klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Czy on cię zdradza?/fot. iStock
Styl życia

5 sygnałów, że on Cię zdradza

Nocne smsy od „nowej koleżanki z pracy”? Brak ochoty na seks? Rozładowany telefon, gdy tylko wychodzi z domu? Masz przeczucie, że on spotyka się z inną? Sprawdź, które z jego zachowań mogą świadczyć o zdradzie.
Anna Konieczyńska
listopad 22, 2016

Lubimy widzieć w ludziach (a więc także w naszych mężczyznach) tylko te najlepsze cechy. Dlatego często ignorujemy znaki ostrzegawcze, tłumaczymy jego dziwne zachowania chorobą, stresem albo zmęczeniem i ufamy mu nadmiernie, wierząc, że nasza lojalność sprawi, że on też będzie wierny.

Chociaż nie twierdzimy, że nie ma monogamicznych mężczyzn, wielu z nich poprawia sobie samopoczucie, flirtując z innymi kobietami, nawet jeśli są w zaangażowanym związku. Nie każdy flirt przerodzi się w romans, a nie każdy romans w nowy związek.

Ale lepiej trzymaj rękę na pulsie i nie daj się zwieść jego kłamstewkom. Telefon się wyładował? Kup sobie powerbanka. Koleżanka z pracy ma problemy? Porozmawiaj z nią w czasie lunchu. Twoja znajoma widziała go na Tinderze? Ewidentnie szuka przygody.

Jeśli twój facet nie chce się zaangażować na sto procent, daj sobie spokój z tym związkiem.

Sprawdź, czy on nie popełnia jednego z grzeszków z naszej listy.

Zobacz także: 7 błędów na pierwszej randce 

1 z 5

On mówi, że nie jest gotowy na stały związek...

On mówi, że nie jest gotowy na stały związek...

... mimo że spotykacie się od trzech lat, a ty nieśmiało zaczynasz pokazywać mu na wystawach u jubilera pierścionki zaręczynowe. Mówiąc: nie jestem gotowy, on składa jasną deklarację: nie jestem gotowy na poważny związek z tobą, możesz zapomnieć o zaręczynach, małżeństwie i dzieciach. Za chwilę powie ci: to nie twoja wina. A powinnaś była domyślić się wcześniej, że tak naprawdę chodziło o inną kobietę. Możemy się założyć, że ożeni się z nią w ciągu 12 miesięcy.

2 z 5

Nie mam czasu

Nie mam czasu

Projekt goni projekt, trzeba odsiadywać nadgodziny, bo jest ryzyko zwolnienia z pracy, kumple nagle bardzo potrzebują jego wsparcia. Jeśli do tej pory spotykaliście się codziennie, a teraz ma dla ciebie jeden wieczór w tygodniu, albo mieszkacie razem, a jego nigdy nie ma w domu, to znak, że spędza czas z kimś innym.

3 z 5

Seks? Może jutro.

Seks? Może jutro.

Pamiętasz pierwsze miesiące, kiedy kochaliście się bez opamiętania po kilka razy dziennie? Wiadomo, że z czasem namiętność słabnie, ale jeśli przerwa w pieszczotach trwa już dwa tygodnie, miesiąc, dwa miesiące, a oboje jesteście młodzi, piękni i zdrowi, to najlepszy dowód na to, że on realizuje swoje potrzeby gdzie indziej, z kimś innym. 

4 z 5

Ania? To moja nowa koleżanka z pracy.

Ania? To moja nowa koleżanka z pracy.

W jego telefonie roi się od nieznanych numerów, twoja koleżanka widziała jego zdjęcie na Tinderze, a w środku nocy budzi cię dzwonek smsa? Uwierz nam na słowo, że nie pisze wiadomości do mamy. Jeśli jeszcze nie ma nowej dziewczyny, z pewnością jest na etapie poszukiwania przygód.

5 z 5

Jest, a jakby go nie było

Jest, a jakby go nie było

Udało mu się znaleźć dla ciebie czas w nawale obowiązków? Idziecie na romantyczną kolację, na której opowiadasz o swojej nowej pracy, a on zamyślony patrzy w dal, a po twarzy błąka mu się tajemniczy uśmiech? Nie, nie myśli o tym, jak pomóc ci rozwiązać konflikt z szefową. Jego myśli krążą po zupełnie innych rejonach. Lepiej jak najszybciej powiedz mu o swoich podejrzeniach. Po co marnować czas? Jeśli nie masz racji, on rozwieje twoje wątpliwości. A jeśli miałaś słuszne przypuszczenia, skończ to zanim zrani cię naprawdę. 

Komentarze