klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
6 nietypowych sposobów na spędzenie Walentynek
Styl życia

6 nietypowych sposobów na spędzenie Walentynek

Lada moment Walentynki - macie już pomysł na wspólne spędzenie czasu? Romantyczna komedia w kinie, teatr, a może kolacja przy świecach? Namawiamy do porzucenia oklepanych sposobów na spędzenie Dnia Zakochanych i zdecydowanie się na szczyptę szaleństwa i oryginalności. Zobaczcie nasze 6 sposobów na nietypowe walentynkowe randki!
Anna Jastrzębska
luty 11, 2016

Nie każda z zaproponowanych przez nas form spędzenia Walentynek przypadnie każdemu do gustu - ale mamy nadzieję, że znajdziecie wśród nich inspirujące pomysły na przełamanie walentynkowej nudy i rutyny. W końcu ile można chodzić na romantyczne kolacje czy do kina na filmy o miłości?

Zobaczcie też: subiektywne TOP5: niebanalne filmy o miłości

1 z 6

Odwiedzenie domu strachu

Odwiedzenie domu strachu

Co prawda nie jest to rozrywka dla ludzi, którzy nie mają mocnych nerwów, ale zdecydowanie niezapomniana. W Internecie możecie znaleźć mnóstwo opinii osób, które odwiedziły Horror House i zgodnie przyznają, że przeżyły największą adrenalinę i strach w życiu. Wielbiciele horrorów i dreszcza (dreszczykiem tego raczej nazwać nie można:) emocji na pewno będą zachwyceni.

W Warszawie Horror House znajdziecie na www.horrorhouse.pl

2 z 6

Ekstremalne strzelanie dla dwojga

Ekstremalne strzelanie dla dwojga

Chcieliście się wybrać na strzelnicę od dawna, ale nie było okazji? Walentynki to świetny moment na zrealizowanie tego marzenia - najlepiej od razu w ekstremalnej wersji. Zapewnicie sobie niezapomnianą dawkę wrażeń strzelając z kultowych rodzajów broni między innymi pistoletu Colt 1911 i karabinu AK-47 Kałasznikow.

Szczegóły znajdziecie np. na www.katalogmarzen.pl

3 z 6

Kolacja w ciemnościach

Kolacja w ciemnościach

Jeśli kolacja, to może nie wśród świec i kwiatów w wazonach, tylko w... zupełnej ciemności? Silny trend z zagranicy przywędrował do Polski. Organizatorzy tak opisują doświadczenie kolacji w ciemności: "Wraz z wejściem w ciemność otworzycie oczy i poznacie całą złożoność smaków i aromatów. Największym wyzwaniem będzie odgadnięcie, jakie potrawy znajdują się na Waszych talerzach. Zamykając oczy otworzycie drzwi do królestwa smaku. Teraz będziecie mieli okazję sprawdzić, czy ciemność naprawdę wyostrzy Wasze zmysły".

Kolacje w ciemności dostępne są w większych miastach Polski

4 z 6

Warsztaty kulinarne dla dwojga

Warsztaty kulinarne dla dwojga

Nieważne czy świetnie gotujecie oboje, tylko jedno z Was, a może żadne - warsztaty kulinarne w parze będą świetną i rozwijającą formą rozrywki. Możecie wybierać wśród wielu różnych tematów warsztatów - np. kuchni danego kraju, pieczenia ciast czy robienia steków.

Bogatą ofertę warsztatów kulinarnych znajdziecie w większych miastach Polski.

5 z 6

Wybranie się do kina na 'Deadpoool'

Wybranie się do kina na 'Deadpoool'

90% facetów pragnie zaciągnąć swoją partnerkę na premierę 'Deadpool', a 100% z nich ma wątpliwości (ok, wiemy, że część z Was pójdzie z przyjemnością :)). Specjalnie dla mężczyzn, którzy już nie mają pomysłów na przekonanie dziewczyn do obejrzenia tego filmu powstał trailer, który prezentuje 'Deadpool' jako bardzo romantyczny film - kliknijcie. :D

6 z 6

Aerotunel - swobodny lot dla dwojga

Aerotunel - swobodny lot dla dwojga

Zamiast skakać z samolotu lub ze skały wybierzcie Aerotunel - swobodny lot dla dwojga i przekonajcie się jak to jest, gdy lecicie przy wietrze wiejącym z prędkością 200 km/h. Wszystko odbywa się w przezroczystym tunelu!

Szczegóły znajdziecie np. na www.katalogmarzen.pl

Komentarze