klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
najpiękniejsze dzieci
Styl życia

6-letnia Rosjanka najpiękniejszym dzieckiem świata! Ale ma mocną konkurencję...

Mają zaledwie kilka lat, a już znają je miliony. Poznajcie najpiękniejsze dzieci na świecie. Czy któreś z nich powtórzy sukces Thylane Blondeau?
Agnieszka Pulikowska
kwiecień 26, 2018

6-letnia Anna to dziś najpiękniejsze dziecko na świecie. Tak przynajmniej ogłosiły media społecznościowe. Zastąpiła Francuzkę Thylane Blondeau, którą kilka lat temu nazywano najpiękniejszą dziewczynką na świecie? Sesje zdjęciowe do znanych magazynów to była jej codzienność. Dzisiaj Thylane jest nastolatką i dalej pracuje w modellingu. Tymczasem rosną jej naprawdę godne następczynie.

Polecamy:  O krok od tragedii... Zabrała niemowlę na przekłuwanie uszu, dziecko wylądowało w szpitalu

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on

Rosjanka, Anna Knyazeva jest pod opieką profesjonalnej agencji modelek i pozuje do wielu sesji zdjęciowych i aż strach pomyśleć, jak daleko może zajść, skoro swoją karierę rozpoczyna tak wcześnie. Nie jest jednak jedynym dzieckiem, którym zachwyca się świat. 

Polecamy:  Polka zwyciężyła w brytyjskim "Top Model"! Powtórzy sukces Anji Rubik?

Choć każdy rodzic uważa, że to jego dziecko jest najpiękniejsze na świecie, to jednak nie każde trafia do agencji modelek i bierze udział w sesjach zdjęciowych dla znanych marek. Dla każdego też piękno znaczy co innego. Są jednak dzieci, które dzięki swojej urodzie zaczynają być sławne na całym świecie. Czy i one staną się ikonami w swojej branży? No i przede wszystkim, czy aby na pewno zasługują na miano najpiękniejszych dzieci? Zobaczcie je w naszej galerii. 

Nie masz w co ubrać dziecko? Sprawdź stronę Eobuwie kupony rabatowe
1 z 5

Jordyn Reinle

Jordyn Reinle
Instagram https://www.instagram.com/p/BbajHJ2nudO/?taken-by=jordynreinle

Ma 6 lat i choć dopiero rozpoczyna swoją karierę, to jednak już współpracowała z takimi markami, jak Simplicity Patterns, The Children's Place i Kidpik.

2 z 5

Tallia Burk

Tallia Burk
Instagram https://www.instagram.com/p/BgJpjacnJ0w/?taken-by=tallianancyburk

Jej uroda jest najbardziej porównywana do Thylane Blondeaum chociaż nie jest Francuzką, a Amerykanką. Do tej pory współpracowała z takimi gigantami, jak Ralph Lauren czy Oscar de la Renta.

3 z 5

Megan i Morgan

Megan i Morgan
Instagram https://www.instagram.com/p/BbcvBZFlimv/?utm_source=ig_embed

Swego czasu mówiło się o nich, że wyglądają jakby były dziećmi Rihanny. Morgan jednak wyróżnia coś jeszcze - cierpi na heterochromię, czyli jej czy różnią się kolorem.

4 z 5

Anastasia Averbukh

Anastasia Averbukh
Instagram https://www.instagram.com/p/BaqY-ouFtQ1/?utm_source=ig_embed

Jest nazywana najpiękniejszą dziewczyną w Izraelu, z którego pochodzi. Jest córką sportowca, Alexandra Averbukha i ma na swoim koncie już współpracę z izraelskimi markami odzieżowymi. Grała również w filmach. 

5 z 5

Anna Pavaga

Anna Pavaga
Instagram https://www.instagram.com/p/BfbZ9xVBRnP/?taken-by=annapavaga

Pochodzi z Sankt Petersburga i marzy o zostaniu profesjonalną tancerką baletową.

Komentarze