klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kulki magnetyczne neocube
Fotolia
Styl życia

5 tanich rzeczy, dzięki którym się odstresujesz

Jeśli Wasza praca obfituje w stres i potrzebujecie czynności, przy której można się wyciszyć i zrelaksować, mamy dla Was kilka pomysłów! Zobaczcie 5 rzeczy, które pomogą Wam zaprowadzić spokój po ciężkim dniu.
Katarzyna Mordalska
październik 08, 2015

Każdy z nas potrzebuje chwili spokoju i jednocześnie każdy ma inny sposób na zaprowadzanie go w swoim życiu. Jedni medytują, ćwiczą jogę, czytają książki, słuchają muzyki, inni – spędzają czas aktywnie na treningach. Jeśli dotychczasowe rozwiązania przestały Wam wystarczać, mamy na to sposób!

Zebrałyśmy dla Was kilka "gadżetów", o których (przynajmniej wybranych) mogłyście nie słyszeć, a które skutecznie pozwalają się zrelaksować. Bo jak najlepiej odpoczywać, jeśli nie podczas czynności, które kojarzą nam się z dzieciństwem?

Kto nie lubił kolorowanek lub układania puzzli? Poczujmy się przez chwilę jak dzieci i powróćmy do beztroskich, dziecięcych zabaw w wersji… dla dorosłych. ;)

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Która z zaprezentowanych „zabawek” podoba Wam się najbardziej?

1 z 5

Puzzle Trefl, cena ok. 20zł za 1000 elementów

Puzzle Trefl, cena ok. 20zł za 1000 elementów

Jeśli to Twoja pierwsza przygoda z puzzlami, proponujemy zacząć od 1000 elementów, ale gwarantujemy, że kolejne pudełko będzie liczyło co najmniej dwukrotnie więcej – ta zabawa wciąga! Idealne rozwiązanie na odstresowanie i na długie jesienne wieczory.

Zdjęcie: www.sklep.trefl.com.pl

2 z 5

Kolorowanki dla dorosłych, Empik, cena ok. 25zł

Kolorowanki dla dorosłych, Empik, cena ok. 25zł

Kolorowanki plus zestaw kredek i można zniknąć na połowę dnia. Precyzyjne wzory sprawiają, że wbrew pozorom, nie jest to takie łatwe zadanie. Wśród licznych wzorów, każdy z pewnością znajdzie jakiś dla siebie. Nie zapomnijcie o kupieniu także temperówki! ;)

Zdjęcie: www.empik.com

3 z 5

Kulki magnetyczne neocube, Allegro, cena od ok. 30zł za 216 elementów

Kulki magnetyczne neocube, Allegro, cena od ok. 30zł za 216 elementów

Ta „zabawka” to zręcznościowa układanka, dająca niezliczone możliwości tworzenia ciekawych motywów, kształtów, figur i kompozycji. Wszystko dzięki małym, magnetycznym kuleczkom, które – przy odrobinie wprawy – łączą się ze sobą, tworząc wszystko, co wymyślimy. Zestaw podstawowy to 216 elementów, ale z czasem warto dokupić kolejny komplet.

Zdjęcie: Fotolia

4 z 5

Połącz kropki, Matras, cena ok. 20zł

Połącz kropki, Matras, cena ok. 20zł

To, obok kolorowanek dla dorosłych, kolejna książka, która pomoże nam przenieść się w czasy dzieciństwa. No może nie do końca, gdyż niektóre wzory są naprawdę skomplikowane i wymagają precyzji. Warto zaopatrzyć się nie tylko w ołówek czy długopis, ale także linijkę – przyda się przy niektórych geometrycznych motywach. Ostrzegamy: kiedy się zacznie, trudno przestać!

Zdjęcie: www.matras.pl

5 z 5

Kostka Rubika Mirror Cube, Allegro, cena od ok. 50zł

Kostka Rubika Mirror Cube, Allegro, cena od ok. 50zł

Jeśli tradycyjna kostka Rubika nie ma przed Tobą już niemal żadnych tajemnic, polecamy coś trudniejszego. Elementy składowe tej wersji znanej układanki nie są tego samego kształtu i rozmiaru, więc ułożenie nie należy do najłatwiejszych. Polecamy jednak podjąć to wyzwanie!

Komentarze