klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fotolia, materiały PR
Styl życia

6 kobiecych pomysłów na prezent!

Listopad to świetny moment, by powoli zacząć myśleć o świątecznych prezentach dla bliskich osób. Zobacz nasze propozycje wyjątkowo kobiecych prezentów: dla mamy, siostry, przyjaciółki albo… dla Ciebie :)
Agata Kufel
listopad 18, 2015

1. Elegancki smartfon – nowoczesny telefon komórkowy w wyjątkowo stylowym wydaniu, np. Samsung Galaxy S 6 zachwyci nie tylko wielbicielki nowych technologii. Nam szczególnie podoba się wersja w złotym kolorze!

2. Kalendarz adwentowy – wyjątkowy prezent, który wręczamy na początku grudnia. I bynajmniej nie chodzi tu o pudełko czekoladek! Każdą kobietę znacznie bardziej ucieszy dorosła wersja – np. z biżuterią :)

3. Bransoletka – biżuteria to idealny pomysł na upominek od serca dla bliskiej osoby, takiej jak najlepsza przyjaciółka. Bransoletka z delikatnym motywem piórek będzie uroczą pamiątką przypominającą o ofiarodawcy.

4. Lusterko - szafka na biżuterię – coś w sam raz dla wielbicielek praktycznych rozwiązań i… dodatków! Zgrabne lusterko to tak naprawdę elegancka skrytka na biżuterię, w której pomieszczą się wszystkie kobiece błyskotki.

5. Skórzane rękawiczki – niezbędne zimą a przy tym bardzo eleganckie. To przykład ponadczasowego prezentu, który zawsze będzie mile widziany. Warto postawić na niebanalny kolor, np. granatowy.

6. Stojak na biżuterię – praktyczny i zarazem uroczy gadżet w nowoczesnym wydaniu. Utrzyma w jednym miejscu wszystkie niesforne kolczyki, pierścionki i inne dodatki :) My zwróciłyśmy uwagę na stojak w formie kolorowego drzewka.

Poznaj kobiece oblicze nowych technologii na platformie Pięknie Proste, która już od roku pokazuje fascynujący świat nowinek technicznych. Każda z Ambasadorek w cyklu autorskich wpisów odkrywa niezliczone funkcje i możliwości mobilnych urządzeń Samsung oraz dzieli się listą przydatnych aplikacji i gustownych akcesoriów. Nową ambasadorką projektu jest Różena Opalińska - dyrektor kreatywna i stylistka mody.

materiał powstał we współpracy z firmą Samsung

1 z 6

Samsung Galaxy S 6

Samsung Galaxy S 6
2 z 6

Kalendarz adwentowy z biżuterią, H&M

Kalendarz adwentowy z biżuterią, H&M
3 z 6

Bransoletka, W. KRUK

Bransoletka, W. KRUK
4 z 6

Lustro - szafka na biżuterię, Home & You

Lustro - szafka na biżuterię, Home & You
5 z 6

Rękawiczki, Wittchen

Rękawiczki, Wittchen
6 z 6

Stojak na biżuterię, Kozioł

Stojak na biżuterię, Kozioł
Komentarze