klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Seks na zewnątrz/fot. iStock.com
Styl życia

7 trendów w seksie na 2017 rok: podniecające zabawki, emoji, aplikacje... Co jeszcze?

Myślisz, że seksem rządzą namiętność, podniecenie i zmysły, a nie odgórnie narzucone trendy? Ależ oczywiście! Co nie zmienia faktu, że przy okazji sezonowej zmiany garderoby, możesz też przewietrzyć szafę swoich seksualnych przyzwyczajeń.
Anna Konieczyńska
grudzień 29, 2016

Z pomocą przyjdą ci nowoczesna technologia, mistrzowie ars amandi oraz stara dobra żyłka ryzyka. Pamiętaj, że mężczyźni lubią eksperymenty choć czasem wstydzą się przyznać, co ich podnieca. Jesteś gadżeciarą, która nie rozstaje się ze smartfonem? Zainwestuj w innowacyjne zabawki erotyczne. Wolisz podróże z plecakiem, wakacje pod namiotem i spontaniczny seks? Wyjdź z łóżka na wolne powietrze. A może chcesz się podszkolić w sztuce kochania? Zajrzyj do klasycznego podręcznika Michaliny Wisłockiej.

W 2017 roku będziemy się kochać nowocześnie, spontanicznie, z fantazją. Sprawdź, co podniesie temperaturę w sypialni, sprawiając rozkosz tobie i twojemu ukochanemu.

1 z 7

Wspólne zabawki dla niej i dla niego

Wspólne zabawki dla niej i dla niego

W dzieciństwie lubiłaś dzielić się zabawkami? Teraz też nie bądź egoistką! Nowe erotyczne gadżety (np. The Picobong Transformer ze zdjęcia) ćwiczą się w sztuce multitaskingu, jednocześnie stymulując łechtaczkę i punkt G, a także jego męskość. Uwaga: w tej zabawie można się zapomnieć, więc nie chowaj przed nim ulubionego sprzętu – ma służyć wam obojgu.

2 z 7

Barrrdzo niegrzeczne emoji

Barrrdzo niegrzeczne emoji

Gorące wiadomości, które wysyłasz do ukochanego na długo zanim spotkacie się w łóżku, teraz mogą też pokazywać, co konkretnie będzie się działo wieczorem... Dzięki aplikacjom do emoji (np. Dirty Emojis HD albo Sexymojis) wyrazisz więcej, używając mniejszej ilości słów. Przecież w seksie liczy się język ciała...

3 z 7

Panseksualizm

Panseksualizm

Miley Cyrus już rok temu zadeklarowała się jako „panseksualna”. Określenie tożsamości seksualnej, które przekracza granice płci i orientacji, spodobało się też młodym nowojorczykom. Zakochują się bowiem w konkretnej osobie – niezależnie od jej płci, pochodzenia, rasy. Taka wolność wyboru pozwala na eksperymenty, ale w gruncie rzeczy jest oparta na wierze w wielką prawdziwą miłość. Bez etykietek „hetero”, „homo”, „trans”, czy „bi”.

4 z 7

Wyćwiczone mięśnie

Wyćwiczone mięśnie

Regularnie chodzisz na fitness? Rozwijaj także mięśnie, które przydadzą ci się niekoniecznie na macie, a w łóżku. Gadżetom, które trenują mięśnie Kegla i bioder, zawdzięczasz częstsze, bardziej intensywne i dogłębne orgazmy. Chyba nie chciałabyś z takiej szansy zrezygnować?

5 z 7

Nauka od najlepszych

Nauka od najlepszych

Wraz z premierą filmową i reedycją książkową podręcznika Michaliny Wisłockiej, znów chcemy uczyć się o seksie. Nie z plotek z przyjaciółkami, kobiecych magazynów i forów internetowych, ale od ekspertów z zakresu seksuologii, którzy oswajają nas z naszym ciałem, pokazują techniki seksualne, pomagają pokonać kompleksy.

6 z 7

Przyjemność przez WiFi

Przyjemność przez WiFi

Lovense to tylko jeden z gadżetów, który pozwala... utrzymać związek na odległość. Dzięki aplikacji w smartfonie możesz kontrolować ruchy seks gadżetu twojego ukochanego, choćby był na innym kontynencie. Dzięki bliźniaczym zabawkom możesz też wykonywać swoim gadżetem takie ruchy, jakim chciałabyś poddać partnera. Technologia w służbie miłości!

7 z 7

Na łonie natury

Na łonie natury

Dla zmęczonych technologią alternatywą niech będzie seks na łonie natury. Niekoniecznie pod namiotem, na plaży, gdzie piasek wdziera się tam, gdzie nie trzeba, czy na łące, którą rządzą owady. Ale wystarczy wyściubić nos poza drzwi sypialni, żeby wydarzyły się rzeczy niezwykłe. Zwłaszcza jeśli istnieje ryzyko, że ktoś może stać się przypadkowym świadkiem naszej rozkoszy...

Komentarze