z tobą bardzo dobrze.

5 z 5

Komunikacja z podtekstem

Komunikacja z podtekstem

Wysyła ci w czasie pracy frywolne wiadomości? Podczas wspólnej rozmowy ze znajomymi używa sformułowań, które mają drugie dno? Przemyca w żartach nawiązania do waszych łóżkowych figli? To oznacza, że siedzi mu to w głowie, że często myśli o seksie z tobą, że powraca we wspomnieniach do chwil uniesienia. Seksualne podteksty to niechybny znak, że seks z tobą sprawia mu dużo przyjemności!

Komentarze