klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź

18+

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

6 pozycji seksualnych których najczęściej szukamy w internecie
Styl życia

6 pozycji seksualnych których najczęściej szukamy w internecie. Też je lubicie?

Jak chcielibyśmy się kochać, niezależnie od wieku i płci? Okazuje się, że istnieją pozycje, które w sieci cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Sprawdźcie, czego najczęściej szukają internauci.
Urszula Jagłowska
kwiecień 24, 2019

W dobie hiperseksualności stajemy się coraz bardziej niegrzeczni, poszukując wyrafinowanych igraszek, które nie tylko dają niezapomniane doznania, ale również niejednokrotnie wymagają od nas niemal akrobatycznych umiejętności. I choć zainteresowaniem cieszą się tajemniczo brzmiące pozycje seksualne, takie jak na jednorożca, zapewniająca osiągnięcie orgazmu w tym samym czasie CAT, czy na motyla, to nie one są najczęściej wyszukiwane w Google.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Pozycje seksualne najczęściej wyszukiwane w Internecie

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie jednego najbardziej popularnych serwisów medycznych DrEd.com, na grupie 2 tys. Amerykanów i Europejczyków obu płci (których poproszono o wypełnienie szeroko zakrojonej ankiety dotyczącej nawyków i fantazji seksualnych), kochając się z partnerem najczęściej wybieramy pozycję na pieska,misjonarską oraz na jeźdźca. Ta klasyka to niezawodny sposób na osiągnięcie upragnionego orgazmu, jednakże sprawdzone pieszczoty, często się nudzą, a my poszukujemy czegoś więcej. Wtedy z pomocą przychodzi wujek Google.

Tak, to właśnie w internecie szukamy trików na namiętne pocałunki, przepisów na pobudzające zmysły potrawy, rodzajów bielizny, która najbardziej kręci facetów,a przede wszystkim wymyślnych pozycji seksualnych.

Jak potwierdza raport przeprowadzony przez Flowercard, najczęściej wyszukujemy 6 pozycji, które mają nam zapewnić niesamowite doznania. Znajdziecie je w naszej galerii.

Odkryj duże zniżki na wyjątkowe produkty. Zajrzyj na stronę Limango promocje.

Jeśli chcesz zachwycić swojego partnera pamiętaj o tym, aby wybrać odpowiednio zmysłową bieliznę.

Zdjęcie: iStock

1 z 6

Pozycja misjonarska

Pozycja misjonarska

Z raportu Flowercard wynika, że to najczęściej wyszukiwana pozycja seksualna w internecie. W ciągu miesiąca odnotowano ponad 42 tys. pytań dotyczących tego klasyka. Jak się okazuje, wybierają ją najczęściej romantyczne pary pragnące utrzymywać kontakt wzrokowy z partnerem, jak również osoby dopiero poznające swoją seksualność i rozpoczynające aktywne życie seksualne.

2 z 6

Na pieska

Na pieska

Ta pieszczota była wyszukiwana aż 37 tys. razy w ciągu miesiąca i cieszyła się większym zainteresowaniem mężczyzn niż kobiet. Dlaczego? Przede wszystkim zapewnia najgłębszą penetrację przy jednoczesnej możliwości pieszczenia punktu G, swobodę ruchów oraz cudowne widoki na prężącą się z rozkoszy ukochaną.

3 z 6

Odwrócona kowbojka

Odwrócona kowbojka

W ciągu miesiąca wyszukiwano ją 30 tys. razy.  Tu, w przeciwieństwie do „na pieska”, dominuje kobieta. Siedząca plecami do partnera kochanka decyduje o intensywności, szybkości oraz głębokości penetracji zapewniając sobie maksimum przyjemności.

4 z 6

Na jeźdźca

Na jeźdźca

Podobnie jak w przypadku poprzedniej pozycji, również i tym razem prym wiedzie płeć piękna. Siedząca przodem do ukochanego kobieta ma pełną kontrolę nad sytuacją nadając tempo. Ta pieszczota była wyszukiwana aż 19 tys. w ciągu miesiąca.

5 z 6

Na łyżeczkę

Na łyżeczkę

W tym przypadku tempo może nadawać zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Ułożenie na boku kochanków umożliwia nie tylko głęboką penetrację, ale również pieszczenie sfer erogennych partnerki. Ta pozycja miała 15 tys. zapytań w ciągu miesiąca.

6 z 6

69

69

Na końcu zestawiania Flowercard znalazła się pozycja, dla wielu par stanowiąca grę wstępną. „69” polegająca na równoczesnym oralnym pieszczeniu stref intymnych partnerów. Miała w ciągu miesiąca 12 tys. pytań.

Komentarze