klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
fitness model instagram
Styl życia

6 „fitnessek” na Instagramie, które motywują do zmian

Szukacie motywacji do ćwiczeń? Te dziewczyny i prowadzone przez nie profile na pewno Wam jej dostarczą! Zobaczcie galerię 6 fitnessek, które warto śledzić na Instagramie!
Katarzyna Mordalska
sierpień 14, 2015

Do odchudzania i ćwiczeń motywują Cię zdjęcia zgrabnych i wyrzeźbionych ciał dziewczyn? Idealnie trafiłaś! Profile na Instagramie, które dla Was wybrałyśmy, obfitują w zdjęcia z codziennego życia sześciu dziewczyn, dla których fitness i zdrowe odżywianie stały się stylem życia.

Profile to w większości nie tylko zdjęcia wyrzeźbionych sylwetek, ale często także inspiracje kulinarne i porady, czyli wszystko to, czego potrzeba na nowej, zdrowej ścieżce życia.

Mnie motywują zdjęcia Jennifer Lopez oraz Britney z tych lepszych czasów. Jennifer, bo mam podobną budowę i wiem, że nigdy nie będę wyglądała tak jak supermodelka. :)

andzya

Więcej informacji o profilach i więcej motywujących zdjęć znajdziecie w galerii.

[Film] Jak prawidłowo wykonywać przysiady?

Co motywuje Was do odchudzania i ćwiczeń?

Zdjęcie główne: Instagram @jennareneefit, @amandabisk, @paigehathaway

1 z 6

Amanda Bisk @amandabisk

Amanda Bisk @amandabisk

Amanda Bisk zachwyci przede wszystkim fanki rozciągania. To, co potrafi zrobić ze swoim ciałem, robi ogromne wrażenie! Na jej profilu, oprócz potężnej dawki motywacji, znajdziecie także zdjęcia smakowitych i dietetycznych potraw.

Zdjęcie: Instagram

2 z 6

Paige Hathaway @paigehathaway

Paige Hathaway @paigehathaway

Paige Hathaway prowadzi także własną stronę i profil na YouTube. Na jej Instagramie znajdziecie krótkie filmiki kręcone podczas treningów z przykładowymi ćwiczeniami oraz stylizacje. Zdjęcie obok pokazuje, że wbrew obiegowej opinii, wysportowana sylwetka prezentuje się bardzo kobieco.

Zdjęcie: Instagram

3 z 6

Jenna Renee Webb @jennareneefit

Jenna Renee Webb @jennareneefit

Jenna Renee Webb na swoim profilu z dumą prezentuje muskularną sylwetkę, więc jej zdjęcia będą stanowiły doskonałą inspirację dla wszystkich kobiet, których celem jest rozbudowanie mięśni. Jej profil obfituje także w zdjęcia z prywatnego życia oraz z profesjonalnych sesji.  

Zdjęcie: Instagram

4 z 6

Amanda Lee @amandaeliselee

Amanda Lee @amandaeliselee

Amanda Lee najchętniej dzieli się filmikami pokazującymi ciężką pracę nad pośladkami oraz imponującymi efektami tej pracy. Jeśli marzysz o smukłych nogach oraz uniesionych i jędrnych pośladkach, to motywacja idealna dla Ciebie!

Zdjęcie: Instagram

5 z 6

Caroline Berg Eriksen @carolinebergeriksenno

Caroline Berg Eriksen @carolinebergeriksenno

Caroline Berg Eriksen to norweska blogerka modowa, która na swoim profilu nie kryje zamiłowania do sportu i zdrowego sposobu odżywiania. Obok dawki stylizacji, otrzymujemy także dietetyczne inspiracje kulinarne i fitnessowe.

Zdjęcie: Instagram

6 z 6

Laura Gordon @cttchickentuna

Laura Gordon @cttchickentuna

To kolejna w zestawieniu pupomaniaczka, która z lubością eksponuje na zdjęciach efekty pracy. Wrażenie robią także zdjęcia płaskiego brzucha z zarysowanymi mięśniami. Czujecie się zmotywowane?

Zdjęcie: Instagram

Komentarze