klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
świąteczny nastrój
Fotolia
Styl życia

6 sposobów, by wprowadzić się w świąteczny nastrój

Dodatnia temperatura i brak śniegu sprawiają, że wcale nie czujemy atmosfery nadchodzących świąt. Jeśli i ty zastanawiasz się, czy za oknem to na pewno zima, a nie wiosna, koniecznie sprawdź, jak choć trochę wprowadzić się w świąteczny nastrój.
Magdalena Borucińska
grudzień 21, 2015

Prognozy pogody nie zapowiadają opadów śniegu, o którym marzymy co roku przed świętami, dlatego znalazłyśmy kilka prostych sposobów na to, by choć trochę poczuć magię świąt.

Seksowny, świąteczny makijaż krok po kroku!

Czujecie świąteczny nastrój?

1 z 6

Świąteczne dekorowanie choinki i mieszkania

Świąteczne dekorowanie choinki i mieszkania

Nie ma nic bardziej świątecznego niż dekorowanie choinki. Zapach świeżej jodły, kolorowe światełka i bogato zdobione bombki wprowadzą w dobry nastrój nawet największego Grincha ;)

2 z 6

Dekorowanie pierniczków

Dekorowanie pierniczków

Przetestowałyśmy – wspólne zdobienie pierniczków z przyjaciółkami albo dziećmi to naprawdę świetna zabawa. Kilka dni przed planowanym zdobieniem warto upiec całą górę pierniczków oraz kupić ozdoby: kolorowe kulki, posypki, markery do zdobienia.

3 z 6

Świąteczne piosenki i filmy

Świąteczne piosenki i filmy

‘Kevin sam w domu’, ‘Listy do M.’ i ‘To właśnie miłość’ zawsze wprowadzają nas w świąteczny nastrój i sprawiają, że nie możemy doczekać się świąt. Choć znamy je na pamięć to co roku do nich wracamy. O ‘Last Christmas’ i ‘All I want for Christmas’ nawet nie musimy wspominać, prawda?

4 z 6

Kosmetyki i świece pachnące świętami

Kosmetyki i świece pachnące świętami

Mydło do rąk, płyn do kąpieli albo balsam o zapachu pierniczków, wanilii lub goździków nie tylko mają cudowny, uzależniający aromat. Przede wszystkim pachną świętami i wprowadzają magiczną atmosferę w każdym domu.

5 z 6

Zimowa herbata

Zimowa herbata

Aromatyczna, gorąca herbata z dodatkiem cynamonu, goździków i pomarańczy zawsze kojarzy nam się z zimą i świętami. Mamy mnóstwo świetnych, sprawdzonych przepisów, które bardzo wam polecamy.

6 z 6

Pakowanie świątecznych prezentów

Pakowanie świątecznych prezentów

Przyjemnie jest dawać i dostawać prezenty, dlatego ich pakowaniu warto poświęcić dłuższą chwilę. Prezent to nie tylko to co jest w środku – ładnie opakowany z pewnością wywoła uśmiech u każdej osoby.

Komentarze